Skoči na vsebino

DU-skupina z odhodom 01.05.2002


Ice

Priporočene objave

kdo je zdaj v tej skupini? nekako sem izgubil pregled.

vsak se naj sam vpise.

Ice & Ice lady

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YO, YO, Yo, ZOO-lo is Da HOUSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ti razjasnim pojme:

Zoolo, Nearrain + Lady (mogoće, mogoće), Perla + Roly, Ice + Ice Lady in Gregs.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sem zgubil pregled, vas poklicem po telefonu pa se bomo zmenli ker me zanima.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST TUUUUUUUUUUUD!

A je ąe kąna moľnost za sobo?

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sobe ne vem. Kontaktiraj Viragico. Ona rihtala nam. Drugace bos pa moral nekako preziveti...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam mal zasmetim tudi to temo, he he he ! (konominacijezaoskarje&grammyevkup)+(pabrezzamere press)

(poslano tudi na temo Potovanje do dubrovnika)

Lep pozdrav, Motosvetnice in Motosvetniki!

Eh, kakor sem se bal, ne bom jaz tokrat vidu Dubrovnika! Pa ne da mi je tolk žal za lepote in posebnosti tega mesta, k sem ga že dobr naštudiru (moj prapraoče je bil dalmatinske pasme), ampak bolj za vašo družbo in prijateljevanje, pa vožnjo seveda!

Ha, je pa res, da ne bi bil več zdrav in priseben (a sedaj pa sem, a kva!?), če se ne bil spustu dol vsaj del poti. Z Elefantom sva se zmenla, da greva skupaj do geografske širine Kornatov (otok Murter, Tijesno) Sev. Dalmacija, kjer sem jaz še kot mulo, sploh pa poznej, bil vsako leto strah in trepet:

- inozemskih in domačih deklic, ko sem jih gonu po mestu s svojo razbojniško bando vrstnikov, (pol Slovenčkov, pol domačinekov),

- njihovih staršev, ki so vsak večer molili, da bi njihovi "zakladki" prišli v enem kosu nazaj in še kolikor toliko prisebne (kadarljubimljubimstrastno press),

- rib (skoču u vodo in kar ti je zašlo v usta pojedu al pa sede spal zgodaj zjutraj na čolnu sred Kornatov in upal samo, da se bo kak ribon z izrazitimi smamomorilskimi nagibi le obesu gor, ker njegova zlata ribica zavrača njegovo ljubezen in obenem klel svojega strica Ernsta H., ki si je zmislu novelo Starec in morje) btw, še dobr, da sem jedrnat, a ne,

- luške kapetanije, (vsakič ko mi je dal fotr gliser za furat in sem še šel v območju luke z gliserjem generalno vajo za baletni nastop v glasbenenem štiklcu Labodje jezero od Čajkovskega (nasvakojakenačine vrteookočamcevisidrnihboja press) in

- predvsem makaronarjev (smo jim spuščali gume na avtih, gumenjakih, motorjih (no tega zadnjega pa se dons res sramujem!) etc), ki so 1. avgusta preplavili te sicer lepe kraje in nam jih vsako leto (15 let zapored) skoraj zagravžali !

aha, pa spet glede poti!

Dol greva v soboto 27.4 (krst pri štifti verjetn na žalost odpade, in greva po Jadranski magistrali dol do Tijesnoga, napol poti med Zadrom in Šibenikom. Dol prespiva pri znancih, al pa v šotoru (nomadskiliferules press) Se naslednji dan še mal fijakava (Mogoče Ogled Slapov Krke od Šibenika v notranjost, potem pa sred opoldneva vsak svojo pot, Elefant (Matej) proti Dubrovniku, tako da bo dol že 28. 4. zvečer, jaz pa proti domu, sem dobu od mojga osebnga šefa le dva dni izredenga dopusta!

Tako, da se zna zgodit, da se kje mimo idemo (se probamo srečat-(sebomobrnuzavamiinvasprisilnoustavu press), ko boste šli dol, če kdo gre spljoh dol v nedeljo 28.4.2002. res, da napovedujejo nekaj dežja v soboto, vendar bova poskusila ubežati iz Celja že bolj zgodaj zjutraj (okol 8h, sej vem,...nora jutranja ura, pa kaj...) in potem čimprej priti na hrvaško primorje (rijeka, preko Pivke, Il. Bistrice), kjer je običajno lepše vreme, vpliv stalnega višjega zračnega pritiska nad morjem! Če kirga mika ta super kratka varianta se nama lahk pridruž!

(moj GSM: o41/797-272, dejan) se opravičujem za bolj pozno objavo, priporočam pa, da, če se zato kir odloč, naj bo le z dosti izkušnjami in vajen hitre, pa še vedno varne vožnje(mogoče malce kontradiktorno, pa kaj!)!

Res prijetno vožnjo, lepo vreme, oprijemljiv alsfalt, lepe razglede, fino družbo in podobne reči Vam želi

Krotilček slončkov

Z Vami in vašimi casperji

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

..... Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje..., al pa ta zadnmu potegne za kva se gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdaj gre pa pocasi zares.

Torej: kaj vzeti s sabo?

jaz osebno ne mislim nositi kaksnih kljucev za motor, ketensprejev in podobno... Imam prav? Ali se zmenimo, pa vsi skupaj vzamemo kaksno dodatno opremo?

Drugace pa: kdaj, kje, kako, cemu, zakaj se dobimo?

