Skoči na vsebino

Avtomobil, k te bo skor zihr izsilu


Chebi

Priporočene objave

Sej ne vem a je to res, al se men sam zdi, ampak imam obcutek, da imajo vozniki določenih modelov avtomobilov vecjo tendenco, da te izsilijo - men se zdi, da so to Golf generacija 3 pa 4, pa kaksn bmw serija 3(sam tastara).

Sej mogoce je to sam paranoja, sam res mam tak filing.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede avtov se čisto strinjam. Še kakšen bi se našel, mogoče H.Accent(rahlo spedenan) ali pa Katra(verjetno mora biti halo-pica). Drugače pa so pomembni tudi določeni znaki na avtu. Če npr. vidiš nalepko na pokovročku za gorivo, se splača biti bolj previden.

Ostaja pa vprašanje zakaj bi te Golf(3,4) hitreje izsilil? Avto sam ni nič kriv. To so ljudje (ne vsi), ki jih kupujejo. Znano je, da so Golfi malo dražji od konkurence in tudi rabljeni "ceno dobr držijo". Zato je moral tisti, ki ga ima, plačati "nekaj več". In zato tudi hoče dobiti nekaj več. In če ne dobi v avtu, poskuša na cesti.

Lastniki golfov, ne bit hudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kle ni fora o avtu, ampak o tipu ljudi k kupujejo dolocene avtomobile (pa da ne bo kdo k ma golfa zameru, k je velik lastnikov golfov normalnih)

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči, sam zame ni normalen, kdor da tolk dnarja za korit za svinje...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sorči, sam zame ni normalen, kdor da tolk dnarja za korit za svinje...

No, kar počasi...

ne žali korita...............

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabit na spedinane suzukije, golfe vse po vrsti, daihatsu celada, "stare" mercedese (tam 10 let) bmwje na spljoh! , in seveda avtobusarji in tovornjakarji, pa kombinatorci. Vecina teh zadnjih, so tudi izjeme (skoda da tak malo)

LP, ElB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sorči, sam zame ni normalen, kdor da tolk dnarja za korit za svinje...

No, kar počasi...

Yap!

Isti šmorn je z nekimi novimi alfami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz pa sploh ne gledam, katere znamke je avtomobil ... vsakega obravnavam kot potencialno grožnjo ... si s tem vsaj malo časa pridobim ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... jaz pa sploh ne gledam, katere znamke je avtomobil ... vsakega obravnavam kot potencialno grožnjo ... si s tem vsaj malo časa pridobim ...

lp Easyrider

Jaz tudi to počnem in se obnese.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

easy in ran: kot vidita sem se ziv,torej mora biti vajina teorija validna.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... jaz pa sploh ne gledam, katere znamke je avtomobil ... vsakega obravnavam kot potencialno grožnjo ... si s tem vsaj malo časa pridobim ...

lp Easyrider

Čista resnica in nič drugega kot resnica!

lp DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naľivce mi grejo pa tud tisti z raznimi GTI-ji, k na rdeči luči neki gas turirajo, kokr da bodo dirkal z motorjem, pol jih je pa po cel cest dost.

puuuuuuniiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nekaj je resnice v tem, so nemci ze pred casom ugotavljali, da se kot "grobi" krsitelji in agresini vozniki (na podlagi posnetkov iz avtocest, izrecenih kazni,....itd.) pojavljajo pogosteje predvsem vozniki BMW-jev in raznih GTI oz. tuning variant. sicer pa je logicno, da si vsak kupi sebi primern avto. tisti, ki nimajo za ferrarije in podobno si pac kupijo kar je drugega hitrega in njihovim financam primerno. sam se dozivel da so z mano tekmovali golf GTI, pa razni par let stari bmw-ji in mercedesi in nazadnje celo peugeot 206 cabrio (HA HA HA). sicer pa niso krivi avti, vedno so bili isti vozniki, maco latino (oz. polizani) tipi stari 20-30 let. v isto kategorijo sodijo tudi razni daj'taco (daihatsu) in suzuki swift.

MOJE PRAVILO SE GLASI:" CE IMA AVTO SPOILERJE, NALEPKE IN GLASNE AVSPUHE, PREVIDNO PREHITI IN FULL GAS, DA MU BO TAKOJ JASNO DA NIMA SANS IN NE BO PROBAL TEKMOVAT".

ps: za gti prehitet rabis malo vec konjev (z kakim coperjem bo tezko) zato ce nisi siguren - pametnejsi odneha.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... In če ne dobi v avtu, poskuša na cesti.

Lastniki golfov, ne bit hudi.

Heh Jason, ...NICE ... samo zadeva se zacne razpletati precej prej, ....

