Skoči na vsebino

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05


XDR

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05  

42 članov je glasovalo

  1. 1.

    • KC LJUBLJANA
      20
    • SB MARIBOR
      7
    • SB CELJE
      3
    • SB IZOLA
      1
    • SB NOVA GORICA
      1
    • SB MURSKA SOBOTA
      7
    • SB SLOVENJ GRADEC
      1
    • SB NOVO MESTO
      1
    • SB BRE?ICE
      0
    • SB PTUJ
      1


Priporočene objave

Noise, mogoče ne bi bilo slabo, da ko bo dokončen datum znan, da omenjeno akcijo omeniš na prvi strani motosveta in da je tam razvidna do izteka datuma. Moje mišljenje!

Pozdrav od Roberta

Dobra ideja! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa mene tud skor vsake dva meseca puščajo.

ponavadi je treba čakat tri mesece med dvema 'krvavenjema' .....meni je doktorca zadnjič nekaj težila, da še ni minilo tri mesece (manjkalo par dni :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi je treba čakat tri mesece med dvema 'krvavenjema' .....meni je doktorca zadnjič nekaj težila, da še ni minilo tri mesece (manjkalo par dni :doze: )

Lahko se pa prijaviš za citoferezo ali plazmoferezo, pa lahk greš tudi bolj pogosto, le da je postopek daljši, ker odvzem zahteva malce več specifičnosti kot pri koncentrirani krvi,

kar korajžno - krvi ni nikoli dovolj :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAP! Še malo pa bom lahko povedal kateri datum bo potekala akcija. Ju3 kontaktiram POP TV in uredništvo E plus-a. Ja... pa še nekaj bolnišnic moram poklicat, pol pa povem datum! Vi pa kr reklamo okoli delat. Nič počivat. Ima, da jih zasujemo s številom krvodajalcev. Mogoče pa celo postavimo kaki rekord. Skratka. POTRUDIMO SE, DA BO RATALO TAKO KOT MORA!

:naughty:

Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se pa prijaviš za citoferezo ali plazmoferezo,...

Yap, mene zmeraj pred TV zavalijo! Potlej mi pa dajo tooolk dolg film, da ga naslednjič gledam od sredine naprej, da vidim konec. Citofereza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!DATUM JE KONČNO DOLOČEN!!!

DATUM JE 13.12.2005, TOREK. Akcija bo potekala v naslednjih bolnišnicah:

KC LJUBLJANA

SB MARIBOR

SB CELJE

SB IZOLA

SB dr. FRANCA DERGANCA NOVA GORICA (v POPOLDANSKIH URAH OD 14 DO 16 URE)

SB MURSKA SOBOTA

SB SLOVENJ GRADEC

SB NOVO MESTO

SB PTUJ

V vseh bolnišnicah bo krvodajalska akcija potekala v jutranjih urah od 07-10 ure, razen če ni napisano drugače.

PROSIM, DA SE AKCIJE UDELEŽITE V ČIM VEČJEM ŠTEVILU. HVALA

Ker moramo bolnišnicam javiti okvirno število krvodajalcev bomo z moderatorji in administratorji skreirali nekakšno anketo, za katero vas prosim, da jo izpolnite. Hvala

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DATUM JE 13.12.2005, TOREK.

Akcija bo potekala v naslednjih bolnišnicah:

KC LJUBLJANA

SB MARIBOR

SB CELJE

SB IZOLA

SB dr. FRANCA DERGANCA NOVA GORICA (v POPOLDANSKIH URAH OD 14 DO 16 URE)

SB MURSKA SOBOTA

SB SLOVENJ GRADEC

SB NOVO MESTO

SB PTUJ

V vseh bolnišnicah bo krvodajalska akcija potekala v jutranjih urah od 07-10 ure , razen če ni napisano drugače.

