Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

hahaha, še svojga motorja nimaš pa mi tu nekaj pametuješ jaoooo :slap:....

:grrr

Ko bi ti znal brat pa razmišljat, bi vedel kako in kaj. Tako je pa res jaoooo :slap:.

No ja, pri tvoji deklarirani starosti ti že pripada senilnost :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... raje povej svoj top speed s tem tvojim super duper mokrosanjastim kawasakijem hehe

Tudi tega nisem napisal, da je Kawasaki. Lahko je, lahko ni.

Veš, v teh letih bi že lahko vedel čemu se reče točnost izražanja in malo manj po svoje pleteničil.

No, sedaj si pa že malo dolgočasen, čao, zadosti te je za danes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV UND NEJKO! PA NE DELAT SRAMOTE TAKIM SPEEDMASHINAM K JE KAWASAKI!!! BEM VAM SVECA. :wallbash:

Moja pra ninđa 900r, rojena 1984!!! je letos poleti prot Grobniku, na autocesti letela na višini marjetic tam, mal čez 250 po števcu. blokada je bla v 6i že zeloo blizu, zato mislim, de sva pikirala okrog 230. več pa neznava....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV UND NEJKO! PA NE DELAT SRAMOTE TAKIM SPEEDMASHINAM K JE KAWASAKI!!! ...

Ta tema dela sramoto sama sebi. Zato pa se z veseljem userjem vanjo, če se le ponudi prilika.

In da, na ZRX-u še nisem preizkusil končne hitrosti, ker enostavno nimam potrebe. Na motorju uživam v njegovi suverenosti na cestah, lepo izpeljanih ovinkih, čimbolj zaprtih, vožnjah po terenih, ki zahtevajo napor, doseženih lepih krajih in občutkih svobode, ko situacija in vreme to dajeta.

Najvišje hitrosti so za pisto in ne za cesto, kot to počno kreteni, ki se tu s tem hvalijo. Še sploh taki pussyji, ki tak piškav rezultat objavijo in obenem najavijo, da je za letos zaključeno. Seveda, prehladil se je, kaj češ.

Čao, kar tište do onemoglosti, a ne me srečat! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Moja pra ninđa 900r, rojena 1984!!! je letos poleti prot Grobniku, na autocesti letela na višini marjetic tam, mal čez 250 po števcu. ...

Dodaten dokaz kretenoidnosti tistih, ki se furajo na Grobnik cedit sline. A tega dovolj vidim na cesti, bodisi kot nore projektile, kot si se sam opisal, ali nedoraslih pičkar z raznimi ninjami ali R-ji, ki pri 59km/h ne zmorejo normalno zvoziti ovinkov pred Il. Bistrico. Za zbrcat s ceste ene in druge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Za zbrcat s ceste ene in druge!

Horjo, nikar se ne sekiraj, saj se brcajo sami. Že letos se jih je več kot 40. V veliki večini primerov so zleteli s ceste ali pa so bili 'izsiljeni', ko so od nikoder prileteli kot snete sekire, kar tudi opisujejo v tej temi.

Me prav zanima (čeprav mi je - roko na srce - čisto vseeno), koliko jih bo čez kakih 20 let še živih.

LP, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki bandit 650,je šu 214.....več ne gre...ne glede na to,da lastnica trdi da gre 240 :whistle: mrbet enke ni vidla vmes :evilgrin:

srči gre bandit 240, z brega pa če ga dolg časa prosiš, pa tud razlika je če je 60kg na njemu al pa .... sicer ne vem kok kil maš, sam bi pa lahko vedu, da se to na mopiju pozna ;) lohk ti pa dokažem da gre tok, če maš željo :naughty:

sicer ti pa ne upam povedat kok sm se z tvojmu pelala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srči gre bandit 240, z brega pa če ga dolg časa prosiš, pa tud razlika je če je 60kg na njemu al pa .... sicer ne vem kok kil maš, sam bi pa lahko vedu, da se to na mopiju pozna ;) lohk ti pa dokažem da gre tok, če maš željo :naughty:

sicer ti pa ne upam povedat kok sm se z tvojmu pelala :whistle:

na mojmu si lahk pelala sam 17 cm,več ne gre :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaten dokaz kretenoidnosti tistih, ki se furajo na Grobnik cedit sline. A tega dovolj vidim na cesti, bodisi kot nore projektile, kot si se sam opisal, ali nedoraslih pičkar z raznimi ninjami ali R-ji, ki pri 59km/h ne zmorejo normalno zvoziti ovinkov pred Il. Bistrico. Za zbrcat s ceste ene in druge!

