Skoči na vsebino

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05


XDR

KRVODAJALSKA AKCIJA 13.12.05  

42 članov je glasovalo

  1. 1.

    • KC LJUBLJANA
      20
    • SB MARIBOR
      7
    • SB CELJE
      3
    • SB IZOLA
      1
    • SB NOVA GORICA
      1
    • SB MURSKA SOBOTA
      7
    • SB SLOVENJ GRADEC
      1
    • SB NOVO MESTO
      1
    • SB BRE?ICE
      0
    • SB PTUJ
      1


Priporočene objave

V Novem mestu sem bil sam - ne vem kje so ostali junaki?

jz bi šla :grim pa moje krvi ne marajo, zastonj 3x hodila :angry:

zgleda, da sem preveč pridna, da žlehtne nimam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi tist, ki bo dobil moje pol litra :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh če bo ženska, ha? :devil:

Ne se zajebavat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še nekej sem pozabil, tud na zavodu za transfuzijo v Lj. se čuti novodobna slovenska noblesa, včasih si za malco dobil damača klabasa, pa deci črnega damačga, zdej pa štrukeljčki, mufinčki, sendwichi itd.

Kje je naša domačnost? :? Ne narobe razumet, ni pritoževanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare 65 strah je bil strah :kva2: - z aparaturami pa je vse u redu (vsaj pri meni je bilo tako) .) .Drugač je blo pa fino, družba dobra, tko da se vidimo še kdaj.

Klobase pa vseen nismo dobil :( .

LP - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala tudi vsem, ki so prišli v Ljubljani, tistih, ki pa so napisali, da pridejo pa jih ni bilo, pa že vejo zakaj jih ni bilo :? (Tudi jaz sem se potrudil, kljub temu da nimam zimske opreme na bergla in avtu, so ap rekli da je ne morem vrniti, ker sem jo pred enim mescem prejel :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič, odkar dopuščam vampirjem, da se koristijo z mojo tekočino življenja, sem čutila skozi celoten proces bolečino ... :blink: ... prav nekam čudno me je zbodla ... <_< ... ampak naj bo - za lepoto in zdravje je baje treba potrpet ... :hmm: al je blo to nekaj drugega ... kaj že ? ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :? :? :? BULL......

Sorry, ampak 13.12. (in vsak torek) je tako ali tako odvzem krvi na Jesenicah!! Pravkar sem prišel od tam - sem bil na minus dva deci rdeđga .)

Res pa je, da nisem srečal nobenega motorista. Poleti jih na motorju srečam velliiiikooooo

Sram me je, da sem gorenc (dobr, da sem samo naturaliziran :devil: )

Ampak res, gorenjski motoristi. Če tole berete se zamislite. Sicer pa je še čas do 12:00!!

a lahko prosim nehate s takimi nebulozami? Sam ozato ,ker se je pač nekd ospomnil, da bi se šel malo pozitivnega PRa in bi nekaj 'organiziral', čeprav je že organizirano (kri jemljejo povsod in vedno), sedaj ni treba blatiti in žaliti 'vseh motoristov, ki niso dali krvi'.

Aja pa še nekej sem pozabil, tud na zavodu za transfuzijo v Lj. se čuti novodobna slovenska noblesa, včasih si za malco dobil damača klabasa, pa deci črnega damačga, zdej pa štrukeljčki, mufinčki, sendwichi itd.

Kje je naša domačnost? :? Ne narobe razumet, ni pritoževanje.

pejt na kmete, recimo v Lenart, Jurovski dol, Trojico, Benedikt ... tam ne greš lačn domov... zbere se pa nekaj sto ljudi naenkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt na kmete, recimo v Lenart, Jurovski dol, Trojico, Benedikt ... tam ne greš lačn domov... zbere se pa nekaj sto ljudi naenkrat...

Tam imajo organizirane prevoze, a ne zato, da jih je toliko...

Res pa, da tudi žejni niso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt na kmete, recimo v Lenart, Jurovski dol, Trojico, Benedikt ... tam ne greš lačn domov... zbere se pa nekaj sto ljudi naenkrat...

Že bil, komaj vstal iza mize od samih dobrot, na žalost samo še po takih krajih najdeš ljudi, ki so kar so, ne pa namišljenih " nekaj več ". :OK:

Glede akcije, bili smo pač tam, imel smo se fajn. Noben nobenga v to ni silu, smo pač šli. A je to kaj narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MDR: si vsaj zvedla če imaš vranico .)

@pupa;drugič bolj natančno beri RTFM .)

Vsem hvala za udeležbo v LJ, mojima dvema taksistoma pa hvala za prevoz (ni zimske opreme na berglah)

Se vidimo na naslednji :OK: enkrat pred začetkom sezone :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala tudi vsem, ki so prišli v Ljubljani, tistih, ki pa so napisali, da pridejo pa jih ni bilo, pa že vejo zakaj jih ni bilo :? (Tudi jaz sem se potrudil, kljub temu da nimam zimske opreme na bergla in avtu, so ap rekli da je ne morem vrniti, ker sem jo pred enim mescem prejel :kva2: )

Jest sem se tud napisal in tud prišel( pa še kolega pripeljal ki je motorist po službeni dolžnosti), sam da sva prišla malo kasneje ob :OK: 10.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mare 65 strah je bil strah :kva2: - z aparaturami pa je vse u redu (vsaj pri meni je bilo tako) .) .Drugač je blo pa fino, družba dobra, tko da se vidimo še kdaj.

