Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

stranski rezultat je bojda tudi trikratni zlom golenice ... Italijan je pa že na obdelavi pr dr. Costi (unmu motoGP dohtarju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stranski rezultat je bojda tudi trikratni zlom golenice ... Italijan je pa že na obdelavi pr dr. Costi (unmu motoGP dohtarju)

Najnovejše informacije pa so,da so naši zdravniki v Ljubljani tako dobro nogo v pozicijo postavl,pa pol v mavec zavil,da zdel sploh nebo treba operirat.In te pohvale so prišle od Italjanskih zdravnikov :worship:

Moram rečt,da imamo motoristi v Sloveniji srečo,ker imamo tako dobre zdravnike.

Tko da sam gas :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru super slike :OK:

jep, to je Nagayino delo ... mene na dirki žal sploh ni bilo (ker se grem trenutno gleženj tuning).

Pridem pogledat v Zagorje, če mi bo dano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stranski rezultat je bojda tudi trikratni zlom golenice ... Italijan je pa že na obdelavi pr dr. Costi (unmu motoGP dohtarju)

mi gremo 20.6 z Računico (po 3 mesecih čakanja??) k dr.Costi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena prava dirka, lepe borbe "guma na avspuh" (glej sliko).

IPB Slika

V prvi vožnji sva imela dvoboj z Goldijem, v drugi pa s Gselmanom, pa na koncu se je še Habat od nekod pojavu :? . Gselman me je po prehitevanju pod modro zastavo fer spustil naprej :OK: in me takoj potem po moji napaki še enkrat prehitel, vendar že v naslednjem krogu padel na ovinku pred ciljno ravnino.

Bo še kdo kakšno sliko prlepu?

Popravljeno . Popravil GUMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, spektakularen naslov novice... končno je padel evropski prvak ;)

"V Logatcu premagan aktualni evropski prvak"

za zjokat hudo :lol1: :lol: :slap:

drgač pa - še zmer pomalem navijam za Nastrana :OK:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej se kupijo majice rok mihelčič fan club? :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, spektakularen naslov novice... končno je padel evropski prvak ;)

"V Logatcu premagan aktualni evropski prvak"

za zjokat hudo :lol1: :lol: :slap:

drgač pa - še zmer pomalem navijam za Nastrana :OK:

Se vidi, da te ni bilo na dirki :BUA: Se je videlo (sploh v 2.vožnji), da je Škarji le sledil. Če bi naš "AKTUALNI EVROPSKI PRVAK" to (zanj nepomembno) dirko, vzel tako resno kot Škarja in Nastran, bi se oba pripeljala v cilj z .... :? sekundnim zaostankom. Aja, pa nič nimam proti Škarji :OK: in Nastranu :OK: -oba sta perfektna dirkača, samo vedet je pa treba, da je Aleš No.1 :hooray: :worship: :grupni:

Treba je vedet, da Hlad ne sme tvegat na eni dirki DP-ja, da bi osvojil 1. mesto, ker itak ne bo pelu vseh dirk.

Zanj so pomembne točke v SP.

post-6277-1150209488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da te ni bilo na dirki :BUA: Se je videlo (sploh v 2.vožnji), da je Škarji le sledil.

če bi ti mal prebrau, bi vidu, da se jst sam smejim naslovu, ki ga je nekdo dal tej novici (na prvi strani www.motosvet.com) - jst že vem, kako se je Hlad pelu (čeprou me ni blo tam hehe), pa da je mal okol gledu v ovinkih, če koga znanga vidi v publiki ;) :OK: :OK: sam nekdo je pa zlo resno vzel to, da Hlad ni prvi pršu skoz cilj :blush:

upam, da bo letos izvedljivo to, da bi vsi ti tahudi slovenski rejserji odpelal eno Tomos dirko skupej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi ti mal prebrau, bi vidu, da se jst sam smejim naslovu, ki ga je nekdo dal tej novici (na prvi strani www.motosvet.com) - jst že vem, kako se je Hlad pelu (čeprou me ni blo tam hehe), pa da je mal okol gledu v ovinkih, če koga znanga vidi v publiki ;) :OK: :OK: sam nekdo je pa zlo resno vzel to, da Hlad ni prvi pršu skoz cilj :blush:

upam, da bo letos izvedljivo to, da bi vsi ti tahudi slovenski rejserji odpelal eno Tomos dirko skupej :OK:

Ker sem v enem izmed prejšnih post-ov ugotovu, da te ni bilo na dirki, sem ti samo obrazložil zadevo, ker je tvoje govoričenje zvenelo natanko tako kot sem ga za tem jaz komentiral :OK:

