Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

jure: matr, usaj auspuh bi uhka nafilou za zadnjo dirko :P

jah škoda,uživej na grobniku in drugje,pridemo kej pogledat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em... Jest sm pa zgubu ves veselje in vso motivacijo, ki sem jo še imel, zato je bila najverjetneje u Ptuju moja zadnja dirka u SM. Enostavno povedano to ni to.

Po duši sem še vedno bolj cestak, tko da če bo denar drugo leto, se z nekaterimi znova vidimo na Grobniku. Morda na dirki Alpe Adria, sigurno pa tudi na raznih motohapeningih

Res? :eek: Pa saj jaz sem tudi cestak po duši, ampak a ni zanimivo še kaj drugega probat?! ;) Ampak a te moti organizacija ali samo to pač ni to? Ker organizacija in odnos do tekmovalcev in sponzorjev je za skozlat (čeprav sem letos prvič v SM srenji), ampak boji na pisti so pa vseeno fletni... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa res... a zdaj boš pa rekel, da bi se tako umaknil, če bi vedel, da si ti?! ;)

dej dej dej :lol1:

drgač sm pa prvič ornk ožgal letos in se prebijal naprej iz ozadja... opazil sem, da prav vsi vozite ful bolš,ne vem kaj ste počel med počitnicami :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jure: matr, usaj auspuh bi uhka nafilou za zadnjo dirko :P

jah škoda,uživej na grobniku in drugje,pridemo kej pogledat .)

Če že druzga ne, ste me vsaj slišal :P

Res? :eek: Pa saj jaz sem tudi cestak po duši, ampak a ni zanimivo še kaj drugega probat?! ;) Ampak a te moti organizacija ali samo to pač ni to? Ker organizacija in odnos do tekmovalcev in sponzorjev je za skozlat (čeprav sem letos prvič v SM srenji), ampak boji na pisti so pa vseeno fletni... :OK:

Ja res. Ne morm se jest na ta stil navadt, pa če se še tko trudm. Enostavno ne gre :BUA: Ne vem zakaj, tut če hočm držo zavestno probat naštimat na kros stil, mi še vedno potegne u "cestno". Pa tut nisem šel več z veseljem na štart pa ne vem zakaj, enostavno mi je kr neki blo odveč. Ko sem CHD vozu, sem vseskozi meu veselje in komaj čaku, da gremo na štart, tu tega že neki časa ni več.

Mogoče, če bom imel slučajno tisti vikend frej, da bom pelu še Logatec, v nasprotnem primeru niti zaprosu šefa ne bom za frej vikend, če ga ne bom meu. Tko, da Logatec mogoče še (čeprou je bolj verjetno da ne), naslednjjo sezono pa definitivno nič več.

PS: a kdo VOR-a kup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em... Jest sm pa zgubu ves veselje in vso motivacijo, ki sem jo še imel, zato je bila najverjetneje u Ptuju moja zadnja dirka u SM. Enostavno povedano to ni to.

Po duši sem še vedno bolj cestak, tko da če bo denar drugo leto, se z nekaterimi znova vidimo na Grobniku. Morda na dirki Alpe Adria, sigurno pa tudi na raznih motohapeningih :OK:

Ja škoda Jure. Karkoli boš že vozu, uživej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res. Ne morm se jest na ta stil navadt, pa če se še tko trudm. Enostavno ne gre : Ne vem zakaj, tut če hočm držo zavestno probat naštimat na kros stil, mi še vedno potegne u "cestno".

Ej, Jure, jaz imam isti problem... :D Vsak mi reče, da se mi vidi, da vozim cestaka... pa problem imam s tem, da mora stalno drseti, da je dobro... :D No ja, gušt je pa še vedno...

