Skoči na vsebino

VOŽNJA ČEZ FUŽINE


MARJA

Priporočene objave

Mi je pa všeč retrospektiva izpred dveh let. Že takrat je bilo jasno postavljeno: motosvet ni za akcije, zdrahe in vandalizme. Ni za kakršnokoli dejanje. Samo za to, da lepo zgleda in da nekateri služijo ogromne tolarčke na račun oglaševanja. Promocija. Politika. Advertising. Komerciala. Biznis.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Alla! Morda vem stvari, za katere ti misliš, da jih ne vem, pa jih vseeno vem, kljub tvojemu mišljenju da jih ne vem, pa jih vseeno vem. Ker moje mišljenje je neodvisno od tvojega mišljenja o mojem mišljenju glede mišljenja in si lahko mislim kar si mislim glede vsega mišljenja. Ok? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker moje mišljenje je neodvisno od tvojega mišljenja o mojem mišljenju glede mišljenja in si lahko mislim kar si mislim glede vsega mišljenja.

Neki takega si yst mislm, da si mislm, ko mislm, da mislm... B)

Respect, bro. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respect, Wobewt :trance_33_sleep:

Cogito, ergo Mustang sum :wacko:

In starorimski pregovor tedna:

Whennus bullshitis talkent, moneas walkent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa všeč retrospektiva izpred dveh let. Že takrat je bilo jasno postavljeno: motosvet ni za akcije, zdrahe in vandalizme. Ni za kakršnokoli dejanje. Samo za to, da lepo zgleda in da nekateri služijo ogromne tolarčke na račun oglaševanja. Promocija. Politika. Advertising. Komerciala. Biznis.

:fredy:

Treba se je znajdet :P

P.S.:

(saj veš tisto:

Skandinavec, italjan in bosanac dobijo nalogo v 10 min zlikat srajco, pojest 1kg kruha in pofukat ženo.

Skandinavec najprej zlika srajco, poje kruh, za ženo mu pa časa zmanjka - skandinavci se namreč držijo načela "najprej obveznosti, nato potrebe in na koncu užitki".

Italjan najprej poje kruh, nato zlika srajco, za ženo pa tudi njemu zmanjka časa - italjani namreč najprej potešijo potrebe, nato opravijo obveznosti in na koncu uživajo.

Naš dragi bosanac pa uspe vse tri naloge opravit v 10min. Kako? Ženi da likat srajco in medtem ko ona lika jo pritisne od zadaj in zraven še poje kruh. Bosanac namreč ve, da če ne boš jebal tiste ki delajo se ne boš najedel kruha! NAUK: snađi se :grim )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za to, da lepo zgleda in da nekateri služijo ogromne tolarčke na račun oglaševanja. Promocija. Politika. Advertising. Komerciala. Biznis.

:fredy:

mhm. mustanga za predsednika.

najprej se seznani s statistiko motosvetovega oglasevanja, potem pa govori. :BUA: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm. mustanga za predsednika.

najprej se seznani s statistiko motosvetovega oglasevanja, potem pa govori. :BUA: <_<

Vidim, da natancno sledite zastavljeni temi.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm vem da sm mau pozn... a bo use1 kej s temi fuzinami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki bo.....kmalu bo božič :yea1: lahko jim greš voščit :lol1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm vem da sm mau pozn... a bo use1 kej s temi fuzinami?

Se vsakdan skoz peljem. Se vedno stojijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa všeč retrospektiva izpred dveh let. Že takrat je bilo jasno postavljeno: motosvet ni za akcije, zdrahe in vandalizme. Ni za kakršnokoli dejanje. Samo za to, da lepo zgleda in da nekateri služijo ogromne tolarčke na račun oglaševanja. Promocija. Politika. Advertising. Komerciala. Biznis.

In na osnovi česa naj bi po tvojem potem prišli do denarja za server in vse potrebno, kar požre takšna stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja codeine! :blink:

kaj ne znas brati vec ?! saj je lepo napisal: "...Promocija. Politika. Advertising. Komerciala. Biznis...". :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja codeine!  :blink:

kaj ne znas brati vec ?! saj je lepo napisal: "...Promocija. Politika. Advertising. Komerciala. Biznis...". :naughty:  :lol1:

Pa ne pozabit na moderatorske astronomske place. Ce ne bi blo biznisa bi mi vsi zastonj... waitaminute... doh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vsakdan skoz peljem. Se vedno stojijo.

vem, mam sosolko s tm! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!