Skoči na vsebino

Zanimivo pismo iz Anglije


SiR

Priporočene objave

Včeraj sem v eni stari zlo kul moto-reviji iz Anglije, ki se mi doma valja za šporgetom, prebral zanimivo pismo bralca ... gre nekako takole:

"Živjo... Pred časom sem se hotel na vožnji v urbanem okolju pokazati, kako obvladam po zadnjem, pa se mi je ponesrečlo - motocikel je odletel in mimoidočemu povzročil nekaj poškodb ... in kmalu sem se znašel pred sodnikom, ki mu je bilo malo mar, da moram upravljati firmo z 10 zaposlenimi, ki bodo ob moji odsotnosti na cesti ter da bo moja mama ostala brez njenega glavnega oskrbnika... obsodili so me na 10 mesecev zapora ... kmalu sem se znašel v zaporu z narkomanom, ki je nekoga frderbal in nekaj drugimi tiči ... no, izpustili so me po 4 mesecih (pogojno), plačati sem moral ogromne odškodnine... "

No, tip je dobil za "najboljše pismo meseca" nagrado v višini 100 funtov: modelčke motociklov po izbiri.

Me zanima, kakšen odziv bi bil v Sloveniji, ko bi se prvi obdolženec za tako stvar znašel za zapahi?

Ok, detajli:

naslov pisma: WHEELIE STUPID

"Last october I tgought I'd be clever and pull a wheelie in town. It went wrong, I fell off and the bike collected an OAP, fracturing his knee and jaw. The police got me on dangerous driving, gave me 15 months in prison and a three-year ban. I had a business employing 10 people and it was made clear to the judge that all would lose their jobs and my registered disabled mother (who I owed 40K) would be alone, unable to provide for herself...

next thing I know I'm banged up with a schizophrenic heroin addict doing life for going at 10 people with a machete! .... For pleading guilty I served half, so 7,5 months... I've done 4,5 in clink with 4 months on a tag to my home adress. "

Hja, jeba, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kakšen odziv bi bil v Sloveniji, ko bi se prvi obdolženec za tako stvar znašel za zapahi?

Ne vem, v kateri Sloveniji ti živiš, ampak v tej Sloveniji ljudje grejo za zapahe za tako stvar...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kakšen odziv bi bil v Sloveniji, ko bi se prvi obdolženec za tako stvar znašel za zapahi?

Sym saj veš da še predno se skobaca iz razbitine že kliče ČEFURINA v Grasuple...poj mogoče palicaje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, v kateri Sloveniji ti živiš, ampak v tej Sloveniji ljudje grejo za zapahe za tako stvar...

D.

kje pa ti živiš? a si videl koliko je dobil policaj ki je velenju ubil punco in fanta ko jima je izsilil prednost.

ti bom povedal NITI ENEGA DNEVA NEBO ODSEDEL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, v kateri Sloveniji ti živiš, ampak v tej Sloveniji ljudje grejo za zapahe za tako stvar...

Ni videt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jeb*** .... :o

No vidiš Noise pazi, da ne narediš še ti kaj takšnega, ker ne vem kaj bi se lahko zgodilo v času tvoje odsotnosti za gitrami, z našim Motomarsom. :kva2:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kakšen odziv bi bil v Sloveniji, ko bi se prvi obdolženec za tako stvar znašel za zapahi?

Če bi bil ta "grešnik" motorist,bi kar precej prostora na MS zasedle razne objave v stilu,"da se to lahko vsakmu zgodi,da to pač ni nč tacga,da so revčka potunkal policaji s povsem nerealno sestavljenim zapisnikom,da je bil sodnik hud nasprotnik motorizma in motoristov,da...".

Če bi bil avtomobilist,bi se večina strinjala,da je pač dobil,kar je zaslužil,marsikdo bi pa tipa celo poznal in bi zraven prilepu še kakšen "ocvirk" iz njegove vožniške zgodovine.

Če pa bi bil to slučajno pripadnik najbolj osovražene skupine na tem forumu,torej policist,bi se pa verjetno začeli že kar zbirat podpisi,da naj "prasca" obsodijo vsaj na dosmrtno ječo al pa še kaj bolj drastičnega.

Ekola,tko si jst predstavlam odziv na MS. <_<

Zdej pa sledi politje s katranom in posuvanje s perjem,ane? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil ta "grešnik" motorist,bi kar precej prostora na MS zasedle razne objave v stilu,"da se to lahko vsakmu zgodi,da to pač ni nč tacga,da so revčka potunkal policaji s povsem nerealno sestavljenim zapisnikom,da je bil sodnik hud nasprotnik motorizma in motoristov,da...".

Če bi bil avtomobilist,bi se večina strinjala,da je pač dobil,kar je zaslužil,marsikdo bi pa tipa celo poznal in bi zraven prilepu še kakšen "ocvirk" iz njegove vožniške zgodovine.

Če pa bi bil to slučajno pripadnik najbolj osovražene skupine na tem forumu,torej policist,bi se pa verjetno začeli že kar zbirat podpisi,da naj "prasca" obsodijo vsaj na dosmrtno ječo al pa še kaj bolj drastičnega.

