Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

Dodatne fotke na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1171905]

Moja tel 041 610 196

ker konc slo pa je to ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker konc slo pa je to ?????

Velenje.

kaj motor se je že pred krajo prodajal. ker če se je bi jaz najprej pozanimal se če je že kdo prišel kaj pogledat. pol pa ga ki ponoči odpelal.

se opravičujem če je neumestna izjava

Kjer je bil spravljen motor ni bilo nikogar od kupcev. Verjamte da sem v glavi 1000 krat premlel vse kar se je dogajalo, pa ni bilo kaj takega. Zraven je bil zaklenjen še en motor ki je ostal nedotaknjen, tako da je tat točno vedel po kaj je prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Na švedskem pa takole trenirajo sumo tehniko.

A SE ŽE KDO KAJ VOZI?????

Evo glih na takle način sem v letošnjem že malo nabiral kilometre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 4-ih popoldne je bil pa na Extreme-u posnetek zadnje supermoto dirke za SP (S1), ko je Hlad zmagu :OK:

Ni lepšga kot videt našga asa, ko premaga vso svetovno elito :OK: :hooray:

Kar dlake na rokah so mi šle pokonc :yea1: :grupni:

V letošnji sezoni mu pa tak uspeh želimo že kar na 1. dirki in seveda še na čim več ostalih v celi sezoni 2007 :yea1: GO Hlad GO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 4-ih popoldne je bil pa na Extreme-u posnetek zadnje supermoto dirke za SP (S1), ko je Hlad zmagu :OK:

Ni lepšga kot videt našga asa, ko premaga vso svetovno elito :OK: :hooray:

Kar dlake na rokah so mi šle pokonc :yea1: :grupni:

V letošnji sezoni mu pa tak uspeh želimo že kar na 1. dirki in seveda še na čim več ostalih v celi sezoni 2007 :yea1: GO Hlad GO

Na žalost bo letos verjetn Aleš Hladov-Bolgarija. :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si to mislu, Bolgarija???

Tko kot je napisan ,sej vrhunski dirkač v SLO ni cenjen bolgari so pa dal dnar vsaj za gume mislem medtem ko naš dajo za celo sezono kurčevih neka sit zdej pa EUR.Fant je na konc ratu pameten.Zako pa mislš da je Štern zaključu?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot je napisan ,sej vrhunski dirkač v SLO ni cenjen bolgari so pa dal dnar vsaj za gume mislem medtem ko naš dajo za celo sezono kurčevih neka sit zdej pa EUR.Fant je na konc ratu pameten.Zako pa mislš da je Štern zaključu?? :eek:

Kako to misleš, da je Štern "zakluču"? :? :?

Če bo pa Hlad za Bolgarijo vozu pa čist prou! :OK: :OK:

Sej "Slovenija itak ne rabi nobene promocije, ker je že tok znana u svetu, da jo nikoli s Slovaško ne zamenjajo" :headbang: :BUA: SRAMOTA ZA DRŽAVO, DA TAKO USPEŠNEGA ŠPORTNIKA NE PODPREJO :BUA: :devil: :devil: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se sploh ne čudim da je to tako. Sej ni prvi primer. V snowbordu je tudi bilo tako. Kolko let je Dejan Košir zmagoval na koncu pa so kazali samo smučarje. To sezono ko so skakalci in smučarji za en k... pa so končno pokazali Flandra. Kje so pa bli prej?? Jaz Hlada razumem in če ga Slovenci denarno ne podprejo naj gre drugam. Res žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni denarja, ni sponzorjev,..bla,bla,bla :BUA: Pol ko bo pa Hlad spet prinesu pokale :hooray: in dobre uvrstitve :yea2: iz SP, bodo pa vsi vodilni možje iz motošporta rekli: ta je pa naš :slap: in se slinili okoli njega, pa slikali, pa vse obljubljali :headbang:

Zakaj je pa pri žogi toliko denarja :angry: , pa nikamor ne prilezejo :?

Normaln je da bo zapustil mamo slovenijo, in šel tja kjer bo več dobil, pa čeprav samo dve gumi.

Mogoče bodo pa ravno ti dve gumi pripomogli k končni uvrstitvi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normaln je da bo zapustil mamo slovenijo, in šel tja kjer bo več dobil, pa čeprav samo dve gumi.

Mogoče bodo pa ravno ti dve gumi pripomogli k končni uvrstitvi :naughty:

mislim, da ne gre sam za dve gumi ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zveličavno

mimogrede - kaj sm slišu, da gre škarja na Aprilio letos, al smo narobe slišu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zveličavno

mimogrede - kaj sm slišu, da gre škarja na Aprilio letos, al smo narobe slišu?

Dobra ušesa maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozu je in to dobro, žal je proti koncu izgubil kontakt ključ in ni odpeljal še par krogov.

(keri hardenduro motor ima še ključ) :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!