Skoči na vsebino

Avtomobil, k te bo skor zihr izsilu


Chebi

Priporočene objave

Omenil bi, da jaz imam očitno "srečo" da me skoraj po pravilu izsiljujejo Audi-ji :headbang: .No bolj natančno vozniki omenjenih kant :BUA: . Tudi prejšnjo nedeljo imel bližnje srečanje z enim od kmetov v Audi kontejneru na križišču lokalne(prednostne) ceste z avtocesto(izvoz) iz smeri od Unca proti Planini. Opičjak :fredy: v Audi-ju je kljub temu, da je bil četrti v vrsti ter, da je jasno videl, da bo meni zaprl pot popolnoma mirno in arogantno zapeljal na prednostno cesto par metrov pred mano. Do Planine sem mu jebal vse po spisku upam, da nisem pozabil na koga. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se vozim vsako jutro po avtocesti mimo Domžal, imam svojo lestvico najbolj neugodnih vozil.

Neglede na hitrost, s katero vozi po pespeševalnem pasu, bo 100% pred tebe na prehitevalni pas zapeljal Audi A6, Škoda Oktavija in VW passat... Na regionalkah najprej delajo neumnosti vozniki Škode felacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

ok,ok,ok... potem pa "ljrghreijghagjkhalkgfjhlgjagj" tudi vam!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sam ne mi bit užaljeni... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da se velika večina naštetih izsiljevaljskih voznikov vozi v tipih oz. znamkah avtomobilov nemšega porekla. :hmm: VW, BMW, Audi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andi1 ma modrega volvota ... sam glede na sliko se mi zdi bl kot ne kosmat :D

brez zamere andi

PS: pozabil ste še na hondaše, pa na atete v hyundajih, pa ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tukej sta dva problema...eden so starcki ki niso vec ravno najbolj sposobni za voznjo, drug problem pa predstavljajo razni naduti vozniki ki se na cesti pocutjo nekaj vec od drugih in so avto kupl za svoj ego na pa zarad udobja ali uzitka v voznji. Mislim da tukaj ni problem sama znamka in model avtomobila ampak so pac to najpogosteje taksni avtomobili ker so v oceh javnosti zasidrani kot nekaj boljsega in so ga lastniki tud zato kupl...sej so izjeme..vmes tud kaki plasticarji s spojlerji in misljo da so direkt iz kakega filma dirkaskega prletel... :trance_33_sleep: eh svasta mas na cestah...tud motoriste ki so norci...samo pomislte pa da bi avtomobilisti mel vsi take zmogljivosti kot jih ma povprecen motor...mislm da bi blo tud z avtomobili bistveno vec nesrec.... .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andi1 ma modrega volvota ... sam glede na sliko se mi zdi bl kot ne kosmat :D

brez zamere andi

PS: pozabil ste še na hondaše, pa na atete v hyundajih, pa ... :slap:

Pa dekline v renojih, pežojih in citroenih. Seveda ne smemo mimo tistih s kompleksi v ameriških avtomobilih. Ah ja pa skoraj pozabil na varčneže v korejcih in divjakih v japoncih.

Hmmmm, čak, čak tole so pa že skorajda vsi. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne, ti si dobro vzgojena. Tako, skoraj po vojaško. :P

:grim

Še mal pa se bom začela s tankom okol vozit in tako ne bom spadala v nobeno kategorijo, ki jo bo KeC omenil :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bi govoril o tipu in barvi avtomobila, edino kaj lahko potrdim pa je:

Bojte se voznikov s klobuki :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, čak, čak tole so pa že skorajda vsi. :headbang:

(skoraj) vsi razen mene (so idijoti) :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(skoraj) vsi razen mene (so idijoti) :-)

Vidim, da ste našteli že skoraj četrtino avtomobilskih znamk. Mislim, da gre tukaj za probleme v vaših glavah oz. tem, kako bi na bolj otroško cinični način izpostavili znamko vozila, ki vam ni všeč, eni pa še dodatno izpostavili, da pač vozite XY znamko vozila. In mi je popolnoma vseeno s čim si kdo prevaža svojo, opažam pa to, da je zelo malo tem s tematiko, katere naslov bi bil: Moje pizdarije z motorjem;

Malo v premislek...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :hmm: :slap:

Pozabil na otroško, cinično, ironični. :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedak ma lahko bmw-ja, golfa al pa lojtrski voz, pa bo na cesti naredil pizdarijo. potem se najde na istem mestu še motorist in ven dobiš dramo... :( (če je vsaj eden od teh pameten, se vse bolje izteče) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

andi1 ma modrega volvota ... sam glede na sliko se mi zdi bl kot ne kosmat :D

brez zamere andi

PS: pozabil ste še na hondaše, pa na atete v hyundajih, pa ... :slap:

ralfek2, prvi del mojega posta je bila fora

drugi del ki govori o tipičnih voznikih avtomobilov pa je bil mišljen sarkastično, zato tudi :slap: na koncu

Teme o pizdarijah pa obstajajo. O takih in drugačnih pizdarijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!