Skoči na vsebino

MERITVE HITROSTI


btobias

Priporočene objave

In zaradi take varnosti bodo mnogi prehitri ob takem pogledu pritiskali na zavore! Dobro,da ne bo prihajalo do naletov ! Hvaležen sem policiji,da bo na tak način skrbela za mojo varnost !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj konc koncev polcaji sploh govorijo kje je radar...postavjo ga naj in naj bodo tiho-tistmu ki upošteva omejitve hitrosti ni razlike,tisti ki pa divja bo pa normalno vozu samo pred radarjem,pol pa spet gas do daske :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tak avto (Astra, bela, z vsemi artefakti) sem na zacetku novembra prehitel po Krasu. Se tocno spomnem, da sm ga dohiteval z neki cez 130km/h, on je sel sigurno pod 80km/h tko da sm sel kr hitro priblizeval. Potem pa sem 2m pred avtom zagledal neko rdeco luc in kamero odzadi :hmm: sel mimo voznika in videl notr policaja in samo :eek: :eek: :eek: zabremzal do 100km/h in se odpeljal pocasi mimo. Pogledam nazaj in vidim da je vse mirno z njim, za vsak slucaj pa raje ustavim na bliznjem avtobusnem postajaliscu in ga pustim mimo. Straha blo je mnogo dosti. :yes: Upam, da ni kej skljocal... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne...tak bi te snemu če bi že mel kej namen narest s tabo .)

Jah kaj pa vem...po moje bi blo treba folk zastrašit-na cesti so radarji in noben ne ve kje,zdaj pa vozi kokr češ .) Tabogatim divjakom je ravno zdej in jim bo ravno pol nekateri bi se pa mogoče zamislili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zaradi take varnosti bodo mnogi prehitri ob takem pogledu pritiskali na zavore! Dobro,da ne bo prihajalo do naletov ! Hvaležen sem policiji,da bo na tak način skrbela za mojo varnost !

Če bo, zagotovo ne moremo kriviti polcistov in zaoknodaje - ali pač? Lahko tožimo državo, ker zganja represijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo, zagotovo ne moremo kriviti polcistov in zaoknodaje - ali pač? Lahko tožimo državo, ker zganja represijo?

To represijo naj zganjajo tam, kjer je to res potrebno - v bližini šol, vrtcev, ... Ne pa na avtocestah in neposeljenih magistralkah.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zdaj se bodo škifi sam smejali, ker je folk 'nasedu' :D

Mogoče pa bodo sam spremenili urnik ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa je to le eden od instrumentov njihove akcije za umirjanje prometa.

Mogoče pa bodo vseeno takrat tam in se bodo smejali tistemu, ki ni verjel.

(jaz bom vseen pazil :alien1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občutek je beden, ko se voziš po trojanskih tunelih. Nekdo, ki te stalno opazuje in nadzoruje. Nastaviš 100, potem pa gre avto navzdol in gre jasno takoj več. Zdej samo gledam na števc, namesto, da bi pazil na cesto. Če je to varnost, je to kurac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zaradi take varnosti bodo mnogi prehitri ob takem pogledu pritiskali na zavore! Dobro,da ne bo prihajalo do naletov ! Hvaležen sem policiji,da bo na tak način skrbela za mojo varnost !

Ja potem pa peljem 130km/h proti MB, prehitevam čičota v spoliranem peugeotu, ki vozi 100, na odstavnem pasu policaji nekoga "obdelujejo" on pa jih opazuje, ko naenkrat zagleda pred sabo tipa, ki zaradi policajev vozi 70 in tip tebi nič, meni nič čičo na prehitevalni pas. Normalno, da sem bremzal k nor (ABS- zakon), skoraj pobrusil ograjo, čičotu pa ni bilo nič jasno, zakaj se sploh gre.

Kaj sem hotel povedati, na avtocesti po moje ni tok problem hitrost (mimogrede, ne zagovarjam divjanja),večji problem je,da jih ogromno sploh ne ve kako se po avtocesti vozi, da "skokov" na prehitevalni pas sploh ne omenjam (kaj je že to, levo ogledalo ???). :slap:

Če kdo ni razumel,kaj sem hotel povedat, vabljen na praktično demonstracijo vsako jutro med 6.30 in 7.30 na relacijo Grosuplje - Ljubljana, pa najbrž še kam. (povprečno 3-4 nesreče na teden pri hitrosti max. 90 km/h. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic peljal po odseku Blagovica - Vransko in si nastavil tempomat na 110 km/h po stevcu in ce odstejem nekaj tezkih kamionov, ki jim klanec navzgor dela tezave, bil dalec najpocasnejsi na cesti. Omejitev je - ne vem sicer zakaj - vseskozi 100km/h. Po omejitvah tako vozijo samo izjeme. Mislim da so prav zato napovedali akcijo, da umirijo hitrost. Bi bilo pa mogoce smiselno malo povprasati zakaj je omejitev 100 cez cel odsek in ne samo v tunelih. Konec koncev je med njimi cisto postena slovenska avtocesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam takega načina umirjanja prometa zato,ker veliko šoferjev bremza,ko vidi policijo.Bremzajo pa tudi v primeru če peljejo točno po omejitvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic peljal po odseku Blagovica - Vransko in si nastavil tempomat na 110 km/h po stevcu in ce odstejem nekaj tezkih kamionov, ki jim klanec navzgor dela tezave, bil dalec najpocasnejsi na cesti. Omejitev je - ne vem sicer zakaj - vseskozi 100km/h. Po omejitvah tako vozijo samo izjeme. Mislim da so prav zato napovedali akcijo, da umirijo hitrost. Bi bilo pa mogoce smiselno malo povprasati zakaj je omejitev 100 cez cel odsek in ne samo v tunelih. Konec koncev je med njimi cisto postena slovenska avtocesta.

Mislim da je omejitev zmanjšana tam zato ker so tisti ovinki mal prehudi zato AC in morjo po pravilih zmanjšat hitrost(ovinek na AC sme bit tolk pa tolk ukrivljen,bolj ne)

Ne zagovarjam takega načina umirjanja prometa zato,ker veliko šoferjev bremza,ko vidi policijo.Bremzajo pa tudi v primeru če peljejo točno po omejitvi.

Men je najbolj smešno ko čez tunel Golovec folk voz 80km/h,pred radarjem pa še mal upočasnijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam takega načina umirjanja prometa zato,ker veliko šoferjev bremza,ko vidi policijo.Bremzajo pa tudi v primeru če peljejo točno po omejitvi.

Ja to pa res.,... In moreš bit pripravljen, da se boš namest 90 tam mogu peljat 50-60 na ravni cesti, ker je eden pred tabo polcaja vidu... Če si pozoren, sicer ni panike, ampak mogoče pa tist moment opazuješ rožice ob cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjujem današnji radar na relaciji tko kot piše na urniku terminov...zgleda da tole ni lari fari .)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, pred Golovcem se folk čist userje zmanjša na manj kot 80 km/h. še s kamiono, ki ima blokado na 85 km/h, moraš bremzat in pazit, da koga ne povoziš.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!