Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

  • 7 mesecev pozneje...

bo splomladi treba probat do kolko se kwakova ninđa 10 kej stegne. :naughty:

...spomladi??! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj imate spet možnost do spomladi nakladat o najvišji hitrosti.Sicer pa si vask od vas lahko poišče test svojega motorja in tu gor pripopa link, kateremu nebo nihče oporekal o najvišji hitrosti!!!! Moj je testiran 268 Km/h + par Km naj bi dal še Akrapovič saj poveča moč za 11,7Ps sepravi iz fabriških 163Ps na 174,7 Ps.Najvišja hitrost po števcu izmerjena letos je bila 280 Km/h. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps.Najvišja hitrost po števcu izmerjena letos je bila 280 Km/h. :whistle:

Kaj več ne gre?Letos je meni potegnil 50kmh skozi naselje....,izven naselja pa sem ga komaj 110kmh nagonil,pa še v zaveterju enga Bmwja sem bil:P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brumer

Enkrat pripelji, če ti da avspuh res toliko konjev....

@simonsi

obema samo za informacije.

Tole so karakteristike, izmerjene na kolesu. Za BMW se mi je kar posmejalo, ko sem videl, da gre na pruf ampak moram reči, da sem bil dokaj razočaran. Kot prvo za 1,2L športnika nizka moč, kot drugo pa krivulja navora polna nekih porastov in padcev. Približno tako krivuljo ima moj T-Ace, star 12 let na frgazerje. Kar lahko pohvalim je pa izredna gladkost delovanja agregata; brez vibracij...

Za ZX10 nam nič komentiral. Edino kar graf izgleda žagast je obrabljena pogonska veriga in se je motor "zaganjal".

Za pir ni dal ne lastnik BMWja ne lastnik ZX10 :whistle:

post-11987-125688792178_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brumer

Enkrat pripelji, če ti da avspuh res toliko konjev....

@simonsi

obema samo za informacije.

Tole so karakteristike, izmerjene na kolesu. Za BMW se mi je kar posmejalo, ko sem videl, da gre na pruf ampak moram reči, da sem bil dokaj razočaran. Kot prvo za 1,2L športnika nizka moč, kot drugo pa krivulja navora polna nekih porastov in padcev. Približno tako krivuljo ima moj T-Ace, star 12 let na frgazerje. Kar lahko pohvalim je pa izredna gladkost delovanja agregata; brez vibracij...

Za ZX10 nam nič komentiral. Edino kar graf izgleda žagast je obrabljena pogonska veriga in se je motor "zaganjal".

Za pir ni dal ne lastnik BMWja ne lastnik ZX10 :whistle:

To maš ti slabo baterijo v računalniku :devil:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pišete o maksimalni hitrosti in se čudim, ali res noben pol ne prešalta v peto in pol še v šesto :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k pišete o maksimalni hitrosti in se čudim, ali res noben pol ne prešalta v peto in pol še v šesto :?

Dajo,dajo sam nimajo yamahe :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno: 45km/h, yamaha aerox...lokacija: vsepovsod :D

neuradno: 104 km/h, nekje med krškim in šentjurjem , k je nek fajni hribček :P

Popravljeno . Popravil PeterFortuna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj ta nemogoč graf, saj je ja nemogoče, če gre 1-va prestava z 10205 o/min(do blokade) 157 Km/h, da bi šla 6-ta z 10205 o/min SAMO po grafu 194 Km/h!!!!! :headbang::headbang: Kot sem že parkrat napisal nepotrebujem nobenih tolmačenj in grafov prosim skenirajte originalne fabriške teste samo ti so zame merodajni in njim nebom nikoli oporekal. :hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno o najvišji hitrosti, je pa glede tovarniških grafov in podatkov... Za mojega so obljubili najnižjo porabo 4.2 l/100 km, meni pa na ture pije 3.85 l/100km. Merjeno na 2000 km. Pa polno natovorjen.

Drugače pa, kapo dol za vaše hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!