Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

he he... a zdaj pa je bogi motor kriv?

Kupi Husqvarno, pa pridi v naš tim, sam glej da ne boš kakih stop and go samokazni delal al pa lomil prestavnih ročic

Mimogrede: Gregs je že tako ali tako polovično v Gil Mototeamu... kapitalsko... ;) Mentalno je pa tako ali tako 100%... :grim

Drugače pa: :P :P :P :P :P :P (komentar na bogi motor)... ;)

Ma jasno, da ni motor nič kriv, če sem odletel, samo povem, da ni fletno, če fukneš, potem ti pa še motor vozi 10 na uro nekaj 10 metrov, preden začne delati... ampak kljub temu mi je uspelo vsaj enega prehiteti... :D

Tebi in tvojim gumam pa vsa čast, da si prifurala na 6. skupno mesto... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale asfalt je res pasji v Ptuju, bi pa lahko marsikateri padec preprečili bolj odločni, zbrani in izkušeni sodniki. Z zastavami sploh ne znajo mahat, mahal so z modrimi, pa še to najbolj takrat, ko to ni blo potrebno.

Se mi je pa zazdel, da sploh ne poznajo najvažnejše zastave, ki je rdeče barve?!?!?!

Organizacija se ni izkazala, videl in doživel sem že kar nekaj dirki in po moji oceni si organizator prisluži eno veliko bodečo nežo.

:BUA: :? :BUA:

PS: Butnglavc pomagat si je treba, zato zahvala meni ni potrebna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo rezultate, glede na to, da strani amzs-sport ne bodo ažurirali do 17.7.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dirka je končana. Blo je mal težav z dežjem ampak smo prežvel. Sam sem na neuradnem treningu kr lepo padu tko da nisem vozil niti uradnega treninga saj je bil motor kar dobro zdelan tko da je bil nared ravno za štart prve vožnje. No pri padcu sem dobu šus u zapestje tko da tole zdej tipkam z gipsem na roki :( No vseen sem vozu z bolečinami u zapestju in v prvi vožnji končal kot 4. med 12. tekmovalci :D Za drugo vožnjo me je pa zapestje že tko močno bolelo da sm komi še pelu. No skupno na koncu sem zasedel mislim da 5. mesto. Aja sm pa odkrušu baje navikularno kost. Tko da je gips zaenkat na men do 27. julija, koko bo pa naprej, bomo pa vidl. Zmagovalec u open je mislim da Nastran pred Volčičem in Škarjo, ki je v prvi vožni padu a nadaljeval. U 450 klasi pa Štern pred Mihelčičem in Nastranom.

:worship: :worship: :worship:

No tkole je pa Alla ujela Jureta007, ko je svojga vora šraufu :OK:

post-570-1152008423_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

No tkole je pa Alla ujela Jureta007, ko je svojga vora šraufu :OK:

Pa še ketno bi lohk namazu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007: sploh nism vedu da si tok fejst padu :blink: :blink:

lahko ti rečem samo svaka ti čast, da si šu pelat obe dirki in da si prvo bil še celo 4. :worship: :worship:

po tekmi sem vidu tvoj zapestje :huh: :unsure: :xx: , uglavnem še 1x kapo dol! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, pa povej kaj je blo da si padu. Spet bremze?

Ne k sreči niso ble bremze ampak je spodneslo zadnje kolo, nekak sm se sicer ujeu, ampak ko sm biu enkrat na travi se ne spomnem več kako je vse skup potekal. K sreči takrat ni blo nikogar na drugi strani steze :o

:worship: :worship: :worship:

No tkole je pa Alla ujela Jureta007, ko je svojga vora šraufu :OK:

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA MOGOČE ŠE GDO KAKE SLIKE IZ PTUJA :unsure: :nono: :eek:

teta alla :photo: za nas in ima še ful drugih slikc, proste njo če vam kako odstopi...

post-547-1152081964_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje izkušnje iz sobotnega treninga: :D

V soboto sem šla na pisto trenirat in po nekaj krogih zapeljala na robnik v šikani na ravnini in zato zapeljala na travo, kjer sem padla. Nič hujšega pač. Moja napaka.

