Skoči na vsebino

SUPERMOTO 2006


batzajla

Priporočene objave

Res smola za Barleta. Želim mu čimhitrejše okrevanje. :OK:

Kar se pa tiče poligona na Celjskem sejmu, se mi pa čisto nič čudno ne zdi, da se je to zgodilo. Če se je organizator al pa kdorkoli že, odločil za promocijske vožnje naših motardistov, bi lahko poskrbeli tudi za ločen poligon. Ne pa, da so se morali naši asi vsepovprek voziti po poligonu za terenske avtomobile. V soboto sem si jih tudi sam ogledal in se mi stvar ni zdela najboljša. Prepričan sem, da bi na primernejšem terenu fantje lahko prikazali še več svojih spretnosti.

Res škoda, da so žrtve takšnih malomarnosti prav naši odlični dirkači. :angry2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Gas z vsem dolžnim spoštovanjem te moram spomnit na nekaj. Naši supermoto asi so že v preteklosti imel možnost za promocijo a so jo žal zapravili. Pokaži mi resnega sejmarja, ki bi dal plac za to da ne bi vedel, ali se bo sploh kdo prišel pokazat?

Mihi pa želim čimprejšnje okrevanje, pa dobrega kirurga da se bo stvar zacelila kot je treba. Pridi kmalu med nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Gas z vsem dolžnim spoštovanjem te moram spomnit na nekaj. Naši supermoto asi so že v preteklosti imel možnost za promocijo a so jo žal zapravili. Pokaži mi resnega sejmarja, ki bi dal plac za to da ne bi vedel, ali se bo sploh kdo prišel pokazat?

Mihi pa želim čimprejšnje okrevanje, pa dobrega kirurga da se bo stvar zacelila kot je treba. Pridi kmalu med nas!

"Resnega sejmarja" očitno ni :BUA: , če bi obstajal do takšne nevšečnosti verjetno ne bi prišlo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena informacija ki sem jo slišu: Septembra enkrat naj bi bila organizirana premierna "čevapčiči in klobase" dirka na dirkališču, ki se gradi okoli Krškega. :OK:

PS: Pa preverjena informacija enga kolega ki je delal na AMZS: Na vranskem naj bi nastajal poligon v dolžini 1600 m.

PPS: V Domžalah dirkališča mende ne bo, vzrok so baje lokalni prebivalci ki nasprotujejo. Me zanima kje bo

Domžale potem naredu dirko?

Najnoveša inf.: Dons na treningu v Logatcu si je Habatou Marjan zlomu ključnico, pa staknu tut poškodbe

desnega zapestja.

A misle kdo za vikend, ki pride, it kam trenirat mogoče?

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena informacija ki sem jo slišu: Septembra enkrat naj bi bila organizirana premierna "čevapčiči in klobase" dirka na dirkališču, ki se gradi okoli Krškega. :OK:

PS: Pa preverjena informacija enga kolega ki je delal na AMZS: Na vranskem naj bi nastajal poligon v dolžini 1600 m.

PPS: V Domžalah dirkališča mende ne bo, vzrok so baje lokalni prebivalci ki nasprotujejo. Me zanima kje bo

Domžale potem naredu dirko?

Najnoveša inf.: Dons na treningu v Logatcu si je Habatou Marjan zlomu ključnico, pa staknu tut poškodbe

desnega zapestja.

A misle kdo za vikend, ki pride, it kam trenirat mogoče?

Vransko, Krško - približna lokacija dirkališča, da prečekiramo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U petek je bil pregled nove proge v ZAGORJU ni bilo pripomb razen klasike o varnosti.Proga je huda dolga 850m najmanj 300m ravnine, normalno tudi ofroad ,tko da je za največji latošnji ŽUR poskrbljeno,sam vs dirkače še dobimo pa bo.Čim najdem ustrezen program dam posnetek terena na net.Ker je vmes cesta državnega karakterja se bo v petek vozilo trening na skrajšani varianti TEKMA JE PA V SOBOTO 17 JUNIJ..Verjem te da te pa sigurn ne bote POZABL.

post-8675-1145349812_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U petek je bil pregled nove proge v ZAGORJU ni bilo pripomb razen klasike o varnosti.Proga je huda dolga 850m najmanj 300m ravnine, normalno tudi ofroad ,tko da je za največji latošnji ŽUR poskrbljeno,sam vs dirkače še dobimo pa bo.Čim najdem ustrezen program dam posnetek terena na net.Ker je vmes cesta državnega karakterja se bo v petek vozilo trening na skrajšani varianti TEKMA JE PA V SOBOTO 17 JUNIJ..Verjem te da te pa sigurn ne bote POZABL.

:OK: :OK: :OK:

A misle kdo za vikend, ki pride, it kam trenirat mogoče?

Bi šel v nedeljo, če bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

A misle kdo za vikend, ki pride, it kam trenirat mogoče?

Bi šel v nedeljo, če bo vreme.

VEM CENO ZA LJUBEČNO 60000 SIT ZA CEL DAN.Najd folk pa se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vransko, Krško - približna lokacija dirkališča, da prečekiramo? :D

Krško: Ne vem točne lokacije, ma pa to Staut, ki je nekoč vozu avto (gokart) dirke

U petek je bil pregled nove proge v ZAGORJU ni bilo pripomb razen klasike o varnosti.Proga je huda dolga 850m najmanj 300m ravnine, normalno tudi ofroad ,tko da je za največji latošnji ŽUR poskrbljeno,sam vs dirkače še dobimo pa bo.Čim najdem ustrezen program dam posnetek terena na net.Ker je vmes cesta državnega karakterja se bo v petek vozilo trening na skrajšani varianti TEKMA JE PA V SOBOTO 17 JUNIJ..Verjem te da te pa sigurn ne bote POZABL.

:kva2: Bravo zagorci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krško: Ne vem točne lokacije, ma pa to Staut, ki je nekoč vozu avto (gokart) dirke

:kva2: Bravo zagorci

Jurček jurček reče se zagorjani!!!!!! ti ti ti nagajivček :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

EVO PROGE!!! :eek:

post-8675-1145433385_thumb.jpg

post-8675-1145433893_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije ovinki :eek: tole mi pa ni ravno podobno SM pisti, saj ne da bi kritiziral, ampak... :hmm:

Ovinka sta vedno in povsod samo 2: levi in desni... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: je potem na tej pisti samo eden ovinek? :P

sej majo kakega vulko majstra pa bo dal mal starih gum pa bojo šikane pa še kaka skoka pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta ta vikend je dirka v Greinbachu, InterCup.

- Po mojih podatkih vozijo: Škarja, Nastran, Bizjak, Štern, ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta ta vikend je dirka v Greinbachu, InterCup.

- Po mojih podatkih vozijo: Škarja, Nastran, Bizjak, Štern, ???

jep :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!