Skoči na vsebino

Kakšni smo na cesti


Tastar

Priporočene objave

Jaz zelo veliko po SLO zborih hodim in ni mi jasno da se ga folk nabuta, potem pa ob 2h zjutraj domov z motorjem.

Ravno iz Rakeka se je moj prijatelj po celi noci pitja (bil je totalno nabit) vsedel na motor ob 7h zjutraj in se odpeljal domov. Kaj sledi: v Logatcu je zaspal in se samo prevrnil na desno, na plocnik in podrajsu, razbil celotno desno stran. Hvala bogu, da ni vozil hitro (ker je sel pac cez mesto) in ker se zvrnil na desno stran, ce bi se na levo, bi se sigurno pod kak avto ulegel.

Sel je pa zato, ker se mu je sotor malo prevec vlazen zdel za spati v njem (oz. vsaj neki takega mi je povedal).

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
NISEM DOLGO MOTORIST (OD LANSKE JESENI)PA SEM OPAZIL DA MARSIKDO POPIJE VEC PIRA NA ZBORIH IN SRECANJIH KOT PA KAKŠNI VAŠKI PIJANCKI NA KAKŠNI GASILSKI VESELICI, POTEM PA GAS NA MOTOR NI VAŽEN KAKŠEN (CESTAK-TRAJK)

LP

dobr za gas se na strinjam. ampak dejmo si nalit čistga vina.

eni kljub temu vozjo bolš kot eni trezni. pač usak zase najbolš ve, kolk zmore, da je varno (čeprou sem absolutno proti drink and drive varianta)....

čeprou sm sama sam 1x vozila dam ene 150 km z eno urco spanja, pa po vsej verjetnosti z kr nekej promili. KRIZA IZKUŠNJA!!!

Cesta sicer prazna, use idealn, jest pa ko nonica po omejitvah, učas pa še kšn mm pod črtico, da me le neb nben ustavu. celo vožno sam na preži kje bo kšna žvau prletela, alpa kšn froc alpa mačk, pesek...skoz naselje (6.30 zjutrej, tko da ni blo tok panike... no u logatcu sm začela srečavat ta pridne, k so šli h ta 8 maš. kaj češ-pridni pridemo po dnevi dam, so učasih rekli, hi,hi).

Pi++++ ta prave- motorja na čutš tko dobr, ovinke z dodatno rezervo..... BREZ VEZE!

NIKAD VIŠE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... SEM OPAZIL DA MARSIKDO POPIJE VEC PIRA NA ZBORIH IN SRECANJIH KOT PA KAKŠNI VAŠKI PIJANCKI NA KAKŠNI GASILSKI VESELICI...

Seveda je zbor ena velika pijanka, a izza šanka grem VEDNO spat v šotor. Če nimam namena prespati, pijem brezalkoholno.

Priznam, da sem včasih vozil tudi, če sem ga preveč imel pod kapo, a ti časi so (hvala bogu) minili. Se imam preveč rad, da bi gledal, kako me na začetku sprevoda nosijo v krsti.

Žal vsi ne razmišljajo tako, potem pa beremo raznorazne: Ubil se je 18-letnik, že 'izkušen' motorist. In podobne nesmisle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni smo na cesti?

Na cesti sem:TREZEN,kulturen,vozim po predpisih,motor imam registriran in teh.izpraven,vozim v popolni motoristični opremi,spoštujem prometno signaizacijo in znake,uvideven do drugih udeležencev vprometu,po potrebi ustavim in pomagam starerejšim in tistim ki so pomoči potrebni.Imam občutek da nas je veliko takih.

NE IZZIVAM USODE KER USODA ME VSAKIČ IZZOVE KO SEDEM NA MOTOR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni smo na cesti?

Na cesti sem:TREZEN,kulturen,vozim po predpisih,motor imam registriran in teh.izpraven,vozim v popolni motoristični opremi,spoštujem prometno signaizacijo in znake,uvideven do drugih udeležencev vprometu,po potrebi ustavim in pomagam starerejšim in tistim ki so pomoči potrebni.Imam občutek da nas je veliko takih.

NE IZZIVAM USODE KER USODA ME VSAKIČ IZZOVE KO SEDEM NA MOTOR!

SEDI PET :worship:

NE IZZIVAM USODE KER USODA ME VSAKIČ IZZOVE KO SEDEM NA MOTOR!

Se mi zdi, da je to edini pravi pristop do vožnje z motorjem. S takšnim razmišljanjem bi bilo veliko manj postov v temi Črna kronika 2007 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr za gas se na strinjam. ampak dejmo si nalit čistga vina.

eni kljub temu vozjo bolš kot eni trezni. pač usak zase najbolš ve, kolk zmore, da je varno (čeprou sem absolutno proti drink and drive varianta)....

ne, usak zase NE ve najboljš, kolk zmore. .. to dokazujejo številne prometne nesreče. ljudje se še trezni ne znajo dobro ocenit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti...na motorju...kukr me prime...spoštovanje omejitev ni moja vrlina(razn v mestih kjer se res trudim držat50km/h)

zunaj mesta...po takratnem občutku in željah...brez pretiravanj se razume...

malokdaj grem na motor brez kombinezona oz.hlač...čelada,jakna,rokavice,hrbtišče...obvezno!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prežvečena že, samo tistih, katerih bi se morala, se pa ne prime...

Andi je lepo napisal: na zbor obvezno s šotorom in spalko.Vsak zase ve, kaj bo delal na zboru. Potem pa vidiš modele, ki s piri v riti prvo sekajo z motorji, potem se pa odpeljejo domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je to, da nekateri s svojo neodgovornostjo, takšno ali drugačno (od alkohola do divjanja, vožnje s "hormoni", itd.) sejete smrt med drugimi, nedolžnimi, našimi bližnjimi,... in da se tega niti ne zavedate, nekateri tudi ko je že prepozno.

Saj se točno zavedam, da je brez pomena pisati o tem, ampak me razjezi, ker to vidim vsak dan na lastne oči!!!

Kreteni fuknjeni :headbang: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je to, da nekateri s svojo neodgovornostjo, takšno ali drugačno (od alkohola do divjanja, vožnje s "hormoni", itd.) sejete smrt med drugimi, nedolžnimi, našimi bližnjimi,... in da se tega niti ne zavedate, nekateri tudi ko je že prepozno.

Saj se točno zavedam, da je brez pomena pisati o tem, ampak me razjezi, ker to vidim vsak dan na lastne oči!!!

Kreteni fuknjeni :headbang: :angry:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!