Skoči na vsebino

Poslovanje MNZ..ali..


Djoko

Priporočene objave

..Najbol zalostno pa je to da folk sploh ne pogrunta... hehe

Zakaj nikjer nobenega komentarja?

Noben novinar ni napadel te poslovne poteze, zakaj!?

A res ni novinarja ki bi bil vsaj malo cloveski??

Varnost se bo drasticno zmanjsala, blagajna pa malo bolj polnila.., krivi bodo pa "divjaki"..

Tale zakon presega vse dosedanje po lestvici nebuloz in ocitnega norcevanja iz folka..

Upam lahko le da bo med vsemi tistimi ki bodo najebali v nesreci zaradi idiota ki je to predlagal tudi on sam in cimvec policajev ter ljudje iz urada za preventivo...

Fucking shit...skor ne morem verjet kako se norcujejo iz ljudi obenem pa she trdijo da skrbijo za "varnost"...folk pa vse to mirno pozira... fuck,fuck in she 1x FUCK...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnost se bo drasticno zmanjsala, .

zakaj?

a ni to drugod po svetu stalnica...zakaj je tako...zato, ker so ugotovili da je to nevarno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tam, kamor so montirali kamere zaradi "večje varnost", se je število nesreč POVEČALO ZA 30%!!!!

Pa ta zadnja podražitev CPP-ja je bla tudi sprejeta zaradi t.i. večje varnosti, samo razlik pa ni prow nobenih(razen bolj nafilan proračun)!!

JEBA, amak tko pač je!!

alpasegremodržavljanskonepokornostpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju z utripajočo zeleno ni bilo nič narobe! Splošno znano je, da si bil v LJ frajer, če si na utripajočo zeleno počakal! Možnost, da te je kdo napičil je bila zelo velika. Po novem bo še slabše - po mojem občutku ni pa nujno! Bomo videli, kako bo...

Je rekel Žlender :SS :SS :SS na TV, da bo od mnenja policaja odvisno a boš plačal kazen ali ne! On bo tisti, ki bo sodil ali bi se lahko varno ustavil ali ne!

Prometna varnost ne bo nič boljša, kot se ni izboljšala z novim zakonom o CPP! Vse je en velik nateg - v službi kasiranja! Žal je tako v naši družbi....

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatkov o...??

Poglej si recimo statistiko prom.nesrec in bos hitro ugotovil da je index nesrec vedno vecji.

Zanimivo pa je to da je bilo najmanj nesrec v letih 90,91 ko je bilo pravzaprav skoraj brezvladje saj Yu-zakonov nismo vec upostevali nasih pa se ni bilo.

Druga zanimiva stvar pa je velik porast nesrec neposredno po sprejetju vsakega novega "varnejsega" zakona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla jokc jokc jokc

pravih podatkov pa noben ne primerja ...

Prosim razsvetli nas s pravimi podatki, da ne bomo tavali v temi.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakal se sploh gre pri tem zakonu :blush: :blush: :blush: :blush:

Kja točno se je/bo spremenilo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno pohodil gas, ko je začela utripat. Zdaj bom pa počasneje pripeljal. Zame mislim da bo pozitivno delovalo. Za vas pa ne vem :D

@ing

Zelena ne utripa več, ampak takoj preklopi na rumeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podatkov o...??

Poglej si recimo statistiko prom.nesrec in bos hitro ugotovil da je index nesrec vedno vecji.

Zanimivo pa je to da je bilo najmanj nesrec v letih 90,91 ko je bilo pravzaprav skoraj brezvladje saj Yu-zakonov nismo vec upostevali nasih pa se ni bilo.

Druga zanimiva stvar pa je velik porast nesrec neposredno po sprejetju vsakega novega "varnejsega" zakona.

A z index misliš razmerje med št. nesreč in št. aktivnih motoristov, ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena ne utripa več, ampak takoj preklopi na rumeno.

Ker veliko ljudi - voznikov ne pozna omenjene spremembe, bo prvi teden pred semaforji PESTRO :lol1: . Bum, Tresk :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste da do sedaj z motorjem kategorije H naj ne bi smel peljati v utripajočo zeleno, ker po zakonu lahko voziš le 45 oz 50 km\h. :grim

Popravljeno . Popravil Inžinir.ing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste da do sedaj z motorjem kategorije H naj ne bi smel peljati v utripajočo zeleno, ker po zakonu lahko voziš le 45 oz 50 km\h.  :grim

:huh: :slap: :lol1: tale je pa dobra :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm ... pa je interval rumene luči kaj daljši? Ali je nespremenjen? In kaj je "varno" - varno za koga? Zaviranje na polno sej-mamo-ABS? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno pohodil gas, ko je začela utripat. Zdaj bom pa počasneje pripeljal. Zame mislim da bo pozitivno delovalo. Za vas pa ne vem :D

@ing

Zelena ne utripa več, ampak takoj preklopi na rumeno.

Počasneje ?!

Moje včerajšnje izkušnje z avtom.

Po mestu vozu po predpisih, se pravi 50 km/h. Pripeljal pred semafor in prižgala se mi je rumena. Trikrat potegnu v rumeno, četrtič pa skoču na zavore. Ustavu sem se na prehodu, no že skoraj v križišču.

Kaj storiti: zmanjšati hitrost daleč pod mejo omejitve?????? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasneje ?!

Moje včerajšnje izkušnje z avtom.

Po mestu vozu po predpisih, se pravi 50 km/h. Pripeljal pred semafor in prižgala se mi je rumena. Trikrat potegnu v rumeno, četrtič pa skoču na zavore. Ustavu sem se na prehodu, no že skoraj v križišču.

Kaj storiti: zmanjšati hitrost daleč pod mejo omejitve?????? :hmm:  :hmm:

Ne eno in ne drugo :nono: - denarnico imej pri roki! Kapsi si že manejo roke! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare

denarnico imej pri roki! Kapsi si že manejo roke!

ma puško DUM DUMko pa pobit golazen inkasantsko :grim :SS rajo jebajo sami pa zganjajo vrhunski kriminal :BUA: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm ... pa je interval rumene luči kaj daljši? Ali je nespremenjen? In kaj je "varno" - varno za koga? Zaviranje na polno sej-mamo-ABS?  :blink:

Kdo je to "vi"?

Sej se bote navadli.

Štajerci smo tu (spet) v prednosti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm ... pa je interval rumene luči kaj daljši? Ali je nespremenjen?

nič ni daljši, prej si vsaj vedel, ko je zelena utripala, zdaj pa se prehod iz zelene v rdečo zgodi v intervalu treh štirih sekund......sem moral danes krepko bremzat, ker nisem mel v mislih naših 'posodobljenih' semaforjev :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se boste navadl ...

Prej je utripanje pomenilo "daj gas, hitro, pospeši, pa še 15 za tabo jih bo letelo čez, vozi, Miško"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri, ko voziš, je treba veliko videt, na samo 3 lučke na semaforju. Ponavadi je v križišču še kak semafor za pešce. Če gledaš še ta semafor, se točno ve kdaj bo zelena ugasnila (eno sekundo po tem, ko dobijo pešci rdečo luč).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi je v križišču še kak semafor za pešce. Če gledaš še ta semafor, se točno ve kdaj bo zelena ugasnila
.) To so besede! Ej, a je g. Žlender kej že komentirou te zadeve?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!