Klobase pa vseen nismo dobil :( .

LP - M.

kak te ne?

Kaj pa si dobil? v MB smo dobili klobaso in sadje, pa še sok in kavo... Kruha pa je blo na tone.

:P

preživela prvo puščanje...... sicer bi zdele skoraj skup padla, če ne bi nekaj pojedla doma... ampak živa pa sem :OK:

pa full sem nekaj umirjena.... to ni dobro :BUA:

Čestitam pupa! drugič pa spet čez 4 mesce. To da si umirjena pa je znak, da so ti malo tiste tažlehtne krvi ven spustli in zdaj je malo primankljaja. Pa sej boš hitro nadoknadla.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko prosim nehate s takimi nebulozami? Sam ozato ,ker se je pač nekd ospomnil, da bi se šel malo pozitivnega PRa in bi nekaj 'organiziral', čeprav je že organizirano (kri jemljejo povsod in vedno), sedaj ni treba blatiti in žaliti 'vseh motoristov, ki niso dali krvi'.

Niti pod razno ni moj namen žaliti nekoga ali organizirati organiziranega. Če si ti tako videl moje poste, je to tvoj problem. Bil pa je moj namen nekoliko potrkati na vest ignorantov do te akcije. In vsaka čast Nalepki, ki je opozoril, oziroma "organiziral organizirano".

Vsaka čast tudi krvodajalcem, ki preko celega leta darujejo kri, če nekateri pač niso taki, jih ne obsojam! Zdi se mi pa, da je (bi moralo biti) v današnji akciji precej več simbolike in manifestiranja tiste prave solidarnosti med motoristi, (ki žal umira sorazmerno s količino motoristov) kot pa zbrati hektolitre krvi.

Razumem vsakega, ki iz raznih razlogov ne želi darovati krvi, ampak da jo pa da le vsak 20 motorist ali še mnogo manj...

..v vsakem primeru se mi zdi sramotno nizek odstotek motoristov, ki so dali ali v drugih terminih darujejo kri. Sploh glede na to, da smo v rizični skupini, kar se tiče transfuzij. Moje mnenje pač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Najbolše da naredimo še darovanje sperme je dejal moj kolega.

Bi se ziher kak motoristični gen naprej produciral... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel pa samo po drugi uri v "Zavod za prelivanje krvi" malo pogledat', če ste bili res tam. Pa sem obenem še po motoristih povprašal...

Tam je bil en v beli halji (pa sigurno ni bil pek!) in je rekel da: (To naprej ni HEC)!!

"Drugič bi moral organizator motorističnih krvodajalcev prej obvestiti tudi Zavod, zaradi večjega števila krvodajalcev. Pa tudi zato, ker bi lahko nabasali na dan, ko imajo oni akcijo na terenu", ipd.

In še kar se tiče ostalih priprav, (po moje je imel v mislih hrano, za vsakega en liter cvička in kolobaso, pa salamo za pod pajsko... itd). :OK:

Če je bilo obveščeno in ON ni tega vedel, se opravičujem vsem, ki ste zadevo organizirali !

Tudi v mojem imenu, ker sem v tole vtaknil nos !

V vsakem primeru, je opomba dobronamerna! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sestra sva pršla tja, sestra je dala kri, men pa niso pustil, ker zdravnica ni verjela da so starši napisal, da lahko darujem kri :slap:

vidu neki folka, ker pa nobenga nism poznov, sm šou pa lepo domov.

se vidmo drug let, k bom polnoletn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No štajerci ... kdaj ... kje ... ob kateri uri ?

Pa kaj nas bo samo 5 ( pet ) šlo kri puščat n MB ?

Dajte kaj sporočit ( lahko kar v temi MB krožek ) ... nič bat, saj ne boli.

Ike, veš da nam (žal) redkim v MB to ni bil nikoli problem, ampak napoved za kao božično zbiranje krvi je prišla PREPOZNO !!!!

Tisti, ki redno hodimo dajat kri, smo dali v polovici oktobra, tako da nam sedaj nebi vzeli.

Če ima kdorkoli za drugo leto voljo skupaj zbobnat večje število motoristov, ki si UPAJO podariti malo krvi, ne pa samo koleno po tleh vlečt ( YOU ALL ARE PUSSYS!!!! ) , naj objavi datum vsaj 3-4 mesece pred samim datumom odvzema.

LP,

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj objavi datum vsaj 3-4 mesece pred samim datumom odvzema.

Ja s temle se pa strinjam in mislim, da nas je kar nekaj "ta rednih" krvodajalcev.

Ej Pupa, jest sm tut še dons na easy .) .

Sploh pa ne vem, kaj mate prod muffinom?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!