Skoči na vsebino

Kakšni smo na cesti


Tastar

Priporočene objave

Pozravljeni!

Kaj bi pisal, ko pa vsi veste da sem na frišn na forumu. Ce katerega karkoli zanima pa kar na dan z besedo!

Odpru bi temo na pizdarije ki jih pocnemo na cestah in zakaj je do njih prišlo?

LP Tastar on the road

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen.zgleda,da ze dalj casa beres tote rineske izlive in modrovanja.

kaksni smo? no po 300 km sem umazan,da me boh ne spozna,pa ceprav imam integralko in rute in ....no,ves.aja,ti to obnasanje kao? prehitri.vecinoma prehitri.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Polna crta.

Crni kal (dve polni crti!! ) itd.

Tastar on the road

We do it because we can!

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo dela pizdarije?????

jaz vozim razmeram primerno in ce so kolone jih prehitim, ce je ravnina navijem do konca in ce je lep ovinek ga polozim. jaz ne vidim nobene pizdarije razen da mogoce malo zakon krsis, ampak zakon je isti se od casov ficotov in puch-ov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sesti sem olikan, vendar zadnje case malo hudoben.

Na zacetku sem res vozil tisti 1 m od desnega roba, sedaj sem se pa spravil na sredino svojega pasu. So me avtomobilceljni prevec na tesno prehitevali. Ce sedaj hoce mimo, mora to opraviti pošteno in ne samo zdrsniti mimo. Hudoben zato, ker moja 125 ccm Gilerca najlepše vozi tam okoli 80 km/h.

Olikan zato, ker ce pride za menoj motorist, se mu omaknem proti robu, da lahko zapelje mimo kljub nasprotnemu prometu. Pa vsakega nasprotnega motorista pozdravim in vecina mi jih odzdravi.

To so za sedaj vse moje pizdarije na sesti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Tastar

Daj, zapiši nekje, koliko križev nosiš, da vidim, ce si moja kategorija, ali se le kitiš s tujim perjem.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na sesti sem olikan, vendar zadnje case malo hudoben.

Na zacetku sem res vozil tisti 1 m od desnega roba, sedaj sem se pa spravil na sredino svojega pasu. So me avtomobilceljni prevec na tesno prehitevali. Ce sedaj hoce mimo, mora to opraviti pošteno in ne samo zdrsniti mimo. Hudoben zato, ker moja 125 ccm Gilerca najlepše vozi tam okoli 80 km/h.

Olikan zato, ker ce pride za menoj motorist, se mu omaknem proti robu, da lahko zapelje mimo kljub nasprotnemu prometu. Pa vsakega nasprotnega motorista pozdravim in vecina mi jih odzdravi.

To so za sedaj vse moje pizdarije na sesti.

Brrrm

Pohvaljen! Jaz tudi podobno, samo da malo hitreje (ca 120 km/h - jebi ga, MG 350 pac ni narejen za podiranje hitrostnih rekordov).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jej jej jej fantje mislim da se nismo zastopili!

zanima me ce ste slucajno videli ali celo doživeli prometno nesrecp z motorjem.

Kakšne so bile posledice in zakaj je prišlo do tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jej jej jej fantje mislim da se nismo zastopili!

zanima me ce ste slucajno videli ali celo doživeli prometno nesrecp z motorjem.

Kakšne so bile posledice in zakaj je prišlo do tega?

VIDEL: POSLEDICE 2X SMRTNE, 3X TEZKA POSKODBA

VZROK: 2X KRIV MOTORIST, KI SE JE PRECENJEVAL, 1X AVTO, KI JE VZEL PREDNOST IN 2X NEZNANO, VERJETNO VSAK MALO.

ENKRAT SEM SE VOZIL PROTI MB PO STARI CESTI IN SEM NA 20 KM VIDEL DVE MOTO NESRECI (PRISEL SEM MAX 5 MIN POZNEJE). SEM SAMO OBRNIL IN SEL DOMOV, SPARKIRAL MOTOR IN SEL PES NA PIVO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem ze vec nesrec motoristov (na zalost tudi eno smrtno). Zadnjo nesreco pa sem videl v petek ponoci, ko smo se s kolegi vracali iz zbora v Skokah in je eden izmed njih hotel peljati po zadnjem kolesu, pa se mu ni izslo. Razbiti smerniki in rocice za bremze in kuplongo, z njim pa je bilo, razen nekaj odrgnin, vse OK.