S Tomosi bi se pa res lahko udarl, ja! :yea1: :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem v enem izmed prejšnih post-ov ugotovu, da te ni bilo na dirki, sem ti samo obrazložil zadevo, ker je tvoje govoričenje zvenelo natanko tako kot sem ga za tem jaz komentiral :OK:

S Tomosi bi se pa res lahko udarl, ja! :yea1: :yea1: :OK:

Jaz sem prvi ZA.....verjetno se bo ponovil scenarij lanske zadnje dirke(organizator ni bil preveč za $$$$). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je vedet, da Hlad ne sme tvegat na eni dirki DP-ja, da bi osvojil 1. mesto, ker itak ne bo pelu vseh dirk.

Zanj so pomembne točke v SP.

Kar je bilo možno razbrati tudi iz novice!!!

To kar piše v naslovu novice, je bilo res! Iz takšnega ali drugačnega razloga!

Sicer nam pa lahko Bajs pove sam, če se je šparu in če se mu res ni dalo zmagati in postaviti najhitrejšega kroga v kvalifikacijah.

Beno je opravičil že svoj sloves na kvalifikacijah, ko je brez sobotnega treninga postavil najhitrejši čas ter na dirki, ko je s spektakularnim prehitevanjem prehitel Uroša!

Na koncu prvenstva lepo vse na Tomose, pa da jih vidmo pol :OK: :OK: :kva2:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu prvenstva lepo vse na Tomose, pa da jih vidmo pol :OK: :OK: :kva2:

Točno tako !!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh, spektakularen naslov novice... končno je padel evropski prvak ;)

"V Logatcu premagan aktualni evropski prvak"

za zjokat hudo :lol1: :lol: :slap:

Ti SymRu, verjetno tko kot pri vseh ostalih stvareh, razen stegovanju gobca na forumu nimaš jajc!!! napisat takega naslova v svojem cajtngu (Motorist al za kterga že pišeš)

Praviš da ti že veš kako se je on pelu. TI POJMA NIMAŠ! Ti sam mislš da nekaj veš in to prodajaš po forumih nevednežem, v resnici pa nimaš tri čiste o motorjih.

Sem se že vozu za tabo in mi je vse jasno!

Moje videnje o naslovu:

Očitno so novinarje zbodli plakati, ki so viseli povsod naokrog z Hladovo sliko spodaj pa napis: NASTOPA AKTUALNI EVROPSKI PRVAK, LETOS ČETRTI NA SP

Organizatorjev adut je pač pogoru, zgleda da samo HLAD šteje zanj, ostali pa so bl za zraven da se šampion ne voz sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da te ni bilo na dirki :BUA: Se je videlo (sploh v 2.vožnji), da je Škarji le sledil. Če bi naš "AKTUALNI EVROPSKI PRVAK" to (zanj nepomembno) dirko, vzel tako resno kot Škarja in Nastran, bi se oba pripeljala v cilj z .... :? sekundnim zaostankom. Aja, pa nič nimam proti Škarji :OK: in Nastranu :OK: -oba sta perfektna dirkača, samo vedet je pa treba, da je Aleš No.1 :hooray: :worship: :grupni:

Treba je vedet, da Hlad ne sme tvegat na eni dirki DP-ja, da bi osvojil 1. mesto, ker itak ne bo pelu vseh dirk.

Zanj so pomembne točke v SP.

Hehe, nič ne rečem...potrebujemo tako goreče navijače, res je. Ampak...kar tako pomendrat trud in etc. tistih, ki so si pošteno priborili stopničke pa tudi ni prav, al kako :?

Bajsu ni nihče podaril njegovih titul, to se ve. Pelje se carsko, se tudi ve. Ampak na tej dirki ni mogel zmagati. Če bi, bi to tudi storil, z lepo lastovko stoječ na sedežu med drvenjem po zadnjem kolesu skozi cilj. Nihče ne pride na tekmovanja takega ranga samo malo trenirat. Že zaradi prestiža ne in če bi te sedajle Franko slišal, tudi nebi bil ravno srečen...

Sicer sem gledal samo prvo vožnjo, ampak štoparice ne lažejo, tako da...