Ekola,tko si jst predstavlam odziv na MS. <_<

Zdej pa sledi politje s katranom in posuvanje s perjem,ane? :devil:

Moto 32 je popolnoma realno opisal situacijo. Tudi sam sem enakega mišlenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa sledi politje s katranom in posuvanje s perjem,ane? :devil:

:nono: sežig na grmadi :whistle: :lol1: :P

...dobro si to napisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil ta "grešnik" motorist,bi kar precej prostora na MS zasedle razne objave v stilu,"da se to lahko vsakmu zgodi,da to pač ni nč tacga,da so revčka potunkal policaji s povsem nerealno sestavljenim zapisnikom,da je bil sodnik hud nasprotnik motorizma in motoristov,da...".

Če bi bil avtomobilist,bi se večina strinjala,da je pač dobil,kar je zaslužil,marsikdo bi pa tipa celo poznal in bi zraven prilepu še kakšen "ocvirk" iz njegove vožniške zgodovine.

Če pa bi bil to slučajno pripadnik najbolj osovražene skupine na tem forumu,torej policist,bi se pa verjetno začeli že kar zbirat podpisi,da naj "prasca" obsodijo vsaj na dosmrtno ječo al pa še kaj bolj drastičnega.

Ekola,tko si jst predstavlam odziv na MS. <_<

Zdej pa sledi politje s katranom in posuvanje s perjem,ane? :devil:

taki pac smo. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil ta "grešnik" motorist,bi kar precej prostora na MS zasedle razne objave v stilu,"da se to lahko vsakmu zgodi,da to pač ni nč tacga,da so revčka potunkal policaji s povsem nerealno sestavljenim zapisnikom,da je bil sodnik hud nasprotnik motorizma in motoristov,da...".

"Ne moreš verjet, da so ga tak zašili za tako malenkost. Pa tak je obvladal, skoro ko Camlek, ja, enkrat so ga tui vidli v družbi z njim. Pa nikol ni mel motora z lučjo od fičeka, ovinke je pa vse po koleni pelal, tudi one najbolj rahle."

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prometni prestopniki so skupaj z morilci in narkomani?....Osebno mislim, da je tole pismo buča oz. neka vzgojna moralka.....in ja to je moje mišljenje....tko kot vožnja po Černobilu od une bejbe...buče buče buče....za naivne buče :closedeyes:

Sicer pa...če je frajaru in nekomu povzročil poškodbe

...prav naj bo kaznovan

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Last October...to pa je zeloooo učinkovit sodni sistem :grim, če bil dogodek opisan v Sloveniji, bi sigurno pisalo In October 1999... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prometni prestopniki so skupaj z morilci in narkomani?....

Jaz pa mislim, da tukaj ni govora o prometnem prestopku. Tu je govora o povzročitvi poškodb, lahko bi šlo tudi za smrt iz malomarnosti, oz. v konkretnem primeru celo iz objestnosti. Prometno sredstvo, motocikel je bilo le "orodje". Torej je druščina narkomanov in morilcev kar ta prava! Isti koš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa bi bil to slučajno pripadnik najbolj osovražene skupine na tem forumu,torej policist,bi se pa verjetno začeli že kar zbirat podpisi,da naj "prasca" obsodijo vsaj na dosmrtno ječo al pa še kaj bolj drastičnega.

Ekola,tko si jst predstavlam odziv na MS. <_<

Zdej pa sledi politje s katranom in posuvanje s perjem,ane? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil policaj bi se prej zbirali podpisi nej "prasca" kamenjajo in prav bi bilo tako jedan put milicajac uvjek milicajac. :kva2: :devil:

:angry2: :angry2: :angry2:

Če bi se kaj takega zgodilo, bi admini ukrepali in tako neokusnost zradirali z obličja Motosveta. Če ne bi bili dolžni še kako drugače ukrepati!

Apači, odakle si?

...Če pa bi bil to slučajno pripadnik najbolj osovražene skupine na tem forumu,torej policist,...

Zakaj smatraš, da so policisti pripadniki najbolj osovražene skupine na tem forumu? :blink: :blink:

Kolikor poznam Motosvetovce, tiste prave, stare in najbolj aktivne, bi trdil ravno nasprotno. Smo se in se nekateri tudi še družimo z policisti, tako privatno, kot tudi v motorističnem in izobraževalnem smislu. In lahko trdim, da smo ravno na podlagi njihovih delovanj prišli na idejo početi podobno. Tu so zrasli tečaji varne vožnje, Maksi in podobne dejavnosti, druženja ipd. Torej je prisotnost policistov na Motosvetu le za pozdraviti.

Če pa se je komu kakšna dlaka za qrac zataknila, je pa čisto njegov problem!

Ravno vsaka klobasa tu gori pa res ni za prebaviti, brez da vam naglas nazaj prdnem!!! :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj smatraš, da so policisti pripadniki najbolj osovražene skupine na tem forumu? :blink: :blink:

Tak vtis sem pač dobu ob prebiranju postov na tem forumu :alien1:

Nič osebnega... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak vtis sem pač dobu ob prebiranju postov na tem forumu :alien1:

Nič osebnega... :nono:

To je zato, ker na forumu sodeluje preveč otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker na forumu sodeluje preveč otrok.

, ki so jih starši strašili: Če ne boš priden, bodo prišli pote policaji in te vrgli v črno luknjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!