Heh no balls no game, v glavnem no SEX (Heh, al' pa ce bi se ustrelil) ...pol pa dost dinarckov pa svoje kmetavzerske frustracije v avto prenest (od tod pokrovcki, zavesce, spojlerji, ...) pol pa hja jst mam pleh, ... pa dokazovat da ima vecjega (avto od motorja itaQ, sej tok fukjeni pa spet nismo da tega nebi opazili, ne?). Pol smo pa tam, prehitevaš, žmigavc, prekinjena črta, ... idiot pa na črto in čez, da bi ti zap'ru pot ... pa poci!

No ja za informacijo, preverjeno (pa ne kot na (P----- TV), zlomljen nos vas bo koštal (brez tožbe) 35 k SIT! Ampak za mirno vest se včasih splača!

Tovariški pozdrav iz gozdov, Vaš ZOO-lo

P.S.: Res obstajajo doloceni tipi avtomobilov ki jih imajo kreteni raje, ..samo ne morem trditi da je to Ravno Golf III ali IV, ... moj dohodek je bil iz povsem urejeno lepo družinsko Omego karavan. Heh "ima ludih i posle vietnamoskog rata!"

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne pozabimo še KLOBUČARJEV.Beri starejši gospodje na nedeljski vožnji,ki ne vidi dlje od številke svojih čevljev pomnoženo z 0,5 metra.

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko sem se peljal domov, sta se po avtocesti pri izvozu za Grosuplje prerivala in rinla en v druzga en pasat kranjske registracije in Honda Gold wing(a kdo pozna modela k ma tak motor z registracijo LJ-GOLD), sam je pasat pol na drugem izvozu pri Motelu (zdaj bolj znano kot Coyote pajzl) stisnu dol, tolk da se je motorist naprej odpeljal, pol je šou pa nazaj na avtocesto. Očitno kdaj tudi avtomobilisti odnehajo.

lp in varno vožnjo,

john doe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...obstajajo pa tut mladci, ki so Boga za j... prijeli, ker imajo tak siht,da se vozijo s testnim-sluzbenim avtom letnika 01-02, taNAJMOCNEJSO izvedbo, in sami s sabo stavjo za zivljenje, ces temu morotistu bom pa do centra pokazu, kaj se prav 3.0 V6 24v TURBO!!!

po dveh semaforjih pa spregleda speljujoc avtobus iz postaje in samo s SRECO razplete situacijo...vredno?

PS: do mesta se je peljal 60...

Today is the greatest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm... sem si vzela cas za razmislek, tuhtala v kater topic bi tole napisala... no ko je ravno John Doe omenil nas konc... torej je bila dolenjska avtocesta vceraj taprav kraj za norenje... ocitno motoristov...

Zadevica se je odvijala en izhod pred Coyote pajzlom (ta je bila dobra John )... s svojo Clio sem se ravno vkljucevala na avtocesto, ko po prehitevalnem pasu pridrvi avto, za njim oz. skoraj v stric z njim pa motor(op. avtomobilist ni imel moznosti, da se umakne na vozni pas in tudi njegova hitrost je bila cca 130 km/h ali celo vec)... ok vse bi bilo OK, ce bi se to stanje v stric odvijalo: motorist vozni pas in avto prehitevalni pas... ne motorist je ta avto prehiteval po prehitevalnem pasu med ograjo in avtomobilom... ko je decko v avtu videl kaj model pocne, se je zrinil v kolono na voznem pasu in poskrbel za zaviranje ostalih udelezencev... motorist? ne vem a je ta gospod na motorju peljal svojo zeno v novomesko porodnisnico, da se mu je tako mudilo ...

Kaj naj zdaj vpijem cez avtomobiliste ali motoriste?

Se pa strinjam z vami, da je treba pazit na vsak avto, se posebej pa na nedeljske voznike in pa frajerje in frajerke v kao za njih ta nartaboljskih avtomobilih.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj naj zdaj vpijem cez avtomobiliste ali motoriste?

Kot rečeno "Ima Ludih i Posle Vietnamskog Rata!", itaQ da so norci, kreteni in ostale podvrste neke cudne nacije tudi med nami.Na žalost res!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moje mnenje je bolj splosno naravnano. Dosti vecja verjetnost je, da te bo nekdo zbil v nedeljo po kosilu, ko pridejo na plan nedeljski vozniki. Taki super pocasni, pa ko nikol ne gledajo ogledal. Zato je nedelja moj najbolj osovrazen dan, kar se voznje z motorjem tice, in raje vzamem picikl pa grem kam v naravo ali kaj podobnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA se vsaj pocasi premikajo, kar mi bolj sede kot "nervozni poštari" med tednom, ... heh lažje se izogneš polžu kot tigru, ne?

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MA se vsaj pocasi premikajo, kar mi bolj sede kot "nervozni poštari" med tednom, ... heh lažje se izogneš polžu kot tigru, ne?

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

s poštarji nimam problemov (jih se nism imel), bolj je pa problem ce ti kaki stari ata zacne prehitevati na "ho-ruk" brez da bi pogledu kaj je zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!