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgubil prijatelja,ki je vozil pred mano (nasprotni ga je zrinil s ceste); videl stiri,kako jih je tovornjak "nasadil" frontalno (eden je prezivel,vozicek); prisel na nesreco,kjer sem pomagal pospravljati dele anatomije s ceste (sovoznici nic,voznik v vec delih); ostale,kjer sem se peljal samo mimo,ali videl ostanke ne stejem vec.

vozil sem v soncu,dezju,megli,snegu,toci,ponoci,podnevi,ko sem bil zmatran in spocit.lahko recem,da ze skoraj vse poznam,kar se ti lahko dogodi na cesti.samo pijan pa nisem in ne mislim nikdar voziti.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej meni se ni o tem menit, govorimo o preventivi, nesrece se tak prehitro zgodijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ej meni se ni o tem menit, govorimo o preventivi, nesrece se tak prehitro zgodijo!

jebi ga,pervy,spada zraven.

change of topic.

"vozi sebi,cestiscu in vremenskim razmeram primerno."

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na zacetku sem res vozil tisti 1 m od desnega roba, sedaj sem se pa spravil na sredino svojega pasu. So me avtomobilceljni prevec na tesno prehitevali

Brrrm

Jaz pa odkar imam zadost mocan motor, že skoz vozim 1 m od srednje crte in ne od roba. Prehiteva me pa takoalitako noben.

BTW: Ice koliko mimaš pa ti že kilometrov za sabo ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW: Ice koliko mimaš pa ti že kilometrov za sabo ?

hotschko

ca.177.000 z motorji.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že res da nesrece spadajo k našemu življenju. ampak ce o tem razmišljamo in govorimo, potem je najbolje peš na pivo hodit!!!! Problem pa je ker grem z motorjem, pa ustavit se ne. pri pivu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

potem je najbolje peš na pivo hodit!!!! Problem pa je ker grem z motorjem, pa ustavit se ne. pri pivu.

ja kako pa? valda ne mislis voziti nazaj zadet ko aksa.pustmo zdej prispevke policijskemu plesu,ampak da nimas potem kako zivljenje na vesti....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od srede, ko sem izpred parlamenta prišel domov pozno ponoci, sem si rekel da je pa tega zadosti. Torej od vceraj zjutraj naprej(cel dan sem se cajtal, spomnil sem se na neumnosti ki sem jih še z dvema frendoms poceli po cesti) ne vozim vec pijan. Zadosti je bilo! Policajev me ni strah. Le kaj je denar v primerjavi z morebitno nezgodo!?moje mnenje

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NISEM DOLGO MOTORIST (OD LANSKE JESENI)PA SEM OPAZIL DA MARSIKDO POPIJE VEC PIRA NA ZBORIH IN SRECANJIH KOT PA KAKŠNI VAŠKI PIJANCKI NA KAKŠNI GASILSKI VESELICI, POTEM PA GAS NA MOTOR NI VAŽEN KAKŠEN (CESTAK-TRAJK)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SICER SEM PA SAM ENKRAT IMEL MISLIM DA SAMO DVA MALA PIRA POD KAPO PA SEM SE ENMU SKORAJ V RIT ZALETU KO JE ZAVIJU LEVO.GLIH TOK DA SEM ODVIL PO DESNI MIMO. SEM SE USRAL TOK DA ZDAJ KVECJEMU EN MALI PIR PA ŠE TO SE PREH ZAMISLIM.AVTO JE CIST NEKI DRUZGA (4 KOLESA)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se dva frenda se velikokrat fjakamo skupaj. Onadva pa brez piva dihat ne moreta(kot tudi jaz). pa se ustavimo tam pa tam pa se nabere kilometrov in hmelja v buci, da sploh ne veš kdaj. Oba sem pa jaz navdušil za motorje. Zdej jih moram pa še od piva. No si bom pa na zborih vec privošcil.

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor menim, da alkohol res ne spada na cesto. Ne v avtu, ne na motorju. Tudi na kolesu je lahko nevarno. Pomislite na druge, ce nase ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!