Skoči na vsebino

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05


XDR

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05  

42 članov je glasovalo

  1. 1.

    • KC LJUBLJANA
      20
    • SB MARIBOR
      7
    • SB CELJE
      3
    • SB IZOLA
      1
    • SB NOVA GORICA
      1
    • SB MURSKA SOBOTA
      7
    • SB SLOVENJ GRADEC
      1
    • SB NOVO MESTO
      1
    • SB BRE?ICE
      0
    • SB PTUJ
      1


Priporočene objave

Torej jutri ob 8h.

to je na Šlajmarjevi, ne? zraven porodnišnice, ne?

joj, jaz sem že full nervozna, pa kar malo strah me je..... :kva2: :kva2: :kva2: bom že preživela hehehehe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej jutri ob 8h.

to je na Šlajmarjevi, ne? zraven porodnišnice, ne?

joj, jaz sem že full nervozna, pa kar malo strah me je..... :kva2: :kva2: :kva2: bom že preživela hehehehe :blush:

:OK: :OK: .. Sej bo Hanzi tudi prišel pogledat.... Ti kar pogumno!

Upam, da bodo hotli tud mojo plavo kri :?

Če je vse ok z njo potem ni panike... Danes pač malo šparat pri alkoholu, maščobah in sladkarijah. Najboljše je da od 22 ure nič več ne ješ, da bo zjutraj kri kot nova....

:yea1:

mogoče bo pa tudi takrat ko jo bom ev. jaz nujno rabila kje kdo, ki jo bo pripravljen v tistem trenutku darovati.......ali pač???? :worship: :worship: :worship:

Tudi jaz upam, da bo tako, da bo nekdo takrat v bližini. Hm.... Razmišljam..... Mogoče bi bilo dobro naredit kje kakšno evidenco (mogoče že obstaja) kjer bi se dalo razbrat, kdo od motoristov ima kakšno krvno skupino in bi tako morebiti lažje našli primernega krvodajalca....

No... V glavnem. Ju3 je KRVAVI dan!

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nalepka: ni dovolj da imaš samo enako krvno skupino in Rh, preverjajo tudi druge parametre (prejemniku vzamejo dve? ampuli krvi, katero potem preverjajo s darovalčevo. Zato tole o krvi za motoriste še malo počakaj :hmm: (ko nas bo nekaj 1000 krvodajalcev motoristov, potem pa bomo razmišljali o tem, dokler pa bomo največji "razbojniki" ki se bojijo ene igle pa bodimo raje tiho)

Smo že ugotovili, da smo motoristi ena posebna subkultura in to se vedno pokaže tudi pri krvodajalskih akcijah :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No štajerci ... kdaj ... kje ... ob kateri uri ?

Pa kaj nas bo samo 5 ( pet ) šlo kri puščat n MB ?

Dajte kaj sporočit ( lahko kar v temi MB krožek ) ... nič bat, saj ne boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No štajerci ... kdaj ... kje ... ob kateri uri ?

Pa kaj nas bo samo 5 ( pet ) šlo kri puščat n MB ?

Dajte kaj sporočit ( lahko kar v temi MB krožek ) ... nič bat, saj ne boli.

Ja zgleda, da ja. Jaz nimam pojma zakaj jih je iz štajerske tako malo....

Jaz v glavnem pridem tam takoj po 7 uri. oziroma bolj verjetno da bom tam okoli 8 ure. Dobimo se lahko v avli kirurške stolpnice, pa gremo pol na trans... (SB MARIBOR).

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo... moglo bi nas bit 3x več... No pa drugo leto!

HVALA VSEM, KI SE BOSTE ODZVALI NA JUTRIŠNO AKCIJO. PROSIM VAS, DA SE V SVOJI IZBRANI BOLNIŠNICI OGLASITE MED 07 IN 10 URO ZJUTRAJ.

:worship: :worship: :yea1: :yea1: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo bolj natančno pove kje je ta center za puščanje krvi v Ljubljani, da ne bom dve uri porabu da bom najdu tole! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi povej, a si Gorenjsko regijo nalašč ven izpustil :? Ne vidim Kranja, ne vidim Jesenic :hmm:

Pa sej useen! Itak se mi zdi, da bo na Jesenicah bolj slabo. (Pri miljavžent motoristih :angry2: )

Samo v službi je poleg mene še 6 motoristov in kar nekaj wannabe motoristov. Kri grem dat pa sam...

SRAMOTA :BUA:

Mogoče kdo od MK Viharniki?

Ali pa od MK Plazilci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi povej, a si Gorenjsko regijo nalašč ven izpustil :? Ne vidim Kranja, ne vidim Jesenic :hmm:

Pa sej useen! Itak se mi zdi, da bo na Jesenicah bolj slabo. (Pri miljavžent motoristih :angry2: )

Samo v službi je poleg mene še 6 motoristov in kar nekaj wannabe motoristov. Kri grem dat pa sam...

SRAMOTA :BUA:

Mogoče kdo od MK Viharniki?

Ali pa od MK Plazilci?

hm... ne nisem spustil ven. samo v teh bolnišnicah niso bili zainteresirani za organizacijo KDA. Žal, tako pač je.

Sorry. :unsure:

strah imel prevelike očke...preživela...! :)

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Bravo!

Hvala ker si prišla.

Evo! Pa še ena slikica. Več jih žal nisem mogel nardit, ker mi je baterij zmanjkalo. :blush:

Dokaz pa je le.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... ne nisem spustil ven. samo v teh bolnišnicah niso bili zainteresirani za organizacijo KDA. Žal, tako pač je.

:? :? :? :? BULL......

Sorry, ampak 13.12. (in vsak torek) je tako ali tako odvzem krvi na Jesenicah!! Pravkar sem prišel od tam - sem bil na minus dva deci rdeđga .)

Res pa je, da nisem srečal nobenega motorista. Poleti jih na motorju srečam velliiiikooooo

Sram me je, da sem gorenc (dobr, da sem samo naturaliziran :devil: )

Ampak res, gorenjski motoristi. Če tole berete se zamislite. Sicer pa je še čas do 12:00!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? :? BULL......

Sorry, ampak 13.12. (in vsak torek) je tako ali tako odvzem krvi na Jesenicah!! Pravkar sem prišel od tam - sem bil na minus dva deci rdeđga .)

Res pa je, da nisem srečal nobenega motorista. Poleti jih na motorju srečam velliiiikooooo

Sram me je, da sem gorenc (dobr, da sem samo naturaliziran :devil: )

Ampak res, gorenjski motoristi. Če tole berete se zamislite. Sicer pa je še čas do 12:00!!

JA... tako so mi rekli po telefonu, da niso za takšne akcije.. Res pa je, da se je po forumu prej veliko o tem govorilo in bi lahko kdo (tako kot TI / vsaka ti čast :OK: ) sam šel tja in dal kri.

PIA

Hvala in vse čestitke..... :yea1: :worship:

MARJA!

Tudi tebi hvala. Zaj pa na en pirček, da se ne bo na volumnu krvi preveč poznalo. :D :beer2:

Popravljeno . Popravil Nalepka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!