Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

Škoda, sem se že veselil zvoka enovaljnikov.

Pa enega dvovaljnika.

Mimogrede. Z Langusom se odpravljava na turnajo po Italiji. Aprilia namreč organizira serijo štirih dirk za lastnike SXV-jev. Prva bo 24.9.2006 v Jesolu zadnja pa v sklopu moto sejma v Milanu 19.11.2006.

Več na : http://www.aprilia.si/news.asp?NewsId=103

post-7412-1158144447_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil goldmeister
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa enega dvovaljnika.

Mimogrede. Z Langusom se odpravljava na turnajo po Italiji. Aprilia namreč organizira serijo štirih dirk za lastnike SXV-jev. Prva bo 24.9.2006 v Jesolu zadnja pa v sklopu moto sejma v Milanu 19.11.2006.

Več na : http://www.aprilia.si/news.asp?NewsId=103

Tudi tukaj brez off-roada! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

990 Eur sploh ni velik, če prebereš v opisu kaj vse je tuki noter (komplet oprema!!! in set gum Dunlop pa ploščice.....)

In zlo dobro druženje bo tole, mam tak občutek....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tržna cena tega kompleta je cca.2500 Eur. Mislim, da je zadeva več kot ugodna. Poleg tega bodo na prizorišču predstavniki Dunlopa - gume, Sachsa - vzmetenje, FTE - zavore in seveda Aprilijina ekipa.

Če koga zanese na kakšnood dirk je lepo vabljen na pivo ali dve ali ... .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

990 Eur sploh ni velik, če prebereš v opisu kaj vse je tuki noter (komplet oprema!!! in set gum Dunlop pa ploščice....

Ups, jst sm vidu sam 3 al 4 dirke pa 990€ :blush: . druženje bo pa vrjetno fajn, če bodo dirkači pač sproščeni pa več al mn vse vzel za zabavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pravilniku ki je objavljen je vse napisano. Probaj na tem linku AMZS Šport

V pravilniku je napačno naveden dan uradnih treningov, kjer piše, da so treningi v NEDELJO 14.10.06. Predlagam, da to popravite, da ne bo koga od dirkačev napaka zavedla!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifikacije EP Supermoto v Tökol-u (Madžarska) naj bi se končale takole:

1. Nastran

2. Vorliček

3. Štern

:OK:

Za ostale nažalost ne vem, sem iskala po netu kake uradne podatke, pa nisem našla.

Na avstrijskem Inter Cup-u je Škarja v kvalifikacijah bil 8.

Nestrpno pričakujemo razplet dirk. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Tomos se ta trenutek bori za čimboljšo uvrstitev v Mali Mlaki blizu Zagreba. Včeraj je prehitel kar nekaj hardendurc.

pa edini 125 4t..

Vsaj en kanček boljše gume bi ga pa lahko pripeljale zelo visoko!!!

pa lep kombi pa tenda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifikacije EP Supermoto v Tökol-u (Madžarska) naj bi se končale takole:

1. Nastran

2. Vorliček

3. Štern

:OK:

Na dirki pa takole:

1. Štern

2. Vorliček

3. Nastran

:OK: :OK: :OK: :yea1: za vse naše! (za Gombija ne vem točno kateri je bil skupno, je pa dobr tišu :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirki pa takole:

1. Štern

2. Vorliček

3. Nastran

:OK: :OK: :OK: :yea1: za vse naše! (za Gombija ne vem točno kateri je bil skupno, je pa dobr tišu :P )

Bravo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Tomos se ta trenutek bori za čimboljšo uvrstitev v Mali Mlaki blizu Zagreba. Včeraj je prehitel kar nekaj hardendurc.

pa edini 125 4t..

Vsaj en kanček boljše gume bi ga pa lahko pripeljale zelo visoko!!!

pa lep kombi pa tenda..

Bravo Uroš, tudi v enduru se izkažeš in ne le v razvoju! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirki pa takole:

1. Štern

2. Vorliček

3. Nastran

:OK: :OK: :OK: :yea1: za vse naše! (za Gombija ne vem točno kateri je bil skupno, je pa dobr tišu :P )

1 vož:

Vorliček

Štern

Nastran

2 vož

Štern

Nastran

Vorliček

Tko se napiše!

Ne pa takrat k dve vožnje nekdo zmaga napisat DVE ZMAGI... k pa skupno pa sam ZMAGA... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 vož:

Vorliček

Štern

Nastran

2 vož

Štern

Nastran

Vorliček

Tko se napiše!

