Skoči na vsebino

VOŽNJA ČEZ FUŽINE


MARJA

Priporočene objave

quote:

quote:

Vidim, da ste v večini za. Glede datum - enim odgovarja en datum, drugim drug. Naj ostane 8.MAJ ob 19,30 uri (delam do 19,00 ure), da se dobimo na tromostovju, sem pa tudi da gremo med prazniki, recimo 2. MAJ ob 18,00 iz Tromostovja. GHOST R1 in "nori" Štajerci DOBRODOŠLI.

Ste kaj pomislili na prvomajsko budnico. Ob 5 zjutraj brez aspuhov.!! vendar na žalost(sreče-dubrovnik) brez mene.

Sonce naj sveti vsak dan

Budnico lahko z lahkoto prestavimo, kar pa se tiče avspuhov, men že tko kr dobr ropota.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole je z mano. 8 maj mi odgovarja in mislim da bi se nas kar lepo število lahko zbralo in naredimo tm po fužinah en koncert nič kaj prijeten za njihove uhle še za nas bo najbrž mal huda ampak bomo potrpel da bojo vidl da ni z nami češnje zobat !!!

Dejmo jih !!!!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo službe, sem zraven!! (Sicer me v Fužinah marsikdo pozna, pa kaj pol...)

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest moje članice tud obvestim in upam, da pridemo v čimvečjem številu.

Sem pa zato, da se zmenmo še za en dan čez vikend, da lahko pridejo tud iz ostale Slovenije- je treba klube obvestit!

Za postaje pa predlagam:

Brodarjev trg- tam živi najin lopov!

Preglov trg- gnojev naslov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap itaQ da za! Heh, fešta!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker sta ta dva datuma res malo neposrečeno izbrana, se dobimo

8. MAJA OB 19,30 URI

na tromostovju in v koloni krenemo na furo. Naj vas bo čim več.

Popravil/a - MARJA dne 26/04/2002 ob 15:21:34

se strinjam -vendar bomo morali iti čez Štepanjsko naselje-ker je prtavi krivec tam doma-oziroma kar čez obe naselji...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan X se bliža. Pridite v čim večjem številu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dan X se bliža. Pridite v čim večjem številu.

Shit, za to sredo je napovedan dez!!

Tadej

Če bo dež prestavimo na naslednji teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sem tudi za pa gremo pol na en majhen lov na čefurčke bom spredaj spike gumo gor dal pa vizir na šajbnbriser da bo packe brisalo dol..gasa gasa gasa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba se bo peljati tudi čez Štepanjsko naselje...

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

treba se bo peljati tudi čez Štepanjsko naselje...

S.F.S.N.

A da mene tudi poberete??? jjjaaa....

Sicer pa, bo čez Štepanjsko naselje težje, saj ne gre cesta skozi štepanjsko naselje, ampak so ceste samo okoli štepanjskega. Razen če se boste vozili po notranjosti štepanjskega naselja, ki je samo za pešce, kar pa bi odsvetovala, saj je na teh ulicah polno malih otrok....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa, bo čez Štepanjsko naselje težje, saj ne gre cesta skozi štepanjsko naselje, ampak so ceste samo okoli štepanjskega. Razen če se boste vozili po notranjosti štepanjskega naselja, ki je samo za pešce, kar pa bi odsvetovala, saj je na teh ulicah polno malih otrok....

Pa kaj pol, sej so tko al tko tudi cefurji. Mece pa ketne v roke pa zabava...

All bystanders will be shot, survivors will be shot again.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sicer pa, bo čez Štepanjsko naselje težje, saj ne gre cesta skozi štepanjsko naselje, ampak so ceste samo okoli štepanjskega. Razen če se boste vozili po notranjosti štepanjskega naselja, ki je samo za pešce, kar pa bi odsvetovala, saj je na teh ulicah polno malih otrok....

Pa kaj pol, sej so tko al tko tudi cefurji. Mece pa ketne v roke pa zabava...

All bystanders will be shot, survivors will be shot again.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

!!! No Mercy !!!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

treba se bo peljati tudi čez Štepanjsko naselje...

S.F.S.N.

NI PROBLEMA, TUDI TAM BOMO ŠLI. TI SAMO VREME ZRIHTAJ. PA DA NAS BO ČIM VEČ.

