Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

motokros&SM galerija

pompoza pretekli vikend .)

[/quot

Batzajla, a je to tvoj objektiv ulovu? :OK:

Tole je pa perfektna galerija. :OK: :OK:

Se vidi, da so si fantje prvoščl en kup novosti! :worship: :yea1: :worship:

Vsem želim čimbolj uspešno sezono :yea1: :yea1: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani AMZS-ja so objavili spremembo v koledarju dirk Supermoto prvenstva. Dirka v Logatcu, ki je bila razpisana za 9. julija, je prestavljena na 11. junij.

Tolk, da veste. Dopust planirajte za julij in avgust, saj bo med prvo in drugo dirko na Ptuju kar 8 prostih vikendov. :BUA:

Popravljeno . Popravil goldmeister
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo to mi gre tok na živce da je smaooooo bogiiiih 6 dirkk :BUA: :BUA: :BUA: :xx: :headbang:

pa to ni mogoče....vsaj 8 če ne weč :angry: neumne p.... na amzsju vseeno jim je pa še kok dobrih supermotašev imamo pa še nič ne zaleže :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo to mi gre tok na živce da je smaooooo bogiiiih 6 dirkk :BUA: :BUA: :BUA: :xx: :headbang:

pa to ni mogoče....vsaj 8 če ne weč :angry: neumne p.... na amzsju vseeno jim je pa še kok dobrih supermotašev imamo pa še nič ne zaleže :cry: :cry: :cry:

Najdi organizatorje, ki bodo pripravljeni organizirat še kakšno dirko, pa jih ne bo "samo" 6. Tle AMZS nima nič, oni objavijo samo koledar, kolikor dirk je pač posamezen organizator prijavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdi organizatorje, ki bodo pripravljeni organizirat še kakšno dirko, pa jih ne bo "samo" 6. Tle AMZS nima nič, oni objavijo samo koledar, kolikor dirk je pač posamezen organizator prijavil.

jaz bom iskal organizatorje? :blink:

to bi moral bit nekdo določen za to...ne pa mora organizator vse sam...

amzs bi lahk pomagal....sponzoriral nekak :BUA: :cry:

to bo treba nekak uredit bolj v prihodnosti...oz drugo leto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo to mi gre tok na živce da je smaooooo bogiiiih 6 dirkk :BUA: :BUA: :BUA: :xx: :headbang:

pa to ni mogoče....vsaj 8 če ne weč :angry: neumne p.... na amzsju vseeno jim je pa še kok dobrih supermotašev imamo pa še nič ne zaleže :cry: :cry: :cry:

Dirk kolikor hočeš, samo čez mejo skočiš <_< , zato se prosim ne razburjaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirk kolikor hočeš, samo čez mejo skočiš <_< , zato se prosim ne razburjaj ...

to je res... ampak tudi enkrat vec denarja rabis da potujes po italiji, avstriji ali kjerkoli ze pac... saj tudi glede stevila dirk v slo... vse se vrti okrog denarja, kar je zalostno, a resnicno. ce bi jaz imel dovolj denarja in progo na razpolago.. (ce ne, bi jo zgradil), bi z veseljem organiziral se kaksne 3 ali 4 dirke oz. kolikor jih sezona prenese... verjetno bi se kdo to tako delal, ce bi financ bilo dovolj. :hmm:

sicer pa, s pomanjkanjem sredstev se tudi dirkaci morajo ubadati, kaj sele organizatorji... stara pesem, bodimo zadovoljni s tem kar je, dokler ni nikogar, ki bi vzel stvari v svoje roke ali malo bolj podprl tole dp. za kar pa rabis nekoga, ki ima malo debelejso denarnico ali sposobnosti, da zbere ekipo, da ni za vse sam. pozna kdo koga takega? :?

lep dan, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl organizira... :yea1:

V soboto 18.03.2006 zgodnji spomladanski SUPERMOTO trening v Ljubečni pri Celju. Trenirat bo možno od dvanajstih naprej vsako polno uro in to po 30 minut.

Cena 5.000 po glavi. Vabljeni vsi supermotaši brez predhodnje najave, seveda pa več kot nas bo, bolje bo.... vreme bo...vročine pa ne :whistle:

Treningi:

12.00 do 12.30

13.00 do 13.30

14.00 do 14.30

15.00 do 15.30

16.00 do 16.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl organizira...

Žal zaradi aktivnosti na progi v Ljubečni trening to soboto ne bo mogoč, se pravi zadeva odpade. :eek:

Se pa bom potrudu da bi se potreniralo kak drug vikend! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zaradi aktivnosti na progi v Ljubečni trening to soboto ne bo mogoč, se pravi zadeva odpade.

