Skoči na vsebino

kje so časi


lukec

Priporočene objave

včas ko smo bli mulci smo se z mopedi vozil vso zimo in to v kavbojkah pa neč zebl,dons pa pade temperatura po 10stopin pa me že kar zvija.a ste bli tudi vi taki extremisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včas ko smo bli mulci smo se z mopedi vozil vso zimo in to v kavbojkah pa neč zebl,dons pa pade temperatura po 10stopin pa me že kar zvija.a ste bli tudi vi taki extremisti

Seveda!!! :OK: :OK:

Zato pa hodim že tri tedne na fizioterapijo in v toplice!!! :? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap,mi smo se tud non stop vozil z mopedi,d best je blo.tolk trapast nism več, kšno odbito furo pa vsak let nardim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap,mi smo se tud non stop vozil z mopedi,d best je blo.tolk trapast nism več, kšno odbito furo pa vsak let nardim :)

Potem tebe fizioterapija in toplice še čakajo :P :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa že od doma brez čelad, da ne bi frizur zjebal; vmes na kšnga kratkega pol smo se pa čez šipe hotl v diskaće vozit. :yes: :yes:

Pri 20ih sm se pa čudil od kod tej prekleti glavoboli in zakaj me ušesa bolijo že ob najmanjšem vetru. :glare:

Mladost ludost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja po snegu za avtomatikom,štirko in atxom je blo zakon smo slajdali k norci :grim

drgač pa tja do 1stopinje se še peljem na kakšno kratko turco če so ceste suhe,sam ne s tomosi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

včas ko smo bli mulci smo se z mopedi vozil vso zimo in to v kavbojkah pa neč zebl,dons pa pade temperatura po 10stopin pa me že kar zvija.a ste bli tudi vi taki extremisti

Tudi mi smo bili taki extremisti; enkrat sem bil celo brez rokavic, 25 km od doma in začelo je žledet (dež z burjo, ki ob dotiku na trda tla nastane led). Primoran sem bil sezut nogavice in jih dat na roke ter korajžno proti domu na toplejše !! MUKE ! Pa kljub temu se še vedno rad peljem tudi v mrzlih zimskih dneh. 10.12.05 smo imeli Kraševci en tak lep dan, ko smo na Štanjelskem gradu poročili vneta motorista Mojco in Damjana. Zbralo se nas je kar 11, ki smo ju pospremili do doma v Pliskovico. Do tu vse lepo, ko pa je sonce zašlo- kot v tistih starih časih, okrog 0, pa hitro domov.

SAMO, DA NI VODE ZRAVEN, PA JE VSE VREDU! - REGI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* Kje so časi..., ko smo vozili NSU Prima. Če ji je začela "pojemati sapa" si ustavil, jo nagnil na levo, jo oživel in špon naprej. To so bili zlati :( časi motorizma.

Triumph Bonewille 650 :D ... 86.4% smo šraufali, 13.6% pa vozili. Včasih še do morja ne! :( :(

Ampak, so bili vseeno ZLATI ČASI!

Norton 850 Commando :010 . Ta je bil pa mnogo boljši!!! :OK: Smo pa 13.6% šraufali, 50% smo se vozili, ostalih 36.4% smo pa šturirali, kje bomo nabavili rezervnne dele.

Anglija in Dunaj, sta bila takrat neznansko daleč!!!

:OK: TO SO BILI ZLATI ČASI!!!!!!! :OK: :( :( :(

Motoristi smo pa le bili! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi isto...od 14-18 leta non stop na motorjih. Ni važno, ali je bil dež, sneg, led,...Prostega časa je bilo ogromno, tako da juhej. Ampak bilo je zakon (nobenih obveznosti in problemov), OK za srednjo šolo sem moral malo delat, ostalo nič. Ej to je bil lajf. Prišel iz šole pa hop na motor in lutal do poznih večernih ur. Imel največ tomosov, prešraufal jih toliko, da sem že na slepo lahko mašino razdrl in sestavil skupaj, no vmes so pa bili tudi dobri MZ-ji, pa malo manj dobre Jave. Saj me je zeblo (brez prave opreme, razne kavbojke, termo gate, bunde, itd.), a mi je bilo toplo pri srcu in kar je glavno užival sem 100%. Zdaj, ko imam komplet opremo tudi za nizke temperature in dobra motorja pa nimam nič prostega časa :cry: :cry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da nas je veliko,ki smo tako začeli-Tomos-Mz-Jawa-itd...Ni bilo letnih časov,niti razlogov,da bi počivali doma,če pa je že bilo treba,smo po kleteh šraufali naše mašine,brusili kanale itd... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!