PA JIM POKAŽEMO DA SMO VSI ZA ENEGA - EDEN ZA VSE

Popravil/a - MARJA dne 06/05/2002 ob 19:37:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se grete pa že bedarije. Pa kaj naj bi s tem dosegli?

Čefurčki bodo uživali ob zvokih in se vam režali, stare bakice pa se bodo tresle, na POP TV pa bodo že javljali o nekakšnih motorističnih huliganih, ki so motili mirno soseko fužin (ku de so sam tam ravbarji in čefurji).

Raj se dobte, pa da razbijete tiste, ki so res kradli motorje. Toda mislim da bi pa tu bila lista prijavljenih in glasnih precej manjša (1-3?). Saj nekaj naslovov poznate pravite. Tja pejte.

Gas pa dajte nabijat raj skozi mojo vas (če vas ne moti, da bom pri tem užival).

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...

Folk...

Umirte se... Pretepanje se ni nobenemu pomagalo

priti na cilj...

Vedno se najde tudi kaksen drugi nacin...

ajd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce posljete NATO tja? ko bo slovenija seveda clanica.....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čak, čak Miško, če je pa tako, se pa kar sami pejte ta hec! Pa upam, da jih boste po pički dobil! Zastavljeno je bilo, da se pokaže da smo budni, in da pazimo nase, naj se ne hecajo z nami itd. Pogroma kar tako brez veze za butčevo veselje se pa jaz ne grem! Pejd u kakšen klub (vprašaj Pupo), da te najprej fino pref...jo, potlej začni resno trenirat, da boš ene trikrat na teden do konca crknjen, pa boš mogoče nehal spuščat agresivnost kar tako brez veze! Če pa ne, si pa itak brezupen primer! Sorry, ampak tako jaz mislim!

Ni problema, sem bil v klubu 14 let, tko da lahko kvecjemu Pupa mene vprasa, pa se kdo drug tudi.

Ce se gre kak stos s cefurji je samo agresija dovolj (za zacetek) preden se gre na pobijanje.

Gospoda, mene sicer ne bo v sredo z vami iz osebnih pomislekov, ampak kaj mislite doseci s tem???

A vas bo kdo resno jemal? A bo kdo stekal, kaj hocete. Vec haska bi bilo, ce bi sli s transparenti: "Prosimo ne nam krast motorjev" po Fuzinama.

Ce hocte narediti nekaj, da si bodo zapomnili - potem morate to narediti tako, kot so ti izmecki navajeni v svojih plemenskih vojnah. Dva na kol nataknit, pa vsak enega za motor privezat in peljat par krogov.

Ce imate hrbtenico!?

PS: zato ne grem z vami, ker bi me lahko zaneslo in nikakor ne bi bil navdusen nad "mirno" voznjo skozi SAO Fuzine.

Einherjer

Trespassers will be shot, survivers will be shot again!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Einherjer je vsaj edini razumen človek tuki... Tuki je treba samo dva za Savo peljat,pa za primer enga frderbat, tadrugega pa sm tolk pr živlejn pustit, de bo lahko povedu kaj ga je doletel... Ta golazen drugega itak ne razume...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih pretiravat ni treba!

Vsi vemo da kjer je eden čefur jih je še najmanj 10 tako da .....

Pa tud če se odločite enga prebutat (o umorih ne bom niti komentiral) pol bo vsak motorist ki se bo peljal mimo NJIH deležen fajn batin!!

To ni v redu!

Ne se spuščat na raven vandalov in barbarov TO SO ONI NE MI!!!!

Kaj druzga se spomnite!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se čisti se počisti vse.

Cele fužine na motorje parvezat pa po riti vlečt nazaj v južne kraje.

Ko že imamo tako butaste se pri realizaciji plana priporočam z dvema puškama, bajonetom in švicarskim nožem.

Rajš si na motorje napise dat "Hvala, ker me še niste ukradli"

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Evo Einherjer je vsaj edini razumen človek tuki... Tuki je treba samo dva za Savo peljat,pa za primer enga frderbat, tadrugega pa sm tolk pr živlejn pustit, de bo lahko povedu kaj ga je doletel... Ta golazen drugega itak ne razume...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!