Skoči na vsebino

Motociklizem na slovenskih TV


SiR

Priporočene objave

...hmmm prispevek na POP TV je bil prikazan čisto realno...žal :hmm:

Številka 70% motoristov krivih sami in 30% ostali se mi tudi zdi realna....

Kako bodo pa stare mame in stari ateti sprejeli prispevek, je pa čisto druga zgodba....

Če se ne motim je v EU odstotek ravno obraten. Dopuščam možnost da so slovenski motoristi bolj divji od evropskih, ampak da bi bila razlika tako velika pa je zelo čudno. :hmm:

Več o tem je bilo napisano v eni prvih številk moto.si-ja

seveda gledam pop a kanal pa sat tv

slo 1 slo2 pa ne gledam ker sta plačljiva O:-) pa naj mi dokažejo nasprotno :OK:

To bo zdržalo samo če si naročil fizično blokiranje teh dveh kanalov na svoji televiziji. :krneki:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ni tržno zanimivo oziroma je v tistem terminu več ljudi pred zasloni, če jim vrtiš kmetijsko oddajo, mašo iz vasi Bogu za ritjo ali kaj podobnega.

To je na 1.programu, imajo pa gnide tudi drugega. Tak da jim ni izgovorov :doze: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je v EU odstotek ravno obraten. Dopuščam možnost da so slovenski motoristi bolj divji od evropskih, ampak da bi bila razlika tako velika pa je zelo čudno. :hmm:

Več o tem je bilo napisano v eni prvih številk moto.si-ja

To bo zdržalo samo če si naročil fizično blokiranje teh dveh kanalov na svoji televiziji. :krneki:

Tak občutek imam, ko se peljem po slovenskih cestah in opazujem vožnjo kolegov motoristov, posebaj tistih friško pečenih,"mam izpit pa tkoj na RR-a in gasa" .

No sej sam pa tudi nisem O:-) :grrr sam vseen.....

Je pa tudi res,da je v tujini kultura šoferjev na višji ravni kot je pri nas......100x premlevana tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sem odjavil televizijski sprejemnik tako da ne plačujem nič :OK:

Tudi jaz ne plačujem RTV naročnine. Na RTV sem poslal prijazen dopis, da tv signal sprejemam od Telemac-ha, kateremu tudi plačujem mesečno naročnino za 54 programov, kolikor jih ima v svoji programski shemi. Zato naj se za naročnino za programe SLO1, SLO2 in SLO3 obrnejo na Telemach, ker tudi za ostalih 51 programov ne plačujem dodatne naročnine njihovim lastnikom. Od takrat dalje (september 2002) nisem več dobival položnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa klobasate že o rtv naročninah.... :slap: mislim da niso povedali nič neumnega in nobene laži... kaj pa kdo počne, pa ve vsak sam pri sebi....

vsak od nas se verjetno zaveda, da smo vsakič, ko sedemo na motor podvrženi povečanemu tveganju... bodisi zaradi slabše opaznosti v prometu, zaradi slabše zaščite ali pomanjkanja samokontrole pod vplivom adrenalina (ožemanje)....

vsaj jaz se zavedam, da sem večkrat naravnost prepotenten v prometu.... tak si nisem všeč, kasneje razmišljam o tem in se trudim tudi ne ponavlajti istih napak..

"naj prvi zaluča kamen tisti, ki je brez greha.." vsak od nas zagotovo stori kakšno neumnost, kar še ni nič tragičnega, vprašanje je le, če se ob tem zavedamo koliko tvegamo in kakšne so morebitne posledice..

ne bom več pametoval, le povedal bi rad, da meni to velikokrat pomaga... pomislim, spustim plin in nekajkrat sem se ze na tak način izognil krizi situaciji ali pa jo zelo omilil.......

večkrat se spomnim besed starejšega motorista, ki mi je rekel:

" Na motorju nikoli, ampak res nikoli, nimaš prednosti.."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdek to si lepo povedal, pa tud oni slogan spodaj mi je všeč samo kaj, včasih naju pač malo zanese ane :krneki: , no vsaj čez naselje ne!!!!!

ps; Saj bo drugo leto bolje!!! :OK: :P :P

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta slika pa se mi zdi, da ne spada na forum! Še posebej, če oseba na njej ne va, da je ta slika objavljena! Če oseba ni seznanjena s tem bi prosil moderatorja, da jo pobriše vključno s tem mojim postom.

Ne spada... zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se prav prilegel glas Nika Miheliča ob spremljanju dirke na recimo SLO 2. Eh, EUROSPORT, hvala da te imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!