Skoči na vsebino

VOŽNJA ČEZ FUŽINE


MARJA

Priporočene objave

Prijave za protestno vožnjo čez Fužine. Glej še temo " Ukradeni motorji ". Predlog vožnje: nedelja 28. aprila in ponedeljek 29.aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A da bojo vedl, kaj imajo na izbiro ?

lp RAN

NE!! Da bodo vedel, da jih ne čaka nič dobrega, če se bojo v nas spotikal. Če se pa bojite, bom probal pa še prijatelje Satane zraven povabit. Samo pol bi se moral za kdaj kasnej zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta. Za tako stvar je treba ta prav scenarij naredit. Nima smisla kar tako se tja prpelat, nekdo bo izzival, eden bo enga po kumari, potlej zna še kaj počit nazaj, pa pipc se lahko zabliska (vemo kaj se tam dogaja), pa opravki s copsi itd... in podobno res sr...e se lahko naredi! Nima smisla!

Če mislite resno se je treba nabrati v res zadosti velikem številu, pa res se samo čez zapeljat, ustavit, gas nabit tako da zarohni, da se vse strese, potlej pa odpelat. Treba je naredit tako hitro, da se jim šele čez čas pripelje!

Tako to, če se jim misli pokazat, da nas je dosti in da lahko barabe sami najdemo (upam). Če pa mislite nekaj kar tako izzivat, pa kar izvolite sami! Nisem za gang variante! S tistim, ki se mi direkt zameri, že sam na svoj način pogliham!

No ja, toliko v premislek! Če se vam zdi prav ali ne, je pa vaša stvar!

LP Horjo!

Popravil/a - Horjo horjulis vulgaris dne 26/04/2002 ob 11:51:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da se po srečanju na tromostovju(po 11 uri) odpeljemo vedno en krog čez fužine. Pa da stare mame vidijo kake sinčke imajo ki kradejo naše stvari.Sam se bojim da bodo za nas imeli copsi že 2 sredo kak listek napisan z obrazložitvijo da motimo okolico s hrupom.

Bodo vedele kaj več o tem naše policistke in policaji.

Sicer pa o policajih samo ...

Sonce naj sveti vsak dan

Popravil/a - hanzi dne 26/04/2002 ob 12:20:43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzijeva ideja se mi zdi najboljsa. 28. ali 29. aprila nas kar nekaj Motosvetovcev ne bo v Ljubljani, pa bi sli ful radi zraven. Lahko pa se ostale motoklube zaprosimo za udelezbo, da nas bo vec!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sta ta dva datuma res malo neposrečeno izbrana, se dobimo

8. MAJA OB 19,30 URI

na tromostovju in v koloni krenemo na furo. Naj vas bo čim več.

Popravil/a - MARJA dne 26/04/2002 ob 15:21:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En predlog!

Mislim da bi morali zadevo organizirat med vikendom ko ma folk cajt!

Ker večina ki jih jaz poznam med tednom ne utegne!Po moje bi bil naslednji vikend primeren 4 oz. 5 maj.Odločitev je vaša!Ker več nas bo boljše je!

Drugače sem pa zraven!!!

Pa pokažmo čefurjem da mislimo resno!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups pa še nekaj!

Pa uro do dve prej ko je folk še zunaj in se še ne zabezecajo v svoje brloge recmo tam ob 18.00 bi bil primeren cajt!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K.-Pridem s svojim bombnikom,pa še enih par kolegov,da nas bo več.Bom reskiral,pa dal gor odprte izpuhe...

-----------------------

Ni važno kake barve je-samo da je črn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo obveljal 8.5. upam, da bom tudi sam že lahko zraven - moram zamenjati (nadomestiti) ključavnice in motor na novo registrirat, pa še eno Mitasko si bom kupil, da jo skurim u Fužinama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAlo prej povejte točen datum in uro da pripeljem nore Štajerce, če nas seveda hočete, da totim čefurom malo je***o m***r!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je dobra, sam datum ni, ta stvar nej bo med vikendom al pa med prazniki.!!!Da nas bo več, pa še kak klub je treba obvestit!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste v večini za. Glede datum - enim odgovarja en datum, drugim drug. Naj ostane 8.MAJ ob 19,30 uri (delam do 19,00 ure), da se dobimo na tromostovju, sem pa tudi da gremo med prazniki, recimo 2. MAJ ob 18,00 iz Tromostovja. GHOST R1 in "nori" Štajerci DOBRODOŠLI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidim, da ste v večini za. Glede datum - enim odgovarja en datum, drugim drug. Naj ostane 8.MAJ ob 19,30 uri (delam do 19,00 ure), da se dobimo na tromostovju, sem pa tudi da gremo med prazniki, recimo 2. MAJ ob 18,00 iz Tromostovja. GHOST R1 in "nori" Štajerci DOBRODOŠLI.

Ste kaj pomislili na prvomajsko budnico. Ob 5 zjutraj brez aspuhov.!! vendar na žalost(sreče-dubrovnik) brez mene.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!