Skoči na vsebino

Spet nas bodo udarili po žepu


Insallah

Priporočene objave

Najprej so ukinili nalepke (cool), zdaj pa jih bomo fasali z druge strani (not cool) in verjetno izgubili več, kot smo z ukinitvijo nalepke pridobili.

"Z dnem 1.11.2005 se bodo podražile vse storitve na področju registracije vozil (zamenjava prometnega dovoljenja, registracija, podaljšanje prometnega dovoljenja, odjava,...)."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej so ukinili nalepke (cool), zdaj pa jih bomo fasali z druge strani (not cool) in verjetno izgubili več, kot smo z ukinitvijo nalepke pridobili.

"Z dnem 1.11.2005 se bodo podražile vse storitve na področju registracije vozil (zamenjava prometnega dovoljenja, registracija, podaljšanje prometnega dovoljenja, odjava,...)."

Za kolk se bo podražil od oka?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in pol bodo prišle volitve, pa druga oblast, ki si bo izmislila spet nekaj svojega :slap: .....skratka začaran krog.....nadrajsamo pa vedno mi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej so ukinili nalepke (cool), zdaj pa jih bomo fasali z druge strani...

"Z dnem 1.11.2005 se bodo podražile vse storitve na področju registracije...

Dober, pa naj se!

Polž, ti mi nekaj drugega povej. A je tisto na sliki namesto tebe rit, ali kup silikona???! :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni omembe vredno, par odstotkov.

lp

Mogoče res ni omembe vredno,ampak par odstotkov tu in par odstotkov tam,razlika med dvema sezonama je pa že kar očitna... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče res ni omembe vredno,ampak par odstotkov tu in par odstotkov tam,razlika med dvema sezonama je pa že kar očitna... :doze:

Hm, če gledamo tako na zadevo, bo treba odpreti veliko tem za vsako, še tako majhno, podražitev, ki vpliva na stroške motoristov...

Sicer je bistveno večji "odstotek" povišanja cen običajno s strani zavarovalnic in direkcije RS za ceste, kjer dvigi cen pomenijo tisoče tolarjev, ne le nekaj sto tolarjev, kot v navedenem primeru.

Popravljeno . Popravil TSC-LABA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je bistveno večji "odstotek" povišanja cen običajno s strani zavarovalnic in direkcije RS za ceste, kjer dvigi cen pomenijo tisoče tolarjev, ne le nekaj sto tolarjev, kot v navedenem primeru.

Se popolnoma strinjam :grim

Vsekakor pa nobena podražitev ni zaželjena s strani nas,uporabnikov,kajne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler so zadeve takšne kot so ,se pravi da vsake tok časa dvignejo cene

za par% je še kr OK ,kriza bo če bojo uvedl isti sistem kot ga imajo npr.

v V. Britaniji ,kjer imajo zavarovalnice skor proste roke pri oblikovanju cen

za zavarovanje motorja pri tem pa upoštevajo vse; leta, stas ,zgodovina prekrškov itd..., cena pa se razlikuje od osebe do osebe.

po moje smo lahk zaenkrat še kr veseli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in pol bodo prišle volitve, pa druga oblast, ki si bo izmislila spet nekaj svojega :slap: .....skratka začaran krog.....nadrajsamo pa vedno mi :angry:

Sej jih mi volimo in prenašamo ko pizdarije počnejo, pa še zakon jih ščiti (itak) da za svoje pizdarije niso krivi.

Dober, pa naj se!

Polž, ti mi nekaj drugega povej. A je tisto na sliki namesto tebe rit, ali kup silikona???! :? :hmm:

Če bi dobr pogledu bi vidu v levem vogalu roko. In če ni mutantka, so to joški. Drugič pa mal bol poglej :yea1:

Hm, če gledamo tako na zadevo, bo treba odpreti veliko tem za vsako, še tako majhno, podražitev, ki vpliva na stroške motoristov...

Sicer je bistveno večji "odstotek" povišanja cen običajno s strani zavarovalnic in direkcije RS za ceste, kjer dvigi cen pomenijo tisoče tolarjev, ne le nekaj sto tolarjev, kot v navedenem primeru.

