Skoči na vsebino

Motociklizem na slovenskih TV


SiR

Priporočene objave

Polno pisanja...Za kaj?Na TV SLO je včasih bil posnetek(sicer ob poznih urah)kaj se zgodi če

se avto pri določeni hitrosti zaleti v drevo.Takih posnetkov in opozoril bi moglo biti več.

Res je vožnja na motorju bolj dinamična,se odvija hitreje in ima posledično več možnosti za nesreče...

Ampak tudi avtomobilisti niso/nismo nobeni angelčki!Sploh opažam da radi izsiljujejo motoriste,kolesarje...

Nekoč mi je voznik avta hupal ker se ustavil pešcu na prehodu....

Vsi smo krvavi pod kožo!In za vse raste palica

-za nekatere ki jih dobijo večkrat je kratka

-za druge je dolga in boleča(saj jihponavadi "ovije"!

Previdno na cesti z obzirom do drugih!

Več osveščanja in pa mlade(tudi mene)je treba učiti predvidevati!!!!

PS:tudi jaz nisem angelček tko da ne pridigat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni kaj dodati!? Vse so povedali!

Ps:tole pa je oče od ... nažalost!

Ta slika pa se mi zdi, da ne spada na forum! Še posebej, če oseba na njej ne va, da je ta slika objavljena! Če oseba ni seznanjena s tem bi prosil moderatorja, da jo pobriše vključno s tem mojim postom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni prav, da se tako na splošno govori, ker nismo vsi motoristi enaki.

Je pa žalostna resnica, da je veliko motoristov divjakov in da jih veliko počne neumnosti, včasih tudi jaz in verjamem da marsikdo izmed vas.. To je dejstvo. Kot je dejstvo tudi to, da 95% motoristov ne vozi po omejitvah.

... če po tvoje 95% ne upošteva omejitev ali niso divjaki ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne niso vsi divjaki! Pokaži mi motorista, ki ni nikoli prekoračil 90km/h, kolikor je formalna omejitev zunaj naselja. Ga ni, oz. če je, je velika izjema. Ne pomeni avtomatsko da je motorist divjak, če se pelje malo hitreje.. Je pa dejsvo, da v primeru nesreče ni vseeno kako hiter si. Razlika med 90km/h in 110km/h pri padcu ni zanemarljiva. Ne pomeni pa, da je nekdo divjak če se izven naselja po ravnem pelje 110km/h..

Moj point je bil v tem, da smo motoristi skoraj vedno posredno tudi sami malo krivi.. In to je zato ker je naša vožnja v večini po defaultu hitrejša od ostalih udeležencev. In čeprav za prometno nesrečo neposredno nismo nič krivi, je lahko tisto "malo hitreje" razlog da se nek padec konča s smrtjo.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred leti je bla na rtv oddaja tv-avtomagazin, kjer so včasih celo testirali kakšen motocikel. Vse kar se spomnim je, da sem kot mulc te oddaje dobesedno požiral in jih snemal na kasete. Še zdaj rad pogledam en test od honde vtr 1000, katerega mam edino še ohranjenga. Danes pa je omenjena televizija čist v p..di,

precej slabša kot je bla nekoč :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni potrebe.. :grrr

(Eurosport se je ta vikend res izkazal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa treba plačat RTV naročnino :? :? :?

za Dnevnik ki ga gledaš,

za TTX, ki ga bereš in predvsem za

debele nesposobne riti, ki bivakirajo na kolodvorski..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Dnevnik ki ga gledaš,

za TTX, ki ga bereš in predvsem za

debele nesposobne riti, ki bivakirajo na kolodvorski..

A zato,lej ga hudiča! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm prispevek na POP TV je bil prikazan čisto realno...žal :hmm:

Številka 70% motoristov krivih sami in 30% ostali se mi tudi zdi realna....

Kako bodo pa stare mame in stari ateti sprejeli prispevek, je pa čisto druga zgodba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj zahudiča nobena domača TV ne prenaša GP dirk :? :cry: :slap:

ker ni tržno zanimivo oziroma je v tistem terminu več ljudi pred zasloni, če jim vrtiš kmetijsko oddajo, mašo iz vasi Bogu za ritjo ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plačujemo zato, da vedno ko prižgeš TV, zveš kateri cepci so na oblasti

janih

p.s.: glede športa pa mislim, da trenutne vladajoče struje, šport in vse kar je z njim povezanega ne zanima, še dober da mam kabelsko tv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sem odjavil televizijski sprejemnik tako da ne plačujem nič :OK:

pa gledaš tudi nič,

ker nimaš TVja v bajti,

ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa gledaš tudi nič,

ker nimaš TVja v bajti,

ne?

seveda gledam pop a kanal pa sat tv

slo 1 slo2 pa ne gledam ker sta plačljiva O:-) pa naj mi dokažejo nasprotno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda gledam pop a kanal pa sat tv

slo 1 slo2 pa ne gledam ker sta plačljiva O:-) pa naj mi dokažejo nasprotno :OK:

sicer smo silno off topic,

a vseeno tudi jaz trošarin na bencin ne bom plačeval

ker avto imam, ampak se ne vozim po državnih cestah..

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda gledam pop a kanal pa sat tv

slo 1 slo2 pa ne gledam ker sta plačljiva O:-) pa naj mi dokažejo nasprotno :OK:

Oni imajo zakonsko podlago in ti ne rabijo nič dokazovat. Če pride kontrola boš plačal kazen pa če gledaš TV SLO 1 in 2 ali pa ne gledaš. Sicer ne vem, če je kontrola že kdaj dejansko bila, so pa nekaj pravili, da jih bodo bolj reno uvedli. Pa ne rečt, da čisto nikoli ne priklopiš na ta dva programa nacionalke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!