Gidl, mislim, da NE dobiš na grbo Bladzota in mene... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zaradi aktivnosti na progi v Ljubečni trening to soboto ne bo mogoč, se pravi zadeva odpade. :eek:

Se pa bom potrudu da bi se potreniralo kak drug vikend! B)

za ta drugi vikend ko bote ta trening na novo organiziral, bo možnost priključitve štirih dirkačev s skuterji? :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta drugi vikend ko bote ta trening na novo organiziral, bo možnost priključitve štirih dirkačev s skuterji? :)

Lp

vse se da zmenit... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zna kdo Italjansko naj mal tole prevede. Mislim da se gre za kvalifikacije supermota v Varanu :?

VARANO DE’ MELEGARI (PR) - E’ stata una splendida e ventilata giornata di sole ad accogliere a Varano dé Melegari, nel parmense, la prima prova del Campionato Italiano Supermoto 2006, dove sono accorsi oltre 250 concorrenti provenienti non solo dall’Italia ma anche da altri paesi europei. Le prove di qualificazione di oggi, che decretano in pratica l’accesso alle finali di domani, hanno messo in evidenza le belle prestazioni del romano Simone Girolami che in sella alla TM factory ha fermato le lancette del miglior giro nella batteria riservata alla categoria Prestige (moto oltre 250 2T e oltre 450 4T) gruppo “A” con il tempo di 1’31”230 che gli ha permesso di anticipare lo sloveno Alesh Hlad (Ktm) e il sardo del team Sabatini, Lorenzo Pes (Ktm). Nel gruppo “B”, sempre Prestige, il belga campione del mondo in forza al team Husqvarna factory, Gerald Delepine, è risultato il più veloce con il tempo di 1’29”058 anticipando così sia il pesarese campione italiano Ivan Lazzarini (Husqvarna) che l’ufficiale Ktm Italia, Massimo Migliorati.

La classe Sport (moto fino a 250 2T e oltre 450 4T) ha offerto altri momenti di grande agonismo mettendo in luce la bella prestazione dell’ex tricolore bolognese in forza al team HM Giletti, Massimo Beltrami, che ha mandato ad effetto il miglior giro in 1’30”069 precedendo sia l’ex iridato del team Rigo, il belga Eddy Seel (Suzuki) e il transalpino, anch’egli ex iridato, Thierry Van Den Bosch, con l’Aprilia factory.

E ancora qualifiche con il tricolore Junior dove Riccardo Cavazzana (Ktm) è risultato il più veloce, mentre De Bono lo è stato nell’Airoh Cup e Bastianini con Lupacchini nella Coppa Italia. Infine il Trofeo Honda dove ha furoreggiato Gianni Giancristofaro.

Domani il programma prevede “Time Pratice” dalle ore 08,30 con la Prestige e la Sport che scenderanno per il loro turno dalle 11,40 mentre le finali del campionato italiano inizieranno alle ore 15,30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrau članek o Gil Motorsport. Fajne barve ni kej rečt :OK: Keri bo pa ostal v Open klasi? Sam ni kej, letos bo pa 450 klasa močna kot še nikol se mi zdi :OK: To bojo dobre dirke, že kr čutm.

Zanima pa me, kako je s treningi v Luciji? Se to da trenirat al kako? Kako je z Čeligotom ali pusti ali ne?

Gidl, se pravi boš letos znova prisoten v SM sceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima pa me, kako je s treningi v Luciji? Se to da trenirat al kako? Kako je z Čeligotom ali pusti ali ne?

Trening v Luciji ni mogoč, in se mi zdi da tudi za prihodnje tako ostane.

Mi smo vozili samo par ovinkov za fotke, nikoli celega kroga, nikoli full gas, in z prirejenimi dušilci. Vse samo zato da ne bi prišlo do ponovne prijave, vožnja z motorji tam žal ni dovoljena, g Čeligo pa nam je šel tolko na roke da smo stvar poslikali.

V sezoni 2006 bom prisoten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.motosvet.com

sprehodi se malce nižje po strani,pa boš najdu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdo to mi gre tok na živce da je smaooooo bogiiiih 6 dirkk :BUA: :BUA: :BUA: :xx: :headbang:

pa to ni mogoče....vsaj 8 če ne weč :angry: neumne p.... na amzsju vseeno jim je pa še kok dobrih supermotašev imamo pa še nič ne zaleže :cry: :cry: :cry:

kaj pa mislite o tem :Pa ne o sliki ampak o tekstu za AMZS.Mislim da bo to žur na kubik.

amzs.doc

post-8675-1142927202_thumb.jpg

amzs.doc

Popravljeno . Popravil ŽILA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!