Ja najbulš d noben več nič ne reče in smo samo še tiho. Dej se mal zber Robi, vsaj na forumu še upa kdo kej zint. Ne nam še tega ubit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mogoče bi bilo fino narediti primerjavo ... naj kdo, ki ima vse zabeleženo, potegne podatke iz mape in napiše:

koliko ga je recimo pred 5 in pred 3 in pred 10 leti stal motor, koliko registracija za celo leto, koliko AO+, koliko morda kasko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najbulš d noben več nič ne reče in smo samo še tiho. Dej se mal zber Robi, vsaj na forumu še upa kdo kej zint. Ne nam še tega ubit

Ni bil Robi, je bil Boštjan. In je spet Boštjan.

Ne vem sicer kako bi si razlagal, da naj bi se "zbral"?

Napisan komentar z moje strani nikjer ne namiguje, da naj nihče več ne piše mnenj itd., temveč le, da razlike v ceni res niso velike - predvsem namenjeno tistim, ki jim razlike niso poznane - da se ne bi po nepotrebnem razburjali. Tema je bila namreč odprta dokaj pompozno.

Jasno, da vsak poda komentar, če se mu tako zahoče - lahko tudi v nedogled napleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mogoče bi bilo fino narediti primerjavo ... naj kdo, ki ima vse zabeleženo, potegne podatke iz mape in napiše:

koliko ga je recimo pred 5 in pred 3 in pred 10 leti stal motor, koliko registracija za celo leto, koliko AO+, koliko morda kasko...

Bejži, no...in kaj bo to povedalo? Boš računal inflacijo, višanje marž ali kaj tretjega? Madona Sym, je tebi dolgčas...ampak ja, če se komu da, pa naj se spravi zraven in bomo še malo razpredali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejži, no...in kaj bo to povedalo? Boš računal inflacijo, višanje marž ali kaj tretjega? Madona Sym, je tebi dolgčas...ampak ja, če se komu da, pa naj se spravi zraven in bomo še malo razpredali

Meni se ne da ... tudi razpredanje je brezveze ... ampak tistih, ki jih tako zelo bolijo podražitve, je pa vedno dosti ...

Samo predlagam, kako si lahko razčistijo zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ne da ... tudi razpredanje je brezveze ... ampak tistih, ki jih tako zelo bolijo podražitve, je pa vedno dosti ...

Samo predlagam, kako si lahko razčistijo zadeve.

Bom tvegal plaz demokratičnih kritik ampak: registracijo ali pa podaljšanje in te postopke se dela za vozilo enkrat letno (pustimo izjeme). In če je nekaj takrat 500 (recimo) SIT dražje pa jih to boli, peče ali še kaj - imajo preveč časa za klamfanje. To je pijača ali dve manj letno. Razen če je človek že odvisen od debat tukaj, potem je 1 SIT lahko razlog za nabijanje. Marsikdo namesto, da se užge tukaj na to temo, bi v času tega "užiganja" zaslužil nazaj teh 500 SIT. Bah! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekteri smo se sprijaznili s tem, da vsako leto plačamo isto zavarovalnici(čeprou bonusi grejo gor) :glare: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tvegal plaz demokratičnih kritik ampak: registracijo ali pa podaljšanje in te postopke se dela za vozilo enkrat letno (pustimo izjeme). In če je nekaj takrat 500 (recimo) SIT dražje pa jih to boli, peče ali še kaj - imajo preveč časa za klamfanje. To je pijača ali dve manj letno. Razen če je človek že odvisen od debat tukaj, potem je 1 SIT lahko razlog za nabijanje. Marsikdo namesto, da se užge tukaj na to temo, bi v času tega "užiganja" zaslužil nazaj teh 500 SIT. Bah! <_<

Se ne strinjam. Tudi če je samo pijača manj na leto, je to pijača manj. Zakaj bi mojo pijačo spil birokrat, ki sedi na svoji debeli riti? Pijačo častim tistemu, ki mu jo jaz želim častiti. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne strinjam. Tudi če je samo pijača manj na leto, je to pijača manj. Zakaj bi mojo pijačo spil birokrat, ki sedi na svoji debeli riti? Pijačo častim tistemu, ki mu jo jaz želim častiti. :angry2:

Ah, daj no :doze: - kakšna primerjava. Niti ne vemo, zakaj točno se je podražilo. Pa dajmo 1001 stvar za vsak tolar popisat, kolko se je podražila - pa bomo prišli do cele gajbe pijače "za birokrate". Pol pa na referendum proti inflaciji in davkom. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!