Skoči na vsebino

Poslovanje MNZ..ali..


Djoko

Priporočene objave

saj obstajajo še drugi načini kaktiziranja lovljenja rdeče, vsaj po tistih ta pravih križiščih :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: potem pa ni čudno, da so razmere take, kot so :nono: če so pa na cesti taki ........ kot ti :devil:

:OK:

in Djoko pol se še celo hvališ kakšen CCP 'kriminalec' si :huh: :grrr .....a maš mogoče kak manjvrednostni komleks al kaj :hmm:

......saj v enem delu se kar strinjam s tabo, ko ob štirih zjutraj ko budalo čakaš pri rdeči in nikjer nikogar, samo menim, da je brez veze zdaj razglabjat kaj je smiselno in kaj ni, določene stvari je pač treba spoštovat in se jih držat j....i ga, tak pač je :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......saj v enem delu se kar strinjam s tabo, ko ob štirih zjutraj ko budalo čakaš pri rdeči in nikjer nikogar, samo  menim, da je brez veze zdaj razglabjat kaj je smiselno in kaj ni, določene stvari je pač treba spoštovat in se jih držat j....i ga, tak pač je  :doze:

Jaz nimam težav s čakanjem pri rdeči ob štirih zjutraj.

Mi pa gre na živce, da bo v prometnih konicah, ko imaš za seboj X avtov, od katerih se Y voznikov ukvarja s čim drugim kot vožnjo (telefon, kreganje, radio, ...), nekdo lahko kar tako 'na oko' odločal, ali bi jaz lahko varno ustavil ali ne.

Navsezadnje je varno ustavljanje odvisno tudi od hitrosti, varnostne razdalje ipd. OSTALIH voznikov in ne samo od mene.

D.

PS: Pred nekaj dnevi me je upoštevanje prometnih pravil skoraj stalo življenja, ko sem se ustavil pred prehodom za pešce, voznik avtomobila - ki je bil vsaj 200m za mano - pa tega 'ni videl'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bodo začeli speljevat pri semaforjih takrat ko se prižge zelena in se bo sočasno začela premikati cela kolona takrat bo tudi promet bolj tekoč ! :OK:

ne pa da pri prižgani zeleni začne iskati prvo brzino najprej prvi v koloni in potem tako naprej ! izkušnje iz LJ so žal večinoma take !

saj še zmeraj velja da ko se prižge za rdečo oranžna se voznik pripravi ! al sem kaj že pozabil iz avto šole ?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebrala vse 4 strani.

Glede na to, koliko sem na cesti, si pridržujem pravico do svojega mnenja:

Hočem nazaj utripajočo zeleno luč!

Ustavim se v krajšem času od povprečnega avtomobilista in spoštujem hitrostne omejitve pa vendar sem zelo plašna, da se mi bo tisti za mano parkiral v mojo lepo...

Vem, da prej ni bila tako zelo ogrožena!!!

Kolko podpisov bi morala zbrati za referendum?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem tudi jaz vsak dan na cesti najmanj 2 uri imam tudi jaz pravico, da izrazim svoje mnjenje, ki je

BREZ UTRIPAJOČE ZELENE LUČI!

Prej sem vedno peljal oziroma potegnil v rumeno, vedno. Seveda se s tem in tvoja varnost, varnost tistega pred tabo in vseh ostalih zmanjša.

Za svojega konjička se ne bojim, ampak komaj čakam, da se mi kdo zabije od zadaj, saj je avtomatsko kriv. Sigurno pade tožba, potem pa še denarci. :devil: . Brez zajebancije.

Fantje in punce... s tem kako se obnašate in vozite po cesti, s tem kažete svoj nivo splošne kulture, ki pa je nažalost zelo nizka :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce... s tem kako se obnašate in vozite po cesti, s tem kažete svoj nivo splošne kulture, ki pa je nažalost zelo nizka  :BUA:

In to govori nekdo, ki komaj čaka, da se mu en na rit nalepi, da ga bo lahko zjebal :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, strasti pomirjene... pa si bom drznil prelomiti dano besedo...  :blush:

Se pa strinjam s tabo, da je kretenizem čakati ob 4 zjutraj pri rdeči na semaforju za pešce, kjer ni okoli žive duše...  :glare:

Gregs - over and out...  :zzz:

V Jugi sem peljal ob 3 ponoči skozi rdečo - nikjer žive duše, razen kapsov za grmovjem! Plačaj Miki, brez milosti! Dobro je bilo samo to, da je inflacija opravila svoje HE HE HE....