Število krvodajalcev v posamenih krajih potrebujemo predvsem zaradi organizacije prehrane. Ja. Standard za krvodajalce, ena krajnska, malo sadja in kaj za popit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.12.2005

KRVODAJALSKA AKCIJA ZA VSE MOTORISTE!!! :yea1:

V ANKETI POVEJTE V KATERI BOLNIŠNICI BOSTE DALI KRI, DA NE BOSTE OSTALI BREZ MALICE!!!

ŽE V NAPREJ SE VAM ZA SODELOVANJE IN DAROVANO KRI LEPO ZAHVALJUJEM!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je enketa poizvedovalno/organizacijsko pomembne narave, prosimo za resnost in kar se da točnost podatkov!

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A meni suhcu, s 55kg bi se tudi uspelo prišvercat med darovalce??? :hmm:

Ker sem že večkrat razmišljal v tej smeri, a baje da so neke "omejitve" glede na težo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A meni suhcu, s 55kg bi se tudi uspelo prišvercat med darovalce??? :hmm:

Ker sem že večkrat razmišljal v tej smeri, a baje da so neke "omejitve" glede na težo??

mislim, da teža ni takšen problem. bom pa se natančno pozanimal pa ti javim preko PM.

Ti samo reklamo delaj okoli. Sej ne rabi bit lih motorist, je pa fajn če je. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Od 7-10 ure! (Ljubljana)

Jebeš malico!!!

Kaj pa, če prideš na "Zavod za prelivanje krvi" ob dveh?!

A te bodo pol ven fliknel?! :? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo! Nič ni narobe, če prideš kasneje, oziroma izven delovnega časa. Ti samo povej, da si prišel dat kri v okviru akcije.

Mogoče boš moral malo počakat, ker nimajo vsega osebja takoj na kupu, ga morajo prvo skupaj poklicat, da ti lahko spustijo malo krvi. V uradnih urah pa je vso potrebno osebje tam in so čakalne dobe krajše.

Hvala ker boš prišel. Povabi še koga!

Lep pozdrav, Jure :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da nas je vedno več! Kr pogumno. Sej igla ni taki bav bav.

:unsure:

kar nekaj 'sekcij' je že organizirano hodilo dajat kri. upam, da si jih kontaktiral in se z njimi pogovoril, da ne bodo užaljeni češ 'zakaj zdaj new kid on the block tukaj nekaj štrene meša nam, ki smo že ulaufali sistem'...

Tudi MKKamnik, kolikor vem, že tradicionalno pušča kri ... probaj kontaktirat še HOG-harleyjevce, pa mogoče kake oldtimer-klube (veteran itd.), pa ZMKS (tu je kontakt osebek z imenom Tadej, ki ga najdeš tudi na motosvetu), ...

tko, to je par nasvetov z moje strani ... Pa če pritegneš še lastnika motosveta, Noisa in Codeina, da si gresta protokolarno spustit kri, bi to bila hudo močna medijska poteza ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar nekaj 'sekcij' je že organizirano hodilo dajat kri. upam, da si jih kontaktiral in se z njimi pogovoril, da ne bodo užaljeni češ 'zakaj zdaj new kid on the block tukaj nekaj štrene meša nam, ki smo že ulaufali sistem'...

Tudi MKKamnik, kolikor vem, že tradicionalno pušča kri ... probaj kontaktirat še HOG-harleyjevce, pa mogoče kake oldtimer-klube (veteran itd.), pa ZMKS (tu je kontakt osebek z imenom Tadej, ki ga najdeš tudi na motosvetu), ...

tko, to je par nasvetov z moje strani ... Pa če pritegneš še lastnika motosveta, Noisa in Codeina, da si gresta protokolarno spustit kri, bi to bila hudo močna medijska poteza ...

Nikogar ne želim užalit. JAz sem samo predlagal in ker sem dobil pozitivni fit back sem se pač odločil, da k zadevi pristopim bolj resno. Res nisem vedel, da moto klubi sami organizirajo krvodajalske akcije. Se vidi da sem že bolj zelen na forumu :blush: . JAH. pa kaj hočemo. Bi samo prosil, če ima kdo seznam teh moto drušev, da bi jih kontaktiral in razložil zadevo za kaj gre, da ne bi komu kakih načrtov presekav.

