Skoči na vsebino

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05


XDR

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05  

42 članov je glasovalo

  1. 1.

    • KC LJUBLJANA
      20
    • SB MARIBOR
      7
    • SB CELJE
      3
    • SB IZOLA
      1
    • SB NOVA GORICA
      1
    • SB MURSKA SOBOTA
      7
    • SB SLOVENJ GRADEC
      1
    • SB NOVO MESTO
      1
    • SB BRE?ICE
      0
    • SB PTUJ
      1


Priporočene objave

Morda bi lahko po vsej Sloveniji VSI motoristi dali kri za božič - oziroma 20. decembra (torek). To bi lahko bila akcija - moto dogodek s pridihom humanitarnosti. Morda bo to nekomu naša kri božično darilo. Zato bi predlagal, da se vsi motoristi zberejo pred bolnišnicami, kjer opravljajo jemanje kri (transfuziološki oddelek). To ziher delajo bolnišnice v MB, LJ, Ptuj, CE, NM, PO, KO, KK, SG.... vsa večja mesta imajo transfuziološke oddelke, kjer izvajajo jemanje krvi.

Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja. Takoj, ko bomo imeli spet koledar on-line (recimo danes-jutri-nedeljo... :D ), boš lahko vnesel dogodek v koledar.

Predlagam, da pogledaš stare teme o krvodajaslkih akcijah, ker je veliko napisano kdaj se izvaja kje kaj.

HANZI, boš pomagal tole zorganizirati skupaj z Nalepko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI, boš pomagal tole zorganizirati skupaj z Nalepko?

Ne :blush:

zato, ker upam da jo bom že drugi teden kak liter sam potreboval in potem bom še nekaj mescev podoben stanju izpred treh let :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost decembra ne bo šlo, ker še ni minilo tri mesece od prejšnjega darovanja :doze: .....upam pa da se vas bo čim več odzvalo na tole :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne :blush:

zato, ker upam da jo bom že drugi teden kak liter sam potreboval in potem bom še nekaj mescev podoben stanju izpred treh let :doze:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za vse, ki samo prebirate tole temo, bi blo fajn, če bi se udeležili te akcije. Upam, da Hanzi ne bo potreboval krvi (nikoli). Sicer pa. Vsi, ki želite kaj dobrega nardit in morda še neveste kaj, lahko date kri za božično darilo. Če se nas bo dovolj prijavlo in morda celo zdralo na enem mestu, recimo v MB (ker sem pač iz MB) in nas gre tja kakih 40 al pa še več, potem lahko dogodek tudi medijsko podpremo in dvignemu ugled in status motoristov in motoristk.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za vse, ki samo prebirate tole temo, bi blo fajn, če bi se udeležili te akcije. Upam, da Hanzi ne bo potreboval krvi (nikoli). Sicer pa. Vsi, ki želite kaj dobrega nardit in morda še neveste kaj, lahko date kri za božično darilo. Če se nas bo dovolj prijavlo in morda celo zdralo na enem mestu, recimo v MB (ker sem pač iz MB) in nas gre tja kakih 40 al pa še več, potem lahko dogodek tudi medijsko podpremo in dvignemu ugled in status motoristov in motoristk.

As said, dobra ideja. Poglej po forumu, krvodajanja smo imeli že kar nekaj. Malo povprašaj koga, potem pa zorganiziraj - objavi tukaj, mi bomo na prvi strani, dali bomo med dogodke, skratka, pomp bo. Operativno je treba zadevo skoordinirati, kar pa uštimaj ti.

Bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi je že potreboval veliko krvi in zagotovo jo bo še potreboval, kot rečeno, upam da že drugi teden :blush: saj odhaja na 1X operacijo :doze: , na žalost jo pa zaradi ravno tega in ostalih zapletov pri zdravljenju ne bo imel možnost nikdar darovati :cry: zato poskušam na drugačen način pomagat. :whistle:

Glede datuma: jaz bi naredil malo pred dvajsetim, ker takrat so novoletne zabave na vrhuncu in tako marsikdo ne bo imel časa ali pa bo česa preveč v krvi od prejšnjih dni. Vsaj tam okrog 10.12. :whistle: , ko še ni tako vse praznično razpoloženo. Kri bo itak počakala do praznikov v zato namenjenih prostorih.

