Skoči na vsebino

Motorevija........by motorrad


jupiter

Priporočene objave

Torej, južni sosedi izdajajo Motorevijo. Gre za revijo v kateri prevladujejo prevodi tekstov iz Motorrada, prav tako temu ustreza tudi oblikovanje. Pač gre za izdajo, ki spada pod izdajanje "automotorundsport" in je prilagojena tržišču.

Kdo bere?

Meni je OK, če ne drugega zato, ker je moja švabščina zelo slaba in zadnje čase Motorrad berem kot slikanico.

Me pa moti tisto njihovo filanje revije z raznimi skuterčki.

ams cro

link 2

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, južni sosedi izdajajo Motorevijo. Gre za revijo v kateri prevladujejo prevodi tekstov iz Motorrada, prav tako temu ustreza tudi oblikovanje. Pač gre za izdajo, ki spada pod izdajanje "automotorundsport" in je prilagojena tržišču.

Kdo bere?

Meni je OK, če ne drugega zato, ker je moja švabščina zelo slaba in zadnje čase Motorrad berem kot slikanico.

Me pa moti tisto njihovo filanje revije z raznimi skuterčki.

ams cro

link 2

No, v ponedeljek jo poiščem, me matra firbec .)

Jupiter, se jo mogoče da dobit tudi na benzinski pumpi, ker potem bi jo lahko že danes kupil? Kaj pa cena?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

800 tolarčkov :)

Sem pogledal, če jo dobim na kakšni benzinski pumpi (Petrol, OMV), vendar brez uspeha, ustavil sem se tudi pri kiosku v Merkator centru in spet brez uspeha. Nič, bom počakal do jutri, kjer ponavadi kupujem in bom videl, če bom tam imel več sreče .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebrala prvi izvod...

ni čisto po mojem okusu...

zdi se mi da ji manjka duha, da je preveč sterilna ..če bi bila postalvjena pred izbiro, bi zagotovo raje kupila avtomagazin, motopuls ali celo motosi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, južni sosedi izdajajo Motorevijo. Gre za revijo v kateri prevladujejo prevodi tekstov iz Motorrada, prav tako temu ustreza tudi oblikovanje. Pač gre za izdajo, ki spada pod izdajanje "automotorundsport" in je prilagojena tržišču.

Kje se pa to zadevo da dobit? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem jo vedno dobil v verigi trafik 3DVA in ostalih. Pri nas na Gorenjskem sem jo že dobil na Bledu, Radovljici in Tržiču. Na kakšnih Delovih kioskih so me pa itak sam debeeeelooo gledal :eek:

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebrala prvi izvod...

ni čisto po mojem okusu...

zdi se mi da ji manjka duha, da je preveč sterilna ..če bi bila postalvjena pred izbiro, bi zagotovo raje kupila avtomagazin, motopuls ali celo motosi

Sej pravem, stvar okusa. In če že vzamem, da večina pač verjame motorradu, zakaj bi se matrali v nemščini. Pri novih motociklih gre le za prevode, kar je meni všeč. Če bi si želel teste, ki jih pišejo bivši "braća" hrvati, bi si pač kupil motopuls. .) Ampak me pač ne. :yea1:

Tudi vsebina se mi nekako NE zdi umaknjena od bralcev - nekaj je pisem bralcev, veliko pa je tudi poročil (realnih!) iz motozborov - tudi kakšen slovenski, bosanski in srbski se najde, prav tako pa je kar nekaj testov skuterčkov, ki me pa zanima ravno toliko kot slike nasmejanega urednika Motorista ob slikanih motociklih. V zadnji številki mi je zanimiv opis in vožnja s hrvaškim policijskim prestreznikom - CBR-ko RR. Recimo...

No zdej pa neham, k ne dobivam nič od tega. Jebi ga :grim

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo Novo Gorico sem prečesal po dolg in počes, vendar brez uspeha :headbang:

Kaj mi lahko kdo pogleda, kdo jih zastopa v Slo?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

distribucija za slo:

Delo-prodaja d.d.

Dunajska 5, LJ :evilgrin:

Sam je pa ttole čudn, k na delovih kioskih je pa ni :?

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

distribucija za slo:

Delo-prodaja d.d.

Dunajska 5, LJ :evilgrin:

Sam je pa ttole čudn, k na delovih kioskih je pa ni :?

Hvala, jih bom poklical, pa mal poprašal glede njihove prodaje po kioskih.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!