Se vedno velja, da se dobimo z vseh koncev v Karlovcu v sredo ob 10:00? Ce da, KJE se dobimo? Ker jaz sem sicer bil ze nekajkrat v KA, ampak ne me vprasat, ce vem, kje je bencinska ta pa ta ali kaj podobnega. Torej, Ice: daj natancna navodila, ce ne, je bolje, da se dobimo recimo v Tusilovicu, ki je 15 km izven (ali pa v Cerovac-Tusilovicki, ki je 9 km izven). Cakam navodila...

Ljubljanska naveza: kje se dobimo in kdaj? Recimo, ce startamo ob 8:30 iz Motela Grosuplje, pridemo v 1,5 ure do Tusilovica?

Cakam odziv...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno vzamem zraven spraj in orodje za ketno (ziherjeziherpress) in peno za gume (upamdanepozabimpress).

sticna tocka tusilovic 14 km po KA na E59 v smeri slunj,NA ZACETKU NASELJA pri PRVI MOZNOSTI POSTANKA.

podabu: ura: ca.1000

en motor naj se parkira tako,da je takoj viden s ceste (po moznosti ob cesti).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 29/04/2002 ob 10:16:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje…malo kolebam zaradi finančne situacije – kakšni so po vašem mnenju predvideni minimalni stroški za to avaturco?

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

osebno vzamem zraven spraj in orodje za ketno (ziherjeziherpress) in peno za gume (upamdanepozabimpress).

sticna tocka tusilovic 14 km po KA na E59 v smeri slunj,NA ZACETKU NASELJA pri PRVI MOZNOSTI POSTANKA.

en motor naj se parkira tako,da je takoj viden s ceste (po moznosti ob cesti).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Mali sprej za gumo gre tudi z Zoolotom, je že pod sedežom!

Heh Ljubljanska sekcija pa ok, 8:30 je good motel Grosuplje, ...

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Eno vprašanje…malo kolebam zaradi finančne situacije – kakšni so po vašem mnenju predvideni minimalni stroški za to avaturco?

...siegen, glauben, kriegen...

min.2,5 tanka po 20 l benca v eno smer,plus kaksen tank ali dva tam...recimo 7-8 x 20 l po EUR 1,0 = EUR 160.- samo za benc.EUR 15.- na nos/noc spanje = EUR 45-60.-.hrana,pijaca,spominki itd po potrebi,ca.EUR 50-100.-.EUR 200-250.- je po moje minimum.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sticna tocka tusilovic 14 km po KA na E59 v smeri slunj,NA ZACETKU NASELJA pri PRVI MOZNOSTI POSTANKA.

podabu: ura: ca.1000

en motor naj se parkira tako,da je takoj viden s ceste (po moznosti ob cesti).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tud šel z vami. Zanima me kdaj se mislite vračati? A boste vsi v sobah a gre kdo s šotorom?

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva soba.

povratek sobota ali nedelja.najbrz/mogoce/verjetno/ne vem sobota.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 29/04/2002 ob 13:21:28

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, OK. Torej srecamo se v Tusilovicu na prvem primernem postanku.

Vsi ostali, ki ste prijavili zeljo po odhodu v DU: LJ sekcija se dobi ob 8:30 pred Motelom Grosuplje. Potem pa takoj poka-poka do Tusilovica, kjer srecamo se Ice Lady in Icea. Priblizno ob 10:00, ce ne, bo pa kdo pocakal...

OK, jaz vzamem ene klesce, pa izvijac, pa 3 glavne kljuce... recimo 10...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool.....12,14 in 27(je al ni?) kljuc imam zraven,ravno tako tovarnisko orodje (yep,tisto Al-sranje,pa boljs kot nic) in seveda......TAATAAAAAAAAA------leatherman! brez njega nkamer!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

cool.....12,14 in 27(je al ni?) kljuc imam zraven,ravno tako tovarnisko orodje (yep,tisto Al-sranje,pa boljs kot nic) in seveda......TAATAAAAAAAAA------leatherman! brez njega nkamer!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Kaj hudica je LEATHERMAN?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj hudica je LEATHERMAN?!

....ven de mun iz over de seknd kvadrant of de keprikorn de lederman vil rajz from de eshes of oblivijn ....al pa pocak,da se vidimo

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

cool.....12,14 in 27(je al ni?) kljuc imam zraven,ravno tako tovarnisko orodje (yep,tisto Al-sranje,pa boljs kot nic) in seveda......TAATAAAAAAAAA------leatherman! brez njega nkamer!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Kaj hudica je LEATHERMAN?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Kaksen moski pa si, da ne uprabljas LEATHERMANA!

No, to je neki tazga, da bi si se MCgiver sveh pet prstov obliznu.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem prihod ob 8.30, k Motelu Grosuplje.

Se vidmo.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Vzamem torej izvijac, klesce in kljuce 10, 12 in 14.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar vzemite s seboj orodje ga ni nikoli preveč. Jaz bom imel s seboj orodje, ki je že priloženo motorju (razni imbusi, ključ za svečo, šrafciger (križen/navaden), ključi potrebni za odstranitev kolesa. Dodatno vzamem s seboj še oba šlavha (semsenaučilvavstrijipress), en rorček za bencin, malo drata, pipec, ...

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite vi mehanično delavnico odpret......KRASNO.....bom vedel,da me na cesti iz LJ - DU čakajo preizkušeni,slovenski mehaniki.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!