Skoči na vsebino

Midi Moto


Hrenowsky

Priporočene objave

cena se mi zdi pametna kje se da to nabavit :grim

pa tud narejen je vsaj po fotkah sodeč solidno :D

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem en krat videl se je en pripelal k sosedu s tem "motorjem" kar lepo je zgledal, obliko je imel kot r1 pa modre barve je bil, letel pa je tudi fajn mislim da okrog 90km/h :) Samo ta na slikah nima zadnje luči tak da nevem če se da to registrirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, pa res, sploh nism opazu da je nima. Ampak sej pomoje se jo da loh naknadno gor. (kups eno majhno v kaki moto stacuni, samza stoplampo bi mogu se stikala v rocke od bremz dat, to je pa loh mal vecji problem) Sam se zmer ne vem kje se to pri nas da dobit.

Aja, pa se neki, to naj bi blo nekak tok velik k gilera DNA al pa suzuki street magic, zanima me pa ce bi se splacal skuterja zamenat za to?

(mogu sm dat dva posta k mi ni pustil prejsnjega uredit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena od teh razlag ne drži. Midi moto je malce večji od minimota. Pri nas prodajajo kitajske midimote pod minimoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem je mislil da je manjši od DNA in to kar veliko :) Saj na tej sliki vidiš motor in voznika in si lahko predstavlaš velikost motorja :)

15.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na forumu nisem nasel teme o teh motorjih, sem se odlocu da jo sam odprem.

Zanima me kje pri nas se da dobit kej takega, pa ce se da to registrirat, pa cena itd..

Edino kar sem na netu najdu je to: F1 110cc Midi Moto

Glede na to da je moda (beri TOMOS)dodaj v predlog novo kategorijo,še prej pa posvet z ORJAKOM ne z SF-om ker zna bit žleht pa nouš zastopu :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se takoj razburjat .

Kategorije po fim pravilniku za minimoto

so mini in midi razlika je v parih centimetrih višine in medosne razdalje.

Toda pri vseh paje pravilo max 40 ccm open pa 50ccm in pa kolesa velikosti 6,5

Motor na sliki so pa izumili kitajci in ni za dirkanje po fim pravilniku. Registrerati se ga pe ne da ker nima homologacije o ustreznosti vozila za vožnjo v prometu.

Rabu bi pa tudi izpit za 125ccm in belo tablico ne rumeno.

upam da sem pojasnil osnove, nikjer pane piše da se z njimi ne da tekmovat

osnovno je da je vse enotno edino steklene dele se za dirke odstrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam midija kopijo yamahe R1 ki naj bi bila po papirjih itd 110cc v resnici pa je 50ccm...4 taktna...pelje se odlicno, koncna je pa tut zadovoljiva...ima luci smerokaze itd...vse dela tko kot more, sam registrirat se pa ne da...sem se pozanimal pa ne gre...tko da me vedno policaji hecajo ko me vidijo :cry:

Bi bilo pa fino ce bi se teli midijo tut zlo razpasl tko kot kitajski miniji pa da se priredi se kaksna dirka za midije :OK:

Popravljeno . Popravil RS50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih zadnjič videl in ga lahko zrihtam za 600 eur. A je to ugodno? Če sem prav videl je 110 ccm. Kako se to da preverit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam midija kopijo yamahe R1 ki naj bi bila po papirjih itd 110cc v resnici pa je 50ccm...4 taktna...pelje se odlicno, koncna je pa tut zadovoljiva...ima luci smerokaze itd...vse dela tko kot more, sam registrirat se pa ne da...sem se pozanimal pa ne gre...tko da me vedno policaji hecajo ko me vidijo  :cry:

Taka stvar ni za v javni promet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

fantje in dekleta, dajte povedat kolk so ti midi crossi kej vzrdžljivi predvsem 125 ccm, ceno majo 500 evrov, kolk to kej crkuje? mašina, vzmeti, frgazr,... bat? ma ker kej izkušenj. Jaz bi mel enga za solidno vožnjo brez skokov tko mal po hosti. Vsaka info. dobrodošla

post-15096-1176672246_thumb.jpg

post-15096-1176672257_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj vas berem bolj mi je hudo, ker boste metali denar stran, nekak takole:

-za vse crose in za vse midije ni probčlem vzdržljivoti, itak vemo da ti crosi niso narejeni kot cros motor za delanje oz. vožnjo z njim kot pač motor zgleda, največji problem je ker v slo ni zelo veliko delov za te crose in midije 110ccm3 oz. so sm je pa motorjev veliko oz. veliko različnih,sami agregati so vzdržljivi, ni pa vse od okvirja, zavore, vzmetenje, slab materila, v razmislek raje nabava 85ccm3 crosa za nekje 600eu in imaš pravi motor, oz. drugače rečeno crosa azijskega za nekej 400eu+ + da imaš v žepu vsaj 300eu za eno res dobro predelavo, da motor zdrži, okvir zdrži, vilice, amortizerji, kolega ima kopijo ktm 110ccm3 je dal na njega že kr nekje 400eu in še vseen ni to to od crosa, a vozi se le otork 6 let stra in bogih cca 38kil!

Malo v razmislek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa za frajerja špilat je čist ok, ker sosed je mel 110ccm in zvok obupen pospeški nikakvi, med tem ma pa kolega 125ccm je pa čist kontra zvok nor pa pospešek občutno boljši,najbol se mi je pa dopadl ko ga je v 3 brzini na zadno kolo postavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so pit bike. Nima drugega namena kot se fjakat po boxih pri MX dikrah. Če češ konkretno mašinco potem sezi po BUD RACIN pit bikih. Za tega boš dal tudi lepih 3000€ :whistle: na njem pa ne bo potrebne nobene dodatne predelave tudi za skoke do 20m in višine 3m :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mašina mora delat, če elektriko zaščitiš pred vlago in redno servisiraš.

Okvir in ostalo je pa mišljeno za "umirjeno" vožnjo. Pol pa računaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!