Kakorkoli, srečno, pa da se vidiva še v "nizki" preži... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal sem lanske čase iz obeh Ptujskih dirk in iz včerajšnje v open. Lani so se na prvi dirki, ko na ravnini ni bilo šikane, vozili približno isti časi, kot letos s šikano! Če to primerjam z drugo lansko dirko, ko je šikana že bila, se je letos vozilo 0,5 - 1 sek boljše čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej še malo alternativni pogled na dogajanje. Prišel v soboto, bil deležen nadvse toplega sprejema (valda so si mislili, da ker sem lokalec, se mi je treba prikupit :P ). drugač pa v nedeljo zakkkkon, fajn mašine ružijo; edino pir na štantu je bil voden, da glava peče. :wacko: ampak zadeve so bile kasneje sanirane. B)

okej jedrnata obnova: vsi ste bolj ali manj ftrgani. Ampak ftrgani ljudje so kul. Drugo leto pridem kampirat. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem pa ravno sedaj dobil večje veselje. V primerjavi z lanskimi časi sem bil boljši skoraj 4 sekunde, v primerjavi z ditko pred dvema mesecema pa dobri 2sek. Z istim motorjem, z istimi gumami in brez treninga.

Sam kaj češ, enkrat je treba sprejet tudi takšno odločitev ( razen če pade sedmica) :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem... :)

lahko bi blo boljše, lah bi me manj glava bolela, lah bi bla manj bolana... lah bi tudi jaz kak pokal dobla, ne sam VSI ostali v ekipi :( <_< :P

ok, ok... dosti jamranja... .)

Je bil pa prekrasen dan... prišlo je veliko gledalcev in motosvetovcev - itak sn vedla .. štajerci so tak fajn ludi :OK: .)

Slike se gordevajo v galerijo, bom objavla link ko bo fertik :)

Hvala vsem, ki ste prišli navijat, tudi iz Hrvaške smo meli navijače!!! :OK:

"Kol´ko nas ima,

*ebote, kol´ko nas ima..."

( tradicionalna pjesma navijača iz Hrvatske)

Bilo mi je zadovoljstvo upoznati te i skupa odgledati zanimljive utrke uz tvoj stručni komentar!

To Jure007: Nisam znao da i ti nastupaš, žao mi je što sam propustio priliku da se upoznamo ( a susrećemo se na tri foruma! ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kol´ko nas ima,

*ebote, kol´ko nas ima..."

( tradicionalna pjesma navijača iz Hrvatske)

Bilo mi je zadovoljstvo upoznati te i skupa odgledati zanimljive utrke uz tvoj stručni komentar!

To Jure007: Nisam znao da i ti nastupaš, žao mi je što sam propustio priliku da se upoznamo ( a susrećemo se na tri foruma! ).

Je*iga... če so pa bli... :OK:

he he .. a ste slišali.. stručni!!! :D :P

jaz se sam vsedem pa peljem... hvalabogu za take dobre mehanike, k vse poštimajo!!! :OK:

Škoda za vsakega tekmovalca, ki odneha... mislim, da so tudi krivi pogoji, ki vladajo v državnem DP. Tale prestavljanja in odpovedovanja dirk so nam vsem vzele veliko mero volje...

glede na to, da prav nobenemu ne pada denar iz neba... in so za uspešno sezono in dober rezultat potrebni tudi sponzorji, ki pa niso ravno navdušeni, da se njihova "reklama" ne bo vozila po Kamniku in Domažalah... mislim, da bi organizatorji tekem morali ravnati z veliko več odgovornosti. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumy, če si že načel temo o zaostankih, se bom pa še sam malo pohvalil.

Iz običajnih zaostankov med tremi in štirimi sekundami na krog iz začetka sezone, sem ta vikend padel na neverjetnih 1,5 sekunde zaostanka v najbolje odpeljanem krogu. Zasluga gre v veliki meri antihopping sklopki, ki deluje fenomenalno in lepemu vremenu, ki nas je vse skupaj pozitivno presenetilo. No, pa parkrat sem bil v Logatcu.

Škoda, da sta odpadli dve dirki po koledarju in da bo zadnja šele v mrzlem oktobru.

Je že kaj konkretnejšega glede dirke v Krškem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumy, če si že načel temo o zaostankih, se bom pa še sam malo pohvalil.

Iz običajnih zaostankov med tremi in štirimi sekundami na krog iz začetka sezone, sem ta vikend padel na neverjetnih 1,5 sekunde zaostanka v najbolje odpeljanem krogu. Zasluga gre v veliki meri antihopping sklopki, ki deluje fenomenalno in lepemu vremenu, ki nas je vse skupaj pozitivno presenetilo. No, pa parkrat sem bil v Logatcu.

Škoda, da sta odpadli dve dirki po koledarju in da bo zadnja šele v mrzlem oktobru.

