Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Pred kakim mesecem po avtocesti naprej od kozine števec pokazal 303km/h (GSX-R 750)...kolk laže pa ne vem :whistle:

Velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBF600SA, ravnina na AC od Vodic proti Ljubljani, 210 km/h po števcu, gas do konca nobene rezerve več, mogoče je malo klančka in je bil ugoden veter :) . Koliko števec leže nimam pojma.

Saj vem, da je tako početje idiotsko, ampak se nisem mogel upreti, da enkrat probam. Itak taka vožnja ni noben užitek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 10 leti...Aprilia ETX125, l.1986 komej 130km/h

Pred 7 leti...Gilera CX, ja res je CX, ki jih ni bilo veliko 175km/h

Pred 3 leti...Kawa ZX9R, l.1998 270km/h

Lani...Kawa Zx9R l.2000, 290km/h imel sem občutek, da bi še dal nekaj od sebe, saj je imel okrog 11500min-1, torej še kakih 500, mogoče 1000vrt, potem moč tako pade, da zadeva verjetno ne bi več napredovala...

p.s. vse seveda po števcu, koliko pa aže, pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem na računalniku,sicer pa cel dan v delavnici že 41 let . :worship:

In v vseh teh letih nisi niti enga tečaja retorike vzel, kot vidim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Multistrada 1.0 - ne vem, ker display na števcu ne dela ... vsekakor pa gre dovolj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

honda crx del sol, 180 km/h odprta ovinkasta cesta

honda cbr 260 km/h, ista cesta

AC :rolleyes: :zzz:

končna po števcu (275 km/h), testiral športni filter, leva roka na štoparci (prilimana na tank), desni ovinek med tunelom razcep malence al kaj je že tam in tunelom pred grosupljem - ovinek malo pred viaduktom - ker je bla gužva zalagal med avtomobili in ograjo :P

verjami kdor hoče

update...

del sol 190 km/h po zgoraj omenjeni odprti ovinkasti cesti (juhej, 10km/h hitrej) ;)

na tanovi cbr na AC ne upam gledat na števec. Preveč dela s ciljanjem med avtomobili in ograjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja iskušnja honda cbr 1000 rr 299km/h tolk je kazal. :naughty:

Nameščen pa powercomander,K&N filtri,auspuh pa home made.

Ampak nimas časa velik gledat na števc k leti ko hudič med avti in tovornjaki.

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med avti in tovornjaki ni tolk zanimiv, ker je po tleh zmer asfalt. Zraven ograje te lahko pa kdo zrine vanjo - adrenalin, ihaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med avti in tovornjaki ni tolk zanimiv, ker je po tleh zmer asfalt. Zraven ograje te lahko pa kdo zrine vanjo - adrenalin, ihaaaa

Se strinjam. Ampak jaz imam še raje varianto, ko z maksimalno hitrostjo vijugaš izpod tavelikih tovornjakov. Samo moraš fajn na koleno, velikokrat se sicer zgodi low-side ampak ga takrat s komolcem gor butneš pa je okay do naslednjega tovornjaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možno, da sem se pelu 881 km/h... res je, da sem stojo umes delu, pa sem narobe števc vidu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Ampak jaz imam še raje varianto, ko z maksimalno hitrostjo vijugaš izpod tavelikih tovornjakov. Samo moraš fajn na koleno, velikokrat se sicer zgodi low-side ampak ga takrat s komolcem gor butneš pa je okay do naslednjega tovornjaka.

to o čemer piše dani in jaz je že vse sprobano. Tole pod tovornjaki pa ti vidiš samo v mokrih sanjah.

a je možno, da sem se pelu 881 km/h... res je, da sem stojo umes delu, pa sem narobe števc vidu :unsure:

good one :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to o čemer piše dani in jaz je že vse sprobano. Tole pod tovornjaki pa ti vidiš samo v mokrih sanjah.

Saj zato pa! Tisto kar je že sprobano je dolgcajt za počet.

Tudi meni je tale od mausa prav všeč. Šibam sedaj na Celovško trenirat stojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na groma sm naštelu "rikverc", ker je še v testni dobi je hitrost samo 110km/h po dežju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l. 94 APN7 l.86 55km/h

l. 97 APN7 l.86 90km/h

l. 99 Gilera Arizona 125 (Polini 170ccm) l.87 140km/h

l. 00 Honda CB450S l.86 185km/h na fertik z brega

l. 03 Honda CBR600F l.89 ~240km/h rahlo z brega po kolegovem števcu (265 po mojem :unsure: )

l. 07 Yamaha YZF1000R l.97 270km/h pa bi mogoče še dobrih 5 lahko iztisnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Z 750n sm šu 246km/h

Z Hondo 600FS pa 255km/h

pri obeh niso bli idealni pogoji ampak kej dost več po ravnem tut ne gre.......(brez predelav seveda) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

223 kmh z ninjo, seveda to ni bil maksimum, ampak jo imam komaj teden dni doma, tak da več nisem upal za začetek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šonda cebe1300... cirka 240 je kazalo... kaj te jaz vem... ziher bi še 20 lahko stisnil :whistle: al pa 60

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vespa px 125, sem jo gnal 81,35 km/h;

če bi šel po cesti namesto po kolesarski, bi šlo še kak km/h več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!