Nikoli u tardečo - Leteči Potepuhi se mi zdi! Mene je izučilo že davno tega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli u tardečo - Leteči Potepuhi se mi zdi! Mene je izučilo že davno tega....

svoj čas, pa tudi dandanes to za nekatere ni ovira ! glavno da je na toplem ! :oops: :topic: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, strasti pomirjene... pa si bom drznil prelomiti dano besedo...  :blush:

Neizpodbitno ne morem dokazati ničesar... bom pa povedal samo to, kar sem opazil v prometu v Ljubljani te dni, odkar dela rumena brez utripajoče zelene. To so moja opažanja, kdo drugi ima lahko kakšna druga.. ;)

Večina vozi pred križišči previdneje, ker ne ve, kdaj se bo prižgala rumena. Posledično se mi zdi, da so se hitrosti zmanjšale in folk manj lovi rumeno. To je lahko seveda posledica tega, ker folk še ni navajen. Ko se bo, se seveda lahko zgodi, da bo isto s*anje kot prej, ko je bila utripajoča zelena. Mogoče pa ne bo... Počakajmo na statistiko, čeprav je statistika ena izmed največjih k*rb, ker se jo da prilagajati po merah naročnika... ;)

Se pa strinjam s tabo, da je kretenizem čakati ob 4 zjutraj pri rdeči na semaforju za pešce, kjer ni okoli žive duše...  :glare:

Gregs - over and out...  :zzz:

No, končno je nekomu potegnilo ...

Sem tudi za to, da se tiste, ki vozijo ful prehitro, ali ki vozijo ful pod gasom, pridrži v ječi do streznitve oz. se jih aretira, ker gre za poskus nenaklepnega uboja - podobno, kot imajo to v ZDA. Samo tako bo končno enkrat kolkrtolkr red na cesti.

Resno mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Pred nekaj dnevi me je upoštevanje prometnih pravil skoraj stalo življenja, ko sem se ustavil pred prehodom za pešce, voznik avtomobila - ki je bil vsaj 200m za mano - pa tega 'ni videl'.

In kaj zdja pričakuješ ,da ti bomo predlagali, da začni divjat po mestu i nvozit čez rdečo, da se t ine bi kdo slučajno v rit zaletel?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj zdja pričakuješ ,da ti bomo predlagali, da začni divjat po mestu i nvozit čez rdečo, da se t ine bi kdo slučajno v rit zaletel?

:lol1:

Od tebe sem pričakoval predvsem neumen komentar. Nisi me presenetil. :rolleyes:

A nočeš ali ne moreš razumeti, kaj sem povedal? Da varnost ustavljanja ni odvisna od le nas samih, ampak tudi od ostalih udeležencev v prometu.

In če jaz ocenim, da se ni varno ustavljat, ker npr. Scania za mano nima dovolj velike varnostne razdalje, je vprašanje, če se bo g. Policaj z menoj strinjal - ali pa bo imel slab dan in me bo pač oglobil.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno je nekomu potegnilo ...

Sem tudi za to, da se tiste, ki vozijo ful prehitro, ali ki vozijo ful pod gasom, pridrži v ječi do streznitve oz. se jih aretira, ker gre za poskus nenaklepnega uboja - podobno, kot imajo to v ZDA. Samo tako bo končno enkrat kolkrtolkr red na cesti.

Resno mislim.

Se popolnoma strinjam s tabo. Ko bi par komadov zaprli za magari mesec dni, bi se divjaki hitro umirili.

A nočeš ali ne moreš razumeti, kaj sem povedal? Da varnost ustavljanja ni odvisna od le nas samih, ampak tudi od ostalih udeležencev v prometu.

In če jaz ocenim, da se ni varno ustavljat, ker npr. Scania za mano nima dovolj velike varnostne razdalje, je vprašanje, če se bo g. Policaj z menoj strinjal - ali pa bo imel slab dan in me bo pač oglobil.

D.

Verjetno te bo oglobil v vsakem primeru, ker mu ne boš mogel dokazat, da si bil ogrožen zaradi norca za tabo. Dokažeš lahko samo tako, da se ti zaleti v rit. To pa zna bit zelo neugodno, če si na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to govori nekdo, ki komaj čaka, da se mu en na rit nalepi, da ga bo lahko zjebal :SS  :BUA:

Imam občutek, da bodo v tem priemru najebali VSI tisti ki bodo imeli razbite avtomobile. Saj vem da me narobe razumete, ampak ko boste enkrat razbiti me boste razumeli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjebal se bo(š) sam.

Zakaj?

Imam občutek, da bodo v tem priemru najebali VSI tisti ki bodo imeli razbite avtomobile. Saj vem da me narobe razumete, ampak ko boste enkrat razbiti me boste razumeli :hmm:

Ne razumem kaj hočeš povedat, ampak jaz sem hotel povedat, da mi gre na :SS folk, ki namerno izzove nesrečo in se potem še okorišča okrog tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Sice sem pa zadnje dni opazil - lahko, da se motim - da manjka nekaj rumenih puščic za zavijanje levo na semaforjih v Lj.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in posledice:

t-foto_display.jpg

:devil:

:nono: to pa sigurno niso posledice ukinitve zelene utripajoče luči na semaforjih :grrr

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:  to pa sigurno niso posledice ukinitve zelene utripajoče luči na semaforjih  :grrr

zgodilo se je v LJ ! pa odkar je kar nekaj štajerskih policajev taglavnih ( ker majo verjetno največje glave :fredy: ) na Lj ulicah je tudi to mogoče ! da pa so ukinili utripajočo pa tudi ! ergo ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. :) danes v našem zaselku opazil politzaja, ki je stal pri semaforju in ročno štrcal šalter za prižiganje lamp. hehe. :) Imbo scena par excellence. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!