MB imajo že izkušje z mediji, nekaj Lj tudi, mediji pa ponavadi tudi pridejo na povabilo, tako da če želite ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOM skoordiniral zadeve. Upam, da bo ratalo. Bom v naslednjem tednu vse bolnice poklical, da določim in uskladim datume, vse na en dan, da bo pomp tak ko treba bit.

Vam javim kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi je že potreboval veliko krvi in zagotovo jo bo še potreboval...

Zato jo pa drugi radi damo in ob tem mislimo nate in na druge nesrečnike.

Hanzi držim pesti, da te popedenajo tako kot je treba! Če ti bo pa pritisk malo prenizek, pa kakšno sestračo za rit prim. Pomaga!

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BOM skoordiniral zadeve. Upam, da bo ratalo. Bom v naslednjem tednu vse bolnice poklical, da določim in uskladim datume, vse na en dan, da bo pomp tak ko treba bit.

Vam javim kako in kaj.

E, fino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem letos že dvakrat daroval.

Nekaj krvi moram pa tud za sebe obdržat, da se mi ne bo samo pivo pretakalo po teletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem letos že dvakrat daroval.

Nekaj krvi moram pa tud za sebe obdržat, da se mi ne bo samo pivo pretakalo po teletu.

nič bat, kri se ti v treh mesecih obnovi :) ...jaz sem letos že štirikrat bil na 'pumpanju'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem letos že dvakrat daroval.

Nekaj krvi moram pa tud za sebe obdržat, da se mi ne bo samo pivo pretakalo po teletu.

Hmm, čudni neki motosvetovci. Pivo teletom zlivajo. :blink:

Jaz ga rajši sam :beer1:

Drgač pa mene tud skor vsake dva meseca puščajo. Včasih jim sicer uidem s kakšno gripco ali glavoboli zdravljenemi z aspirini, se pa vseeno ene 5x na leto nabere. Ta žlehtno je itak treba ven spustit! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ideja Nalepka, jaz zagotovo pridem! Itak nisem daroval že več kot pol leta, je skrajni čas že! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: VSI, kateri pač lahko pridite. Okvirni datum je 10.12.2005 (sobota) ali 12.12.05 (pon.)

JA! čim več reklame bo, tem več nas bo.... LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato jo pa drugi radi damo in ob tem mislimo nate in na druge nesrečnike.

Hanzi držim pesti, da te popedenajo tako kot je treba! Če ti bo pa pritisk malo prenizek, pa kakšno sestračo za rit prim. Pomaga!

.)

Če ti bo dovolila, je pa druga stvar, šalo na stran, mislim, da se te stvari da krasno skoordinirati- jaz sem res na transfuziji kot nek inventar, kaj čem, če imam pa toliko žlehne krvi, da mi jo kar naprej jemljejo.

Krvi ni nikoli dovolj, če ne me ne bi kar naprej klicali, se je pa seveda treba prej najaviti zaradi večje skupine, tudi jaz jo bom dala še namesto Hanzija........ te pridem pogledati..... :friend2: :friend2:

mi pa se itak vidimo, če ne prej na servisu :grim :D

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: VSI, kateri pač lahko pridite. Okvirni datum je 10.12.2005 (sobota) ali 12.12.05 (pon.)

JA! čim več reklame bo, tem več nas bo.... LP Jure

ta datum je potem 100 % ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta datum je potem 100 % ?

Ne. Bolj diši po 13.12.

Danes sem govoril že z večino bolnic in se s tem datumom najbolj strinjajo!

do konca tedna pa jafim FIKSNI datum.!

lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja. Takoj, ko bomo imeli spet koledar on-line (recimo danes-jutri-nedeljo... :D ), boš lahko vnesel dogodek v koledar.

Noise, mogoče ne bi bilo slabo, da ko bo dokončen datum znan, da omenjeno akcijo omeniš na prvi strani motosveta in da je tam razvidna do izteka datuma. Moje mišljenje!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!