Me pa veseli dejstvo, da cel cirkus napreduje v vseh pogledih :OK:

Aja, pa da ne pozabim...ne se preveč s Tomosi petelinit, je Teya najmanj 1x hitrejša kot lani...se lahko zgodi, da bo kdo v tla gledal po dirki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti SymRu, verjetno tko kot pri vseh ostalih stvareh, razen stegovanju gobca na forumu nimaš jajc!!! napisat takega naslova v svojem cajtngu (Motorist al za kterga že pišeš)

Praviš da ti že veš kako se je on pelu. TI POJMA NIMAŠ! Ti sam mislš da nekaj veš in to prodajaš po forumih nevednežem, v resnici pa nimaš tri čiste o motorjih.

Sem se že vozu za tabo in mi je vse jasno!

Anonimnost je res čudovita stvar za pametnjakoviče... Pa se zdejle iz glave tut ne spomnim, da bi se kjerko vozu s kakim modelom.. Oglasi se, boš lahko vljudno povedal, kaj te muči... Časa imam zdajle na pretek.

In še moje videnje plakata (ki pa je lahko tudi zmotno): pač se tudi na tak način popularizira ta šport, jebiga. In če bi bilo poročilo o dirki korektno, bi pisalo lepo, da je zmagu Škarja, ne pa, da je glavni cilj "ja, Hlad je pršu pa ni zmagu"... Tko kot je Izo napisal: vsi se orenk trudjo, od prvega do zadnjega, od Hlada do Žganjarja... in pol en zmaga, je pa v naslovu pomembno, da un, k je biu tretji, ni zmagu :nono: ... pa nima veze, a je to Hlad ali kdorkoli že...

no, zdaj bom pa sam bral tole temo, dokler ne bo msam začel supermoto vozit (kar verjetn ne bo nikol, so ipak preozki sedeži) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, zakaj si se obesil na naslov članka? Ker sem jaz podpisana ali zato, ker je pač na Motosvetu objavljen? Ker če bi bil enak naslov v katerem drugem cajtngu, bi se ti zdel pa kul. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdaj bom pa sam bral tole temo, dokler ne bo msam začel supermoto vozit (kar verjetn ne bo nikol, so ipak preozki sedeži) :lol1:

no le glej :D

drgač pa-proge,po katerih poteka EP in SP,so precej drugačne od telih naših 'poligonov'. in škarja se kr hudo dobr pelje...

pa škoda debat o tem,mislm kva vam pa je-super dirka je bla in komej čakam(o) naslednjo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru, zakaj si se obesil na naslov članka? Ker sem jaz podpisana ali zato, ker je pač na Motosvetu objavljen? Ker če bi bil enak naslov v katerem drugem cajtngu, bi se ti zdel pa kul. :glare:

Ne zagovarjam rumenih člankov in rumenih naslovov. Ampak to je verjetno odločitev posameznika, ki zadevo zapiše... Odvisno, kakšen interes ima pri vsem tem. Kaj vse bi se dalo kdaj zapisati, ker nekdo ni optimalno odpeljal ... Zadeve bi lahko bile žolčnato rumene. Ampak smo že :topic: - to je tema o supermotu, ne o novinarskih ali pisunskih prijemih take in druge barve. dodatne debate so možne po pm, da ne bomo tu svinjali. Eno na to temo sem včeraj že rekel tudi z Žganjarjem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam rumenih člankov in rumenih naslovov. Ampak to je verjetno odločitev posameznika, ki zadevo zapiše... Odvisno, kakšen interes ima pri vsem tem. Kaj vse bi se dalo kdaj zapisati, ker nekdo ni optimalno odpeljal ... Zadeve bi lahko bile žolčnato rumene. Ampak smo že :topic: - to je tema o supermotu, ne o novinarskih ali pisunskih prijemih take in druge barve. dodatne debate so možne po pm, da ne bomo tu svinjali. Eno na to temo sem včeraj že rekel tudi z Žganjarjem ...

a nisi ravno prej reko da boš sam bral :grrr

al že maš SM v garaži? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam rumenih člankov in rumenih naslovov. Ampak to je verjetno odločitev posameznika, ki zadevo zapiše... Odvisno, kakšen interes ima pri vsem tem. Kaj vse bi se dalo kdaj zapisati, ker nekdo ni optimalno odpeljal ... Zadeve bi lahko bile žolčnato rumene. Ampak smo že :topic: - to je tema o supermotu, ne o novinarskih ali pisunskih prijemih take in druge barve. dodatne debate so možne po pm, da ne bomo tu svinjali. Eno na to temo sem včeraj že rekel tudi z Žganjarjem ...

Članek o tekmmi SM iz Logatca se mi ne zdi rumen, je pa res, da je naslov malo bolj "provokativen".

Ampak ti, kot novinar, verjetno to veš bolje. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!