Je že kaj konkretnejšega glede dirke v Krškem?

Ja, vsaka stvar prispeva svoje k rezultatu. Meni se po vsaki malo daljši pavzi med dirkama pozna, da nisem navožen na pisti. Kljub temu da sem bil že v soboto več kot eno uro na pisti, sem na kvalifikacijah najboljša časa dosegel v zadnjih dveh krogih (23. in 24. krog) na tekmi pa sem še vedno peljal boljši čas kot na kvalifikacijah.

Antihopping sklopka bi tut meni prišla prav. :( Večino sobotnih treningov sem se namreč boril ravno s tistim filingom na sklopki pri slajdanju, kjer moraš biti res precizen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Jure007: Nisam znao da i ti nastupaš, žao mi je što sam propustio priliku da se upoznamo ( a susrećemo se na tri foruma! ).

Bo prilika. Če ne drugje, pa morda enkrat na Grobniku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, supermotovci so meni zelo preciznega fotoreporterja. (slika spodaj) (pozornost usmerite v levo roko).

Slikce z dirke pa sledijo..

post-1461-1157548361_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, supermotovci so meni zelo preciznega fotoreporterja. (slika spodaj) (pozornost usmerite v levo roko).

Slikce z dirke pa sledijo..

:grrr to še ni nič... bi ga morala videt v MS... napovedovalec/kameraman/fotograf/podeljevalec pokalov seveda z kozarcem v roki.... da ne pozabimo iskanja napovedovalca po ozvočenju v Zagorju

ko z veseljem rečeš... vozim DP supermoto :slap:

a ste slučajno vidli slike podiuma iz Ptuja?

neke stare kište, za ozadje zarjaveli "kiosk", pa spet smo si sami sebi ploskali.... a gre to sam meni v nos???

in to na VSAKI tekmi... (ok, Zagorje izvzeto... tam si vsaj videl da se trudijo)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še naše poročilo iz dirke! :OK:

Novica ekipe!

Ja res, Gidlova ekipa je dosegla vse. Čestitke prav vsem, še posebej pa Mateji, k se je res dobr pelala. Sej, mela je pa tut zloooo glasne navijačice :OK: Me je skor ušes bolu k so tok navijale .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(Jure007 @ 4 Sep 2006 @ 19:13)

Em... Jest sm pa zgubu ves veselje in vso motivacijo, ki sem jo še imel, zato je bila najverjetneje u Ptuju moja zadnja dirka u SM. Enostavno povedano to ni to.

Po duši sem še vedno bolj cestak, tko da če bo denar drugo leto, se z nekaterimi znova vidimo na Grobniku. Morda na dirki Alpe Adria, sigurno pa tudi na raznih motohapeningih

sem vedu da spidvay ni zate :grrr

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em... Jest sm pa zgubu ves veselje in vso motivacijo, ki sem jo še imel, zato je bila najverjetneje u Ptuju moja zadnja dirka u SM. Enostavno povedano to ni to.

Po duši sem še vedno bolj cestak, tko da če bo denar drugo leto, se z nekaterimi znova vidimo na Grobniku. Morda na dirki Alpe Adria, sigurno pa tudi na raznih motohapeningih :OK:

Se pridružujem mnenju! Sicer sem šel na ptujsko dirko samo zato da bi užival in se družil z kolegi, ampak ko tudi uživancije ni več, je pa skrajni cajt da se neha, ker je pravzaprav škoda 15.000sit. Tko da jst sm tut končal z motošportom vsaj za nekaj let, še vrjetneje pa za vedno. Morda čez par let spet kej, vendar me trenutno prav nič ne mika. Bom pa seveda peljal kake treninge z Yamaho po grobniku al pa marofu, ampak to čist sam tko za svoje zadovoljstvo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm. <_< Malo razmišljam če nebi jaz šel naslednje leto vozit.Še kaka dva odpoveta pa bi lahko že kak pokal domov odnesel.Še prej bi si pa zaradi varnosti koleščka zadaj namontiral. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.10 bo Cup of Nations v Belfastu.

Tukaj je en zanimiv link s podatki, če koga zanima pot na Irsko. :hmm: mene ful matra da bi šla...

Cup of Nations

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!