Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

jast pa počas hodm tako da po mojem več kot 15-20 ne gre sem bel lene sorte. :yea1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivši suzuki gsx-r 1000 k5 pa itak po števcu 299

Čaki mal... Zoki: si bil ti na motorju in si gledal v števeč, ko se je prikazalo 299 in je obratomer lezel še naprej :hmm: Al je to zgolj prepis od testa :devil:

Drugače pa.... CBR l.97 vse original... po števcu 275 km/h Kar dobro za njenih 100 konjičev. Kolk gre pa sedanji moj moped pa res ne vem :blush:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal... Zoki: si bil ti na motorju in si gledal v števeč, ko se je prikazalo 299 in je obratomer lezel še naprej :hmm: Al je to zgolj prepis od testa :devil:

Drugače pa.... CBR l.97 vse original... po števcu 275 km/h Kar dobro za njenih 100 konjičev. Kolk gre pa sedanji moj moped pa res ne vem :blush:

Ja Brdaus 299 se pokaže lahko s peto prestavo pol pa šaltaš v šesto, obratomer gre pa naprej ja...

(vemo pa vsi da števci lažejo)

Lp Zorman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

R6, 278 km/h po digitalnem števcu, obvoznica mimo Iga...Po mestu pa ne upam....

A nisi ti komentiral in zagovarjal varnosti, spoštovanja CPP, previdnosti, nemoralne vožnje nekaterih ....Poglej, poglej...A ti si tudi krvav pod kožo? Lepo, lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

suzuki sv 650 s (fergazer) 210km/h po lj obvozniici. to je bla proba, koliko približno gre)

suzuki tl 1000 z igorjem...njegove končne ne bom vedel. šlo pa je po zasavski cesti 230km/h. za kratek čas. .)

to je bilo od mojih hitrostnih podvigov vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pred kakim mesecem po avtocesti naprej od kozine števec pokazal 303km/h (GSX-R 750)...kolk laže pa ne vem :whistle:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se dajo kupiti digitalni števci hitrosti, ki kažejo preko 300 km/h?

sigma sport za bicikle. nekateri kažejo do 300, eni menda celo do 350. pozanimaj se v kakšni kolesarski trgovini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xt-jka ne gre več kot nekaj čez 120 (prevelik zobnik zadaj :glare: ), trenutno največ je pa dobrih 170 (po števcu) z avtošolinim ER-5 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pih ne bi vedu, na poletu za Rio tam nekje mogoče mal več.Saj vsi vemo da števci malo lažejo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
z cbr 1000rr 122 max

:lol1:

Tolk gre v 1. prestavi, če ga mal pritisneš.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sprobu: 255 kmh, pa se mal gasa sm mel :P

Velik za naked.....števc pa sigurn prov kaže :rolleyes:

Če je to Bandit 1200 si ca 20Km/h preveč napisal .Kolega je imel Bandita je šel kar točno 235 ,ko sem se z V-maksom počasi mimo peljal z maximalno hitrostjo ca 245 Km/h več ni šel nikoli,čeprav je imel 145 Ps. Bandit nov ima ca 125 Ps star pa ca 105 Ps ,zato je nemogoče da bi šel 255 pozabi OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Tolk gre v 1. prestavi, če ga mal pritisneš.

Mora it več,če ga prtisneš s prvo,men gre moj bemfel čez 150 Km/h,pol pa še 5 da je v šesti. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to Bandit 1200 si ca 20Km/h preveč napisal .Kolega je imel Bandita je šel kar točno 235 ,ko sem se z V-maksom počasi mimo peljal z maximalno hitrostjo ca 245 Km/h več ni šel nikoli,čeprav je imel 145 Ps. Bandit nov ima ca 125 Ps star pa ca 105 Ps ,zato je nemogoče da bi šel 255 pozabi OK.

Mora it več,če ga prtisneš s prvo,men gre moj bemfel čez 150 Km/h,pol pa še 5 da je v šesti. :worship:

legenda :worship: ka ti delaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Tolk gre v 1. prestavi, če ga mal pritisneš.

za tok ne rabi nobenega priganjanja... tudi v prvi :rolleyes:

jst pa zanekrat 175 rs ka

pa ninja 98 ...190... ena ravninca v selih

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!