Skoči na vsebino

Honda CX 500


lo1ma

Priporočene objave

Zanima me,če poznate omenjen motor oz. če ste se vozili z njim. Potrebujem nekaj uporabnih info (s ceste), poleg tega me zanimajo še cene rezervnih delov (glede na to,da je star model) oz. na kateri naslov (www...) bi lahko pogledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.

Vozil sem ga že pred mnogimi leti. En prijatelj ga je imel oz. možno, da še ga ima. :?

Takrat se mi je zdel fenomenalen. :OK:

Motor je kr prožen, mogoče malo nemiren, ciklistika je pa čisto odvisna kako se boš vozil. :hmm:

Za hitrejšo vožnjo ni, predvsem, če se bosta kdaj vozila dva, ker ima kr švoh vzmetenje pa še zvija ga rado čez ovinke, pa še krdan efekt se rad pokaže.

V glavnem ni motor za hitre voznike. Bolj obožuje umirjena cestna križarjenja. :zzz:

Upam, da sem ti kaj pomagal. .)

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umirjena cestna križarjenja .. :OK:.. Še vedno ne vem, kje bi pogledal za cene rezervnih delov?

Popravljeno . Popravil lo1ma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Z rezervnimi deli za tako star model je IMHO velik križ, tako da bi te najbrž moralo bistveno bolj skrbeti če se jih sploh še (kjerkoli) dobi kot pa njihova cena... hmmm... morda pa zaradi tega ne najdeš cen? pobrskaj po sejmih rabljenih delov za veterane...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!