Se bom potrudu in napisu mal bolj natančno :blush:

Na merjenem treningu je bil prvi Štern, na super polu je bil za 0,5 sek najboljši Štern, SKUPNI zmagovalec Štern je tudi lastnik najhitrejšega kroga na dirki,... Več boš pa sigurno še ti kaj napisu :grim

Ne pa takrat k dve vožnje nekdo zmaga napisat DVE ZMAGI... k pa skupno pa sam ZMAGA... :nono:

Včasih poročam direktno po vsaki vožnji in takrat sta lahko tudi dve zmagi :P

ne vem pa, zakaj te to moti :hmm: zmaga itak najboljši :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom potrudu

ne se trudit...sem bil tam, vse vidu in vem kdo kam sodi, tle mi ne morš nč novga povedat :P

Včasih poročam direktno po vsaki vožnji in takrat sta lahko tudi dve zmagi :P

ne vem pa, zakaj te to moti :hmm: zmaga itak najboljši :naughty:

vedno je tako in prav je da zmaga boljši, pa vendar ti po dirhah ko je bil Beno bil enkrat drugi in drugo zmagal napisal samo da je zmagal, drugega mesta pa si se nekako sramoval. Ko pa je zmagal, tako kot je že zmagal z istim številom točk kot drugouvrščeni (Romunija, Francija) v Nemčiji, je pa to kar dvakrat zmagal :huh:

Vse lepo in prav če bi vsakič napisal " bil enkrat drugi, enkrat prvi in skupno zmagal" in spet naslednjič kot je pač bilo... ne pa kot si poročal ti.

Nisi realn in ti tudi ne zamerim, saj je koneckoncu družinsko dirkanje čisto nekaj drugega, kot pa dirkanje z ekipo in tujimi ljudmi.

Pač jaz nisem osebno navezan na dirkače, ker me družinske vezi ne vežejo. Zame je prvi isti kot drugi.

V vsakega od njih in tudi v tvojega nečaka pa sem vložil svoj trenutni maximum in rezultati so več kot očitni. Vendar pa sem ostal vedno realn do doseženih rezultatov in prekleto dobro vem, kolk daleč lahko pljune vsak od njih!

In če vam uspe zmagat evropo se bom ravno tako veselil kot vi, nekateri bodo že vedel zakaj.

Zdej pa hit spat, jutr nas čaka dolga pot na Irsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač jaz nisem osebno navezan na dirkače, ker me družinske vezi ne vežejo. Zame je prvi isti kot drugi.

Se mi je zdel, da sem nekoč slišal govorit, da si "ata, mama, teta, stric, pa še sestra" od takrat aktualnga varovanca - zdaj pa ne vem, a je blo to sam duvanje, al kaj. To se men sliš že skor kot sorodstvena vez...

lp, Symru

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se trudit...sem bil tam, vse vidu in vem kdo kam sodi, tle mi ne morš nč novga povedat :P

vedno je tako in prav je da zmaga boljši, pa vendar ti po dirhah ko je bil Beno bil enkrat drugi in drugo zmagal napisal samo da je zmagal, drugega mesta pa si se nekako sramoval. Ko pa je zmagal, tako kot je že zmagal z istim številom točk kot drugouvrščeni (Romunija, Francija) v Nemčiji, je pa to kar dvakrat zmagal :huh:

Vse lepo in prav če bi vsakič napisal " bil enkrat drugi, enkrat prvi in skupno zmagal" in spet naslednjič kot je pač bilo... ne pa kot si poročal ti.

Nisi realn in ti tudi ne zamerim, saj je koneckoncu družinsko dirkanje čisto nekaj drugega, kot pa dirkanje z ekipo in tujimi ljudmi.

Pač jaz nisem osebno navezan na dirkače, ker me družinske vezi ne vežejo. Zame je prvi isti kot drugi.

V vsakega od njih in tudi v tvojega nečaka pa sem vložil svoj trenutni maximum in rezultati so več kot očitni. Vendar pa sem ostal vedno realn do doseženih rezultatov in prekleto dobro vem, kolk daleč lahko pljune vsak od njih!

In če vam uspe zmagat evropo se bom ravno tako veselil kot vi, nekateri bodo že vedel zakaj.

Zdej pa hit spat, jutr nas čaka dolga pot na Irsko.

Vse skupaj je prav hecno. Ti me tukaj učiš kako naj pišem rezultate, sam si pa sporočil samo tiste, kjer je bil Uroš prvi (sobotne kvalifikacije na dirko, kjer so itak že vsi uvrščeni - torej nepomemben trening) :krneki:

Res objektivno poročanje :grim

Ne vem zakaj tako goreče zagovarjaš svoje dirkače, če ti nihče nič ne pomeni :hmm: (oba pa veva da to ni res :nono: )

Vem pa, da te boli, ker na Yamahi Beno dosega boljše rezultate kot preje na Huski. Toda ti rezultati so plod našega trenutnega vložka in truda! Koliko smo se naučili (veliko tudi ti) v obdobju Huske pa vsi vemo in se zavedamo. :naughty: Razvoj je bil obojestranski .)

Dovolj o tem, veliko sreče na irskem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je prav hecno. Ti me tukaj učiš kako naj pišem rezultate, sam si pa sporočil samo tiste, kjer je bil Uroš prvi

si me ti prehitel z skupnimi...

Ne vem zakaj tako goreče zagovarjaš svoje dirkače, če ti nihče nič ne pomeni :hmm: (oba pa veva da to ni res

pomenijo kot dirkači, osebno pa ne ker niso moja familija, pridejo in gredo, ostanemo kolegi

Vem pa, da te boli, ker na Yamahi Beno dosega boljše rezultate kot preje na Huski.

ah :o...še zdaleč ni res, v nasprotnem primeru mu ne bi pomagu še skoz kadar je kj prosu

zj pa res morm it...ajdega :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!