Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Suzuki Gsx-r 187km/h po Koprski obvnoznici ponoči ..z blokado...

Z odprtim sem tud šel sam nisem na števc vidu, mislim gledat nism upu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K 100 rs-220 km/h (avtocesta)

R 1100 gs-normalno 200 km/h,v zavetrju mercedesa dobrih 210.

Obadva s kovčki in nič posebnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

256 kmh z ninjo, z lahkoto bi šlo še precej več, pa se mi je nek hindaj kupe postavo na levo stran pa sn mogo bremzat....no potem pa je bil že izvoz, tak da bom drugo leto naskakoval nov top speed... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda cbr 900 rr fireblade - 230km/h (voznik), in pa 260(kot soootnik) :)

čelada (shark s800) pa tok glasna da res ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....no potem pa je bil že izvoz, tak da bom drugo leto naskakoval nov top speed... :D

A toliko časa rabiš s tem sekretom, da doseže tako hitrost? :blink: Pa tolk ga hvaljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tdm-900, 200kmh do poršeja-kajena, pa sem mu blendu, pa se prasec ni hotu umakent

Če bi imel hitrejši motor, bi ga komot lahko po desni prehitel. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A toliko časa rabiš s tem sekretom, da doseže tako hitrost? :blink: Pa tolk ga hvaljo.

hehe...ko se ta sekret zadere, je v primerjavi z njim, pok iz lovske puške slišati kot nedonošeno javkanje jagra, ki je namesto divjadi vstrelil psa (po možnosti svojega) :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ko se ta sekret zadere, je v primerjavi z njim, pok iz lovske puške slišati kot nedonošeno javkanje jagra, ki je namesto divjadi vstrelil psa (po možnosti svojega) :D

Kaj ti to pomaga, ko pa rabiš toliko časa, da se bo spet zadrl. A pride prehlajen od jesenske megle, pa letos ne more več? Jagrova flinta poka kadarkoli.

Vidim, da teme o ridah obiskuješ. Si se novo besedo naučil. Bravo, le tako naprej! :worship:

Sicer pa da ne bo offtopics. Včeraj, 7,6km/h na malo daljši relaciji, čevlji Alpina. Na ovinkih brez bremzanja, na počez. Mehiška pizza je že čakala, je bilo treba pohiteti.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti to pomaga, ko pa rabiš toliko časa, da se bo spet zadrl. A pride prehlajen od jesenske megle, pa letos ne more več? Jagrova flinta poka kadarkoli.

Vidim, da teme o ridah obiskuješ. Si se novo besedo naučil. Bravo, le tako naprej! :worship:

Sicer pa da ne bo offtopics. Včeraj, 7,6km/h na malo daljši relaciji, čevlji Alpina. Na ovinkih brez bremzanja, na počez. Mehiška pizza je že čakala, je bilo treba pohiteti.

haha joj kak si brezvezn jager frdamani....nisn jaz kriv če si se pri mojih letih vozo z šajtergo okol namesto z motorjem, pa zdaj moriš vsem mladostnikom ki majo takšne motorje, ob katerih ti mokre sanje dobivaš, hkrati pa podoživljaš svojo neizživeto mladost na šajtergi in se smiliš samemu sebi kako je mati starost kruta, da ti več ne "pusti" na te vrste motorje.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha joj kak si brezvezn jager frdamani....nisn jaz kriv če si se pri mojih letih vozo z šajtergo okol namesto z motorjem, pa zdaj moriš vsem mladostnikom ki majo takšne motorje, ob katerih ti mokre sanje dobivaš, hkrati pa podoživljaš svojo neizživeto mladost na šajtergi in se smiliš samemu sebi kako je mati starost kruta, da ti več ne "pusti" na te vrste motorje.... :D

Buča bučasta, jaz tvojih let še doživel nisem :P :

Osebne informacije

_Nejko_

Vseved

98 let

Moški

dežela vzhajajočega sonca

Rojen Dec-6-1908

A te že toliko senilnost mede, da se po otročje vedeš? Kar se pa tiče vrst motorjev, sem v bistvu vozil vse sorte kar se jih lahko spomnim. Ajde, cross-a že dolgo (uuuuuuu od leta 1974-75 .. tam nekje) ne, ker me sploh ne zanima več. Endura pa ni problem. Pa še o mokrih sanjah. Motor, ki je do sedaj edini to dosegel, je v lepi črno zlati kombinaciji še pri bajti. In uščije tvoj sekret mimogrede! Če bi si ga neodgovorno izposodil in z malo vežbe, tudi z mano v sedlu.

Še kaj Nejčica mala, stara ali otroško smrkava, odloči se že!?

(KakoLepoJeŽalitNazajKoImašPovodPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no... osebni podatki se ve da so izmišljeni (svet je poln krivolovcev) :D , kar se tiče mokrih sanj pa bi se dalo razglabljat ja.... :lol1:

...dovolj zaj smetenja... raje povej svoj top speed s tem tvojim super duper mokrosanjastim kawasakijem hehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no... osebni podatki se ve da so izmišljeni (svet je poln krivolovcev) :D , kar se tiče mokrih sanj pa bi se dalo razglabljat ja.... :lol1:

...dovolj zaj smetenja... raje povej svoj top speed s tem tvojim super duper mokrosanjastim kawasakijem hehe

Nihče ni rekel, da je moj! Kaže pa do 299.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ni rekel, da je moj! Kaže pa do 299.

hahaha, še svojga motorja nimaš pa mi tu nekaj pametuješ jaoooo :slap:....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!