Hvala za opozorilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA NE BO HUDE KRVI!

Vsem moto klubom in podobnim organizacija, ki že sami tradicionalno organizirate krvodajalske akcije, želim povedati, da nisem pričel z organizacijo te krvodajalske akcije z namenom, da vam zmešam "štrene". Pač nisem vedel, da ste podobne stvari že organizirali sami. V tej stvari in v vseh do sedaj in v bodoče imam samo dobre namene. Na začetku sem dal samo predlog za takšno akcijo in ker sem dobil pozitivni fit back sem se k stvari odločil bolj resno pristopit.

Tako da....

Hvala za razumevanje in brez zamere. Kljub temu spodrsljaju pa upam, da ne boste bojkotirali akcije. :blush:

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Zelo pohvalno Nalepka :OK:

Ne bi blo slabo, teh "jambo" plakatov nalepiti na oglasne deske po moto trgovinah in ostalih oglasnih deskah :)

kako pa je s tem, če bi oglas objavili v revijah npr.Motoristu, AM ipd. se mora oglas plačat?? ali je brezplačen oziroma dobra volja, glede na to, da gre za dobrodelno akcijo :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil, nimam pojma kako je z oglasi v revijah. Če pa ti slučajno koga poznaš tam, pa bi te prosil, da mi daš kontakt in bom probal uredit. Hvala

Če organiziraš pod okriljem Motosveta se prej posvetuj z Noisom in Codeinom... Motosvet je njuna blagovna znamka in zagotovo imata že kje kak 'deal' ali pa 'odnos' s kom sklenjen ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA NE BO HUDE KRVI!

Vsem moto klubom in podobnim organizacija, ki že sami tradicionalno organizirate krvodajalske akcije, želim povedati, da nisem pričel z organizacijo te krvodajalske akcije z namenom, da vam zmešam "štrene". Pač nisem vedel, da ste podobne stvari že organizirali sami. V tej stvari in v vseh do sedaj in v bodoče imam samo dobre namene. Na začetku sem dal samo predlog za takšno akcijo in ker sem dobil pozitivni fit back sem se k stvari odločil bolj resno pristopit.

Tako da....

Hvala za razumevanje in brez zamere. Kljub temu spodrsljaju pa upam, da ne boste bojkotirali akcije. :blush:

Lep pozdrav.

Nalepka!

Ja?! Komu se imaš pa sploh za opravičevati?

Naredil si pametno - in kar je še pomembnejše, HUMANO POTEZO! - IN??????!!!

Če to ni komu všeč, naj začne pa zbirati, stare motoristične "leder jakne" za Karitas!?

To ni KRI! Je pa tudi nekaj!

Jaz imam že eno za odpis!

Racionalen motorist :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah. Komu? Hm... Nevem. pravzaprav res ne vem. :?

Samo, da bo 13.12.05 dobro uspelo! Samo to je pomembno! Pa ne zaradi mene, ampak zaradi vseh motoristov. Ker o nas še vedno krožijo stari izrabljeni miti - motoristi so barabe in zato, da dokažemo sebi in drugim, da smo ljudje in da jim pokažemo kako je treba pomagati sočloveku. Vem, da smo tega zmožni in da se bomo udeležili v velikem številu po vseh krajih Slovenije!

Vsi res ne morejo dati krvi, mogoče tudi iz zdravstvenih razlogov, kar je razumljivo, tisti katerim pa nič ne manjka, oziroma so za to dejanje sposobni, pa naj pridejo. Vsaj malca bo! Pa malo druženja in občutek, da smo nekaj dobrega naredili za ljudi okoli nas.

Nikoli ne vemo, morda pa bomo jutri mi med tistimi, ki bodo potrebovali ogromno krvi in nam bo prav ta krvodajalska akcija rešila življenje. Potrudimo se, sej ni tako težko!

Lep dan še naprej, Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!