Tako me zmerja oborožen pjanc k iz zasede strela vse kar leze in gre ee oprosti, kar je u planu odstrela?!?! Glej, meni se zdi de si si ti kupu stroj 1200 sam zato, kr na je na vasi že kak 1100. pa te nč ne šimfam. pa te ne zmerjam de si retard, k se po hosti klatš s puško in flašo šnopsa. Če nimaš potrebe po top speedu, pa bi rad vozu zaprte ovinke pr 59km/h po težkih sitiuacijah, lej to naredi. kupi st endurca 125, in se ustreli u desno nogo.

Predvsem pa znebi se tega bolj papeški od papeža odnos do celga sveta.

hvala lejpa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

265 km/h :winkiss: :winkiss: sam vibracije so že kr hude tkrat...pa tud občutek varnosti je bl slab :whistle:

no vidš kok je teža pomembna, jz sm šla "krepko" čez 265 :winkiss: ti bom rajš na uho šapknla, da me nau kdo zmerjau ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidš kok je teža pomembna, jz sm šla "krepko" čez 265 :winkiss: ti bom rajš na uho šapknla, da me nau kdo zmerjau ;)

tistu k si ti gledala je temperarura zraka 27.9 :kva2:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako me zmerja oborožen pjanc k iz zasede strela vse kar leze in gre ee oprosti, kar je u planu odstrela?!?! Glej, meni se zdi de si si ti kupu stroj 1200 sam zato, kr na je na vasi že kak 1100. pa te nč ne šimfam. pa te ne zmerjam de si retard, k se po hosti klatš s puško in flašo šnopsa. Če nimaš potrebe po top speedu, pa bi rad vozu zaprte ovinke pr 59km/h po težkih sitiuacijah, lej to naredi. kupi st endurca 125, in se ustreli u desno nogo.

Predvsem pa znebi se tega bolj papeški od papeža odnos do celga sveta.

hvala lejpa!

Tipičen odgovor tipičnega razgledanega, izobraženega in tolerantnega cestarja.

hvala lejpa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako me zmerja oborožen pjanc k iz zasede strela vse kar leze in gre ee oprosti, kar je u planu odstrela?!?! Glej, meni se zdi de si si ti kupu stroj 1200 sam zato, kr na je na vasi že kak 1100. pa te nč ne šimfam. pa te ne zmerjam de si retard, k se po hosti klatš s puško in flašo šnopsa. Če nimaš potrebe po top speedu, pa bi rad vozu zaprte ovinke pr 59km/h po težkih sitiuacijah, lej to naredi. kupi st endurca 125, in se ustreli u desno nogo.

Predvsem pa znebi se tega bolj papeški od papeža odnos do celga sveta.

hvala lejpa!

Endurc 125 je bil že pri bajti, pa sem ga prodal in po vsej verjetnosti, če se bo finančno izteklo, pride čez kakšno leto kakšen večji. Poleg 1200 seveda. In poleg vseh ostalih 1200, 1000 in nižjih kubatur na vasi. Nisem ravno kmet z največjo kubaturo, če si na to ciljal.

Kar se tiče oboroženih pijancev, ki streljajo iz zasede, pa te prisrčno vabim, da se mi čez kakšen mesec, dva ali tam okoli novega leta pridružiš, bova šla skupno v največjo goščavo merjasce preganjat. Če želiš, lahko oba brez orožja. :naughty: Pa da vidim junaka, koliko ga ostane! Tudi obisk medvedje dežele ti zrihtam, a tam bo že treba kakšen evro primakniti, te naše pujse ti pa brezplačno privoščim, pa še kakšen čaj povrhu.

In seveda, tudi na teh dogodivščinah boš lahko meril maximalno hitrost. Garantirano.

Lep pijansko lovsko retardiran 1200 kubični pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipičen odgovor tipičnega razgledanega, izobraženega in tolerantnega cestarja.

hvala lejpa!

ja se moram na vaš nivo spustit, čene zgleda de ne zastopte.

Mene ne zanima kaj si mislita, in me ne moti če vozta po predpisih, al pa še bl počasi. respect! nism nestrpen in nerazgledan niti cestar. sam ene parkat na leto grem po avtocesti hitro. okej, najbrž prehitro. in u temi temu namenjeni, tole povem. pol pa se eni spravjo name in me pokopavajo kar takoj... ma dejte no.

Naj ze kej.

Predvsem pa, pliz, ne zavijat s teme, ne hodta vanjo, če o TEMI nimata kej povedat, in to bo to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Predvsem pa, pliz, ne zavijat s teme, ne hodta vanjo, če o TEMI nimata kej povedat, in to bo to

Očitno imava. Govoriva o maximalni hitrosti. Saj menda ne misliš, da je dovoljeno pisati samo hvalnice na take "dosežke", kritika pa nezaželjena in opljuvana?

Poglej, takole je:

Ko bo nekdo napisal, da je dosegel tako in tako maksimalno hitrost na pisti, bom tiho. