Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

No tale moped je pa od enga hitrega polcaja iz dirk Supermota... :grim :naughty: Sam sm prepričan, da ma rajš svojo 450 Hondico :OK:

post-2044-1151680812_thumb.jpg

post-2044-1151680845_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tale moped je pa od enga hitrega polcaja iz dirk Supermota... :grim :naughty: Sam sm prepričan, da ma rajš svojo 450 Hondico :OK:

A je slučajno tole " šiht " od Mihelčiča :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

Združi prijetno s koristnim :) Čez teden na " šihtu " trenira, v nedeljo pa na dirki raztrga :OK: Kako je enim lepo :P

A gre bmw kej počez :kva2: oz. če kej slajda z njim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dirka je končana. Blo je mal težav z dežjem ampak smo prežvel. Sam sem na neuradnem treningu kr lepo padu tko da nisem vozil niti uradnega treninga saj je bil motor kar dobro zdelan tko da je bil nared ravno za štart prve vožnje. No pri padcu sem dobu šus u zapestje tko da tole zdej tipkam z gipsem na roki :( No vseen sem vozu z bolečinami u zapestju in v prvi vožnji končal kot 4. med 12. tekmovalci :D Za drugo vožnjo me je pa zapestje že tko močno bolelo da sm komi še pelu. No skupno na koncu sem zasedel mislim da 5. mesto. Aja sm pa odkrušu baje navikularno kost. Tko da je gips zaenkat na men do 27. julija, koko bo pa naprej, bomo pa vidl. Zmagovalec u open je mislim da Nastran pred Volčičem in Škarjo, ki je v prvi vožni padu a nadaljeval. U 450 klasi pa Štern pred Mihelčičem in Nastranom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem na neuradnem treningu kr lepo padu tko da nisem vozil niti uradnega treninga saj je bil motor kar dobro zdelan tko da je bil nared ravno za štart prve vožnje. No pri padcu sem dobu šus u zapestje tko da tole zdej tipkam z gipsem na roki :( No vseen sem vozu z bolečinami u zapestju in v prvi vožnji končal kot 4. med 12. tekmovalci :D Za drugo vožnjo me je pa zapestje že tko močno bolelo da sm komi še pelu. No skupno na koncu sem zasedel mislim da 5. mesto. Aja sm pa odkrušu baje navikularno kost. Tko da je gips zaenkat na men do 27. julija, koko bo pa naprej, bomo pa vidl.

Svaka čast da si sploh pelu naprej, jaz sem vidu samo kako motor po luftu frči in ko sem ga videl potem v boxu sem bil prepričan da si za dons zaključu...Vglavnem borc si taprav. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je blo po prvi prekinitvi še velik dežja? Mi smo pol usli proti domu, kjer je bilo vreme bolj jasno! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pri padcu sem dobu šus u zapestje tko da tole zdej tipkam z gipsem na roki :( No vseen sem vozu z bolečinami u zapestju in v prvi vožnji končal kot 4. med 12. tekmovalci :D

Jure Rossi :OK:

Čestitke zmagovalcem in sploh vsem, ki so mel jajca v takem dirkat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogled prve vožnje razreda Open je bil kot najhujša grozljivka... takoj je bilo jasno, da je vožnjo treba prekiniti. Škoda le, da ni bilo sodnikom to takoj jasno. No ja, vsaj poškodoval se ni nihče (upam).

Fantje, norci ste .) ... res... svaka vam čast! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slipery when wet

[attachmentid=74376]

[attachmentid=74377]

Pa še mal drugačne akcije s časovno omejitvijo

HVALA vsem za pomoč.

[attachmentid=74388]

[attachmentid=74389]

[attachmentid=74390]

post-1733-1151913508_thumb.jpg

post-1733-1151913556_thumb.jpg

post-1733-1151913879_thumb.jpg

post-1733-1151913924_thumb.jpg

post-1733-1151913961_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je bila pa ta dirka takoj za pozabit.... Poleg Cimerotičevega "slabega filinga za občutek" še dva padca na dirki in trokiranje motorja... ampak čez dva meseca se ponovno vidimo in upam, da bolj konkurenčno... :D Drselo je pa res nenormalno, sploh Open je imel neprijetne padce pred prekinitvijo... Pa Juretu čestitke za vožnjo kljub ovitemu kombinezonu in poviti roki... :OK: Res pravi borec! :worship:

Če smem zlorabiti Gil galerijo, potem pokažem prvega izmed mojih dveh mokrih čmokov... :whistle:

post-53-1151922131_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dirka je končana. Blo je mal težav z dežjem ampak smo prežvel. Sam sem na neuradnem treningu kr lepo padu tko da nisem vozil niti uradnega treninga saj je bil motor kar dobro zdelan tko da je bil nared ravno za štart prve vožnje. No pri padcu sem dobu šus u zapestje tko da tole zdej tipkam z gipsem na roki :( No vseen sem vozu z bolečinami u zapestju in v prvi vožnji končal kot 4. med 12. tekmovalci :D Za drugo vožnjo me je pa zapestje že tko močno bolelo da sm komi še pelu. No skupno na koncu sem zasedel mislim da 5. mesto. Aja sm pa odkrušu baje navikularno kost. Tko da je gips zaenkat na men do 27. julija, koko bo pa naprej, bomo pa vidl. Zmagovalec u open je mislim da Nastran pred Volčičem in Škarjo, ki je v prvi vožni padu a nadaljeval. U 450 klasi pa Štern pred Mihelčičem in Nastranom.

Jure svaka čast... to je prava borba za pikice :OK:

Upejmo sam da bo gips res sam do 27. julija pol pa spet gas. :yea1: :yea1: :yea1:

Smo vs hotl pridt mal pogledat pa smo rajš plužl po morju. :lol1:

Čestitke za vrhunske rezultate. sam tko naprej. :yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je bila pa ta dirka takoj za pozabit.... Poleg Cimerotičevega "slabega filinga za občutek" še dva padca na dirki in trokiranje motorja... ampak čez dva meseca se ponovno vidimo in upam, da bolj konkurenčno...

he he... a zdaj pa je bogi motor kriv? :D

Kupi Husqvarno, pa pridi v naš tim, sam glej da ne boš kakih stop and go samokazni delal al pa lomil prestavnih ročic :grrr

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!