Skoči na vsebino

Spanje s čelado na glavi


Lowrenc

Priporočene objave

Ej folk, a ste že kdaj spal s čelado na glavi? No, jst sm že in morm rečt, d sm biu prijetno presenečen!! :OK:

Torej: to se mi je zgodil letos na Češkem in sicer zato, ker je blo mraz ko hudič!!! :xx: Ideja za spanje s čelado na glavi je torej prišla zaradi sile razmer. In se je obneslo-odlično! Čelada je najbolš poušter, kar sem jih kdajkoli imeu! To pa zato, ker imaš glavo na mehkem kakorkrkoli se že obrnem!!

Fantje, predlagam, da drugo leto na motozborih spimo v čeladah(če si jih boste uspel nataknt gor pred spanjem, če pa ne pa itak nima pomena al spiš na skali al na francoski postelji! :lol1: )!

Upam da sem koga inspirirou in mu bo zarad tega treba it h kiropraktiku par let kasneje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že spal... Je blo kr fajn, dokler sem se pelu, pol je blo pa mal manj udobno ko sm se ulegu na tla... (trda so in neudobna):devil:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vizir je dober če je odprt  :OK: , sploh na moto zborih, ko je velik hlapov v zraku

Ktere hlape maš to v mislih? Tiste znotraj čelade al one zunaj? :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, na Češkem je blo tk mraz, d sm meu vizir sam tolk odprt, d je frišn zrak mejčken notr pršo! To se da fino regulirat z ˝škrgami˝

Ktere hlape maš to v mislih? Tiste znotraj čelade al one zunaj?

Kokr za kerga in kokr kje :blush: :grim

Sam mor bit pa dost bl nerodno, če te prime :SS !! To je prva slabost tega ˝sistema˝ :BUA: No, je pa relativno mejhna šansa, d bi se spovnu dat čeljad gor v primeru možnosti :SS , ker večinoma v takih primerih še šotor pozabmo zafršlusat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat mislm da sem clo sprobu.... Vsaj zjutraj sem se zbudil v avtu (mislim da celo svojem) s čelado na glavi.... nek zbor v avstriji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk, a ste že kdaj spal s čelado na glavi? No, jst sm že in morm rečt, d sm biu prijetno presenečen!! 

Ideja za spanje s čelado na glavi je torej prišla zaradi sile razmer....

Fantje, predlagam, da drugo leto na motozborih spimo v čeladah...

LP

Ejga!

Teb se pa vid', da si čist frišen!

To smo mi opustili že pred več kot dvajsetimi leti. Pa veš zakaj?

Zato, ker je bolje "kakšno" mehko podstavit. Če je hrup, pa čepke v ušesa, da ne slišiš, kako sosedje vlečejo na ušesa! Še bolje pa je, če jo imata na glavi oba!!! :kva2:

A veš, kdaj boš taprav motorist? :hmm:

Takrat, ko se ne boš več zavedal, da imaš sploh čelado na glavi. Ko boš hotel jesti, ko boš pljunil v njej, :hmm: ko boš šel z njo v trgovino in ko boš z njo legel na spanje! To ni nategovanje, ampak preverjena dejstva!

To pa delajo kilometri in leta!

Če boš vztrajen, boš tudi to dočakal!

Zdej pa gaaas in ne obupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo sprobov s kros čelado?  :hmm:  :)

ja, pa je problem, k se lahk zjutri zbudiš zasidran - kljun zapičen v tla. .. Pol te pa s traktorjam vn vlečejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat je kolegica spala s čelado na glavi na zboru k je blo tolk nabijanja da se ni dalo zdržat sam je full smešno zgledalo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč takega.

To sem sprakticiral letos na motozboru v Orašju (BIH). Šotor preblizu odra, pa je verjetno ponoči preveč nabijalo (se ne spomnim najbolj, kdaj sem jo gor dal), no zbudil sem se spočit kot mucek.

Obvezno mal vizir odpret, da se ti ne rosi notri, zraven pa priporočam komplet motoristično opremo, da ne zebe, ne žuli na izpostavljenih mestih, pa za na malo potrebo ni treba iz spalke lezti, čevljev obuvat in v sami majci skakat okoli.

:OK:

No po 24-urah vsaj majico, gate in nogavice zamenjat tudi ne škoduje:)

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb se pa vid', da si čist frišen!

Benti duš! Vsi mi to pod nos mečejo! :glare: Vsakmu rečem d bi biu manj frišen težko,k sm koj začeu s ˝mopediranjem˝, k sm našparou in biu dost star!

No, d nau zgledal, d sm zdej hud :D :D

P.S.:fičo,upam d se ti tist lepil za čevlje še ni pokvaru in d me nauš za ušesa :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti duš! Vsi mi to pod nos mečejo! frišen...

P.S.:fičo,upam d se ti tist lepil za čevlje še ni pokvaru in d me nauš za ušesa  :blush:

Frišen? frišen?

Veš kaj! To nima v bistvu nobene veze, :nono: če imaš vsaj malo reda v glavi. Vsak motorist je bil enkrat frišen in vsak, ki bo moral imeti mal' sreče, bo enkrat "tastar". Samo, da nauš mislil, da je to privilegij. To je zelo zaskrbljujoča zadeva!!! Jaz se s tem n'č ne hvalim. Po en stran, bi bil takoj tolk star kot ti.

Lepilo te pa čaka v mojem avtu in ga vozim okoli kot Cigan medveda. Vprašanje pa je, kaj bo sedaj, ko bo začel zmrzovati? :hmm: Da nau' trd ratu?

Samo, če se ne boš enkrat oglasil, ga bom pa res stran fliknu!!!

Na PM

Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frišen? frišen?

Veš kaj! To nima v bistvu nobene veze,  :nono: če imaš vsaj malo reda v glavi. Vsak motorist je bil enkrat frišen in vsak, ki bo moral imeti mal' sreče, bo enkrat "tastar".

:worship: Dobr si to povedal. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa je problem, k se lahk zjutri zbudiš zasidran - kljun zapičen v tla. .. Pol te pa s traktorjam vn vlečejo...

al pa kar za njivo zorat ponucajo... :kva2:

drgač pa take akomodacije še nisem sprobal. zna bit da še bom.. bi mi pa na Koupafestu prav prišla.. spal cele 3minute.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še poskusil, pa tudi mika me ne....fajn bi bilo koga opazit s kako Arai-ko ali drugo čelado višjega cenovnega razreda, početi omenjeno na kraških tleh. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že dolgo od tega, no pa upam, da mi ne bo treba več. A zakaj, zato ker so nam takrat v okolici Knina ukradli z motorja vse kar se je dalo na brzino odnesti, denarja ni bilo ravno v obilici, tako bolj za bencin tako, da je bilo spanje pod borovci v čeladi edini izhod. Sploh pa nismo dosti spali, je preveč zeblo :SS

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kaj delam kadar spim mi je škoda čelade :huh: pa tudi poceni ni bla, tko da je ne mečem kar tje potleh kukr pol pade, pade <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!