Skoči na vsebino

Prevod


Temty

Priporočene objave

Pri odblokiranju 125 cc, 4 taktnega motora pri menjavi CDI elektronike je potrebno še nekaj storiti na enem delu, ki se mu v nemščini reče GASSCHIBER mi lahko mogoče kdo pojasni kaj je to in kaj naj bi se naredilo?

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi v strica googla, najdi si online translator in ti bo izpisalo! Če ne izpiše daj vsako besedo posebej gass in schiber

Alpa poglej v slovar, ni potrebno nove teme odpirat zarad tega!

EDIT:

Schieber, der, (-s, -) črnoborzijanec,

prekupčevalec, Technik drsnik; zasun,

zasunek; pomikalo; loputa; beim

Reißverschluß: zapirač; beim Gaszähler,

bei Loks: razvodnik; (Gummischieber)

gladilka; Musik bei Blasinstrumenten:

loputica; bei der Orgel: drsnik: bei der

Hawaii-Gitarre: prečka

Gas, das, (-es, -e) plin; ~ geben dodati

plin; ~ haben figurativ biti pijan

Gas- plinski

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da drsnik nga pri vplinjaču. Una zadeva k gre gor pa dol in veča lukno k daš gas. Zajla je gor prheftana. Predvidevam da ma nekje eno blokado da se ne da do konca odpret.

Lahko pa da imaš CV vplinjače, v tem primeru pa z zajlo odpiraš/zapiraš loputo, gasschiber pa odpira/zapira vakum.

Lahko pa da je čist kakšna druga zadeva.... ventilček zadnje gume? :P

Ni mi jasno zakaj bi moral menjati CDI, ampak OK. Ne verjamem da ima ajnšpric. Poigrej se s frgazarjem, cdi škatlice so bile pa ponavadi kar drage. No ja, ebay kliče....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay sem že klical in dobil CDI, potreben je zarad tega, ker omejuje navor, po menjavi se vse skup izbolšalo, ta gasschiber pa omejuje obrate na 10000 n/min.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beseda je sestavljenka iz "gas" in "schieber".

gas ali plin po slovensko in schieber = potisnik. v tem primeru = loputica ali "valj" v vplinjacu, ki "dozira" velikost odprtine pretoka zmesi zrak-bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay sem že klical in dobil CDI, potreben je zarad tega, ker omejuje navor, po menjavi se vse skup izbolšalo, ta gasschiber pa omejuje obrate na 10000 n/min.

LP

Prej glih obratno. batek se ne odpre do konca - ne morš dat polnega gasa, za obrate je pa odgovoren CDI. Na kolk se sploh vrti ta zadeva (odprta)?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!