Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Gre prek 250 :P Kolega je šel nekej čez 260. Valda na avtobanu :)

To bi verjel, če ima kakšen drug izpuh gor in da je cesta pod naklonom. Vsi filmčki na youtube, ki jih imajo nekateri gor z takimi hitrostmi, vidiš, da takšno hitrost res doseže, ampak ne po ravnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi verjel, če ima kakšen drug izpuh gor in da je cesta pod naklonom. Vsi filmčki na youtube, ki jih imajo nekateri gor z takimi hitrostmi, vidiš, da takšno hitrost res doseže, ampak ne po ravnini.

Po ravnini, z slip-on gor. Več kot si ti povedal pa 100% preverjeno gre, samo nesmeš sedet kot v kuhinji za mizo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne vem ker se preveč vse trese :)

Je prednost analognih števcev tudi v tem, da te nad 240 ni več nič strah, ker tak al tak ne veš kolko leti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ne morem vrjet,da ste tuki gor taki kreteni,prepotentneži :angry: in to tudi po mestu,kaj pa če bi kak otrok skoču na cesto :? al pa na avtocesti kak avto :O res ste eni bolani v glavo.....jaz na avtocesti od Ljubljane proti Kranju peljal največ 285 in po tržaški v lj. zjutraj ob 6h 200kmh z BMW K1300S,tok ,da prosim vas debili ne take po cesti delat ampak se zresnite kot jaz..... O:-) zdaj vozim GSA pa ga komaj nafehtam 213 kmh proti morju :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy. Sam 213 po AC? Dej dej, vrž una bemflovska jajca v grabn, pa si kup eno rižoto, to vsaj leti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy. Sam 213 po AC? Dej dej, vrž una bemflovska jajca v grabn, pa si kup eno rižoto, to vsaj leti.

Nekak mi bolj diši makaronar multistrada 1200pikes peak....puščica :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni kaj pokvarjen? :hmm: Saj veš, BMW pač.

2010 gre preverjeno skoraj-skoraj 220,...

Ma kurac,pa še akrapota mam gor,kompleten ti da še 6.5KM več pa bajs nea gre več kot 215.....mogoče ker sem vse mogoče dodatne vetrne zaščite nabil gor poleg že kar dobre vetrne original zaščite.....al je pa mogoče to da mam 110kg... :eek:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurac,pa še akrapota mam gor,kompleten ti da še 6.5KM več pa bajs nea gre več kot 215.....mogoče ker sem vse mogoče dodatne vetrne zaščite nabil gor poleg že kar dobre vetrne original zaščite.....al je pa mogoče to da mam 110kg... :eek:

Ja, sam sem vitek kot divji prašič (80kg), pa se pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maximum z IMTjem 539 k sm ga dossegu, je bil 21 km/h, pr 1900 obratih ... trga :kva2:

Ja pol pa full za gume zmečeš,baje jih pri imt pr taki hitrosti v ovink prov trga :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam sem vitek kot divji prašič (80kg), pa se pozna.

Ja pa še lepe plave barve je,policajske
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tenerejka je, GS pa je bil bel!

Aja sorči :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 210 kmh mi je spegle avtomatsko zlozilo. It is a feature, not a bug. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred par leti....3-4 mogoče 5. z R1 avtocesta celje-Postojna (pač večkrat) števec na 299, žal več ne pokaže po občutku pa še vedno pospešuje...

V dežju meja od zagreba proti izstopu Krško AC, po števcu 299, v žepu slučajno prižgan GPS in je kazal max speed 266....hmmm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred par leti....3-4 mogoče 5. z R1 avtocesta celje-Postojna (pač večkrat) števec na 299, žal več ne pokaže po občutku pa še vedno pospešuje...

V dežju meja od zagreba proti izstopu Krško AC, po števcu 299, v žepu slučajno prižgan GPS in je kazal max speed 266....hmmm.

A si kdaj preveril BMW-ja z GPS? Moj ne gre več kot 214 pa bi mogu it vsaj220hehehehe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja r1 2004 stevec 299 navigacija 285 moj kawasaki 299 po stevcu po navigaciji 300 mi je blo mal cudno ko je tako okrogla stevilka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda hornet 600 - 214km/h z gps

Fiat punto 1.2 60km - 280 km/h z gps

kolegov clio isto 1.2 60km - neki čez 900km/h po gps-u

Lekcija: "Ne se preveč zanašat na gps!" :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji dosežki hitristi:

Honda hornet do zdaj največ 210km/h potem pa bremzat relacija tepanje -sl. bistrica stara cesta

sedanja alfa 145 1.8 16V TS 140KM 230km/h 5 do blokade več pa ne gre (hitrost je po števcu) AC sl.konjice - celje

opel astra 2.0 Turbo čipirana na 250KM 255km/h še bi šla vendar je zmanjkalo placa ker sm moral dol z AC(hitrost je po števcu) Ac v SWEden :D

boeing 777 1030km/h relacija Munchen-Washington d.c. :D

Lp Josip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih obcutek tudi vara, tko da.....ze nekje na max, pa se bi sel, a je sploh vazn? Pac ni slo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni največ, je pa prejšnjo soboto je šlo 260 po GPS. (prazna avtocesta)

da bo vseeno rekord, bi lahko rekel, da je to največ, kar sem se peljal sredi zime. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!