Skoči na vsebino

Motodrom - dirkališče v Sloveniji


vrho1679

Priporočene objave

Iz zanesljivih virov (beri Motorevija AMZS) bo na Vranskem zrasel moderen center za učenje varne vožnje, ki bi naj bil gotov že v letošnjem letu ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes sem prelistal motorevijo in v njej opazil ta članek. Tudi z besedico ni bilo omenjeno kakšno dirkališče. Žal.

še vedno pa ostaja upanje da se ga bo uporabljalo tudi v ta namen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes sem prelistal motorevijo in v njej opazil ta članek. Tudi z besedico ni bilo omenjeno kakšno dirkališče. Žal.

še vedno pa ostaja upanje da se ga bo uporabljalo tudi v ta namen

Iz "otroškega peskovnika" še nikoli ni zraslo "gradbeno podjetje"! :nono: :nono: :grrr

Bog usliši te besede, da se motim!!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes sem prelistal motorevijo in v njej opazil ta članek. Tudi z besedico ni bilo omenjeno kakšno dirkališče. Žal.

še vedno pa ostaja upanje da se ga bo uporabljalo tudi v ta namen

Stvar mora biti po mojem tudi rentabilna. Ne morejo organizirati 180 dni varne vožnje. Se pa zadeva verjetno pač mora imenovati "poligon varne vožnje". Jaz upam na najbolje. Bomo videli "konec letošnjega leta."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače so bili predstavljeni načrti za izgradnjo dirkališča v Vodicah(tam nekje 10 let nazaj). Zraven je bil mišljen tudi poligon varne vožnje,...

Samo se pa občina ni strinjala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače so bili predstavljeni načrti za izgradnjo dirkališča v Vodicah(tam nekje 10 let nazaj). Zraven je bil mišljen tudi poligon varne vožnje,...

Samo se pa občina ni strinjala :angry:

Samo v razmislek tej občini;

Grobniško dirkališče, pa naj bo kakršnokoli že je, je celo leto razprodano! (Gledano v denarju)!!!

Ker pa občinarji prejemajo "plačo", se jim jebe!

Ko bodo plačani po učinku, bo zadeva nekoliko drugačna!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v razmislek tej občini;

Grobniško dirkališče, pa naj bo kakršnokoli že je, je celo leto razprodano! (Gledano v denarju)!!!

Ker pa občinarji prejemajo "plačo", se jim jebe!

Ko bodo plačani po učinku, bo zadeva nekoliko drugačna!

Živim kakšne 800m od avtoceste in vsak športni motor slišim, ko se pelje mimo. A ti bi zastavil svojo pozicijo v občini, da bi vsem občanom brnelo v glavi cel dan? Jest sem tud za dirkališče, samo ne pred mojimi vrati :)

To bi moralo biti nekje na samem, po možnosti v bližini vojaškega letališča, ker tam itak bobni cel dan. Moderna komercialna letala se v hrupu ne morejo več primerjati z vojaškimi - tako da Brnik odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej Slovenija je tko in tko ena sama hosta, mnde je ena lokacija, ki ustreza pisti, pa še če bi bla drevesa okoli bi malo razbilo zvok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živim kakšne 800m od avtoceste in vsak športni motor slišim, ko se pelje mimo. A ti bi zastavil svojo pozicijo v občini, da bi vsem občanom brnelo v glavi cel dan? Jest sem tud za dirkališče, samo ne pred mojimi vrati :)

Jaz bi imel pred vrati :) Zvok motorjev je pesem za moja ušesa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se javim, da je moja hisa na sredini dirkalisca, kot otocek... pol bi pa laufal okol bajte k bi hotu vsakega videt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slika kako bi zgledal :OK:

IPB Slika

IPB Slika

Drugače bi pa gozd malo zadržal hrup :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi imel pred vrati :) Zvok motorjev je pesem za moja ušesa :P

Jst se javim, da je moja hisa na sredini dirkalisca, kot otocek... pol bi pa laufal okol bajte k bi hotu vsakega videt :D

ja, par dni, potem bi pa malo nadležno ratalo, verjemta ;)

Evo še slika kako bi zgledal :OK:

IPB Slika

IPB Slika

Drugače bi pa gozd malo zadržal hrup :D

tole je pa čisto nekaj drugega, z lepimi izletnimi conami in vsem.

Ni to to, kar je bilo v motoreviji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa čisto nekaj drugega, z lepimi izletnimi conami in vsem.

Ni to to, kar je bilo v motoreviji.

res čudno da ni, kolikor vidim so to načrti za dirkališče v Vodicah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se javim, da je moja hisa na sredini dirkalisca, kot otocek... pol bi pa laufal okol bajte k bi hotu vsakega videt :D

Probi kupt podrtijo, ki je na Grobniku v hosti, ko greš proti reškemu ovinku. Če posekaš šavje tam okol dobiš sanjski prostorček + neposredni pogled na stezo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res čudno da ni, kolikor vidim so to načrti za dirkališče v Vodicah .)

:yes: :yes:

sam škoda da je ostal le pri načrtih :BUA: no mogoče se bo pa kdo spet podstopu pa prepriču tist občinski odbor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi kupt podrtijo, ki je na Grobniku v hosti, ko greš proti reškemu ovinku. Če posekaš šavje tam okol dobiš sanjski prostorček + neposredni pogled na stezo :D

je naprodaj?!!!Kupim takoj!!!!! :OK: :devil: :grim :kva1: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se javim, da je moja hisa na sredini dirkalisca, kot otocek... pol bi pa laufal okol bajte k bi hotu vsakega videt :D

Jst bi jo mel pa pred vhodom v dirkališče...da bi pobiral € :evilgrin: :evilgrin:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kako je kaj s tem,baje da je že pripravljen na asvaltiranje in da bi do konca oz.v začetku naslednje sezone že naj bilo odprto.

Ve kdo kaj več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kaj s tem,baje da je že pripravljen na asvaltiranje in da bi do konca oz.v začetku naslednje sezone že naj bilo odprto.

Ve kdo kaj več

Trenutno stanje bi naj bilo približno tako:

poligon-foto.jpg

Klikni na fotko za cel članek.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!