Skoči na vsebino

Cagiva Navigator 1000


hajoktejn

Priporočene objave

glede na to, da mi v drugi temi nihče ne odpiše bom poskusil tukaj;

in sicer je zadeva sledeča: kupil sem cagivo navigator 1000, motor je za vozit kot da bi imel supermoto, fino gre in bojda ne troši veliko ( tega še ne vem ), zanima pa me kaj vi mislite o tem motorju in če ima kdo izkušnje z njim. Opazil pa sem čudno stvar danes ko sem ga pripeljal domov, se mi zdi da nekaj nabija v enem cilindru - kot bi pri apn6 ojnica imela luft; zadeva mi je še toliko bolj čudna zato ker sem se z motorjem peljal ko sem bil pri prodajalcu in to ca. 40 km in se ni slišalo nič. Lepo prosim za ideje, mnenja in izkušnje. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jo mogoče poznaš kej bolj podrobno al pa poznaš koga ki jo, ker me že mal panika grabi kaj bi lahko bilo vzrok tistmu zvoku iz mašine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teme pregladal, ampak nisem najdu nč kar bi blo konkretno za moj primer, sem pa dons za foro šel k Panigazu in je tip reku, da to itak ni nč in da naj se kar vozim in da so to neke lopute, mogoče pa ketna; jutr grem še v Žužemberk pogledat kaj pravi g. B., če ga bom uspel prepričat da pogleda. Mi je pa gospod iz G. Mengeš lepo objasnil, da v tem času, ko so izdelovali te motorje on ni imel pooblaščenega servisa in da je bolje da se ne bi učil ravno na mojem; ampak to je že za drugo debato - admini se oproščam za mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Teme pregladal, ampak nisem najdu nč kar bi blo konkretno za moj primer, sem pa dons za foro šel k Panigazu in je tip reku, da to itak ni nč in da naj se kar vozim in da so to neke lopute, mogoče pa ketna; jutr grem še v Žužemberk pogledat kaj pravi g. B., če ga bom uspel prepričat da pogleda. Mi je pa gospod iz G. Mengeš lepo objasnil, da v tem času, ko so izdelovali te motorje on ni imel pooblaščenega servisa in da je bolje da se ne bi učil ravno na mojem; ampak to je že za drugo debato - admini se oproščam za mal :topic:

Sam imam SV1000s in takega klenkanja še nisem slišal, sem pa z mašino kar zadovoljen. Si kupil rabljen ali novo motor?

lp, Peter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabljen, 2001 letnik; po ugotovitvah g. Barboriča naj bi med zobnikoma odmične gredi bil "luft", je pa po njegovih besedah to precej pogost pojav pri teh agregatih in bojda ni nič kritičnega. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!