Potem pa mi je na gladkem asfaltu čez nekaj krogov spodrsnilo v ovinku pred ciljno ravnico.

Takoj v naslednjem krogu - rdeča zastava - zame. :eek: Zapeljem iz proge in pazi ti to. pride en tip do mene in me začne nadlegovat če dvojno vidim. Jaz njega debelo gledam in rečem da ne. On vztraja: "Ne moreš vozit, dvakrat si padla, a ti je slabo?" Jaz njemu še vedno prijazno da mi ni slabo. In potem on meni prst pred oči: "A dvojno vidiš?". :slap:

Potem pa sem mela dosti, pi** sej so tudi drugi padali, pa jih niso ven vlekli z rdečo zastavo. Sem rekla, da sem padla ker je bilo spolzko. In on meni: "Ti si dvakrat padla. A je bilo dvakrat spolzko?". Haaaaaalo? Ja, dvakrat je bilo spolzko <_< . Pol sem zaskrbljenemu stricu razložla, da sem že tak padla da sem dvojno vidla in da točno vem kak to zgleda in da zagotovo ne vidim dvojno. Po ponovnem zatrjevanju da zagotovo ne morem več vozit, sem se mu prijazno zahvalila za zaskrbljenost. In odpeljala trenirat. Glih še kak krog :D.

Sej ne vem no... po eni strani ga razumem, po drugi pa sem bila ful slabe volje... tega še nikoli odkar spremljam supermoto nisem videla. Ful se prepričujem, da bi to vsakemu tekmovalcu naredili... a bi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ne moreš verjet. Kaj takega pa res še nisem niti videl niti slišal.

Pa kaj ma veze kolkrat padeš? :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se je organizator ustrašil, da bomo vsi dvojno videli, ko je prekinil dirko razreda Open po nekaj krogih začinjenih z nalivom. Lahko pa povem, da je moj vid danes čisto v redu, le rit in vrat me malce bolita. To bo pa hitro minilo.

Drugače mi je bilo dirkanje v takšnih razmerah v največje zadovoljstvo. Sploh prva, ko smo se z Bizjakom in Kozoletom pulili za 4. mesto. Meni Fotuna ni bila naklonjena in sem iz boja iztržil le 6.mesto. Razplet iz pred predzadnega ovinka pred ciljem lahko vidite na pred zadnji sliki od Batzajle, zgoraj.

Popravljeno . Popravil goldmeister
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj v naslednjem krogu - rdeča zastava - zame. :eek: Zapeljem iz proge in pazi ti to. pride en tip do mene in me začne nadlegovat če dvojno vidim. Jaz njega debelo gledam in rečem da ne. On vztraja: "Ne moreš vozit, dvakrat si padla, a ti je slabo?" Jaz njemu še vedno prijazno da mi ni slabo. In potem on meni prst pred oči: "A dvojno vidiš?". :slap:

Nekateri so ob progi, ker so jim rekli da morajo do te in te ure biti tam in gledajo mal nazaj <_< pa nič naprej -_- , drugi pa so hujši kot šnopc ( 1000 rož )

Kaj pa če je ta tip prej kej spil :beer1: , pol ti je pa hotu povedat da dvojno vidi :eek: in mu je slabo :SS , pa da je že on dvakrat padel :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne se sekirat .)

Ko sm js čaku na tehnični je en gasilc pršu do mene, je tipal disk spredi in me je pol prasu kaj je to... :slap: :eek:

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo od naših slučajn pele Alpe Adria dirke. K sm neki slišu da je jutr ena dirka nek u Srbiji če se ne motm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Jure z gipsem in kar je najbl pomembn: z MOTOSVET majčko :OK: :OK: :yea1:

post-2044-1152384105_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuuffffffffffff,tole pa mora biti zelo hudo :kva2: Pa še Kevin Carmichael in Troy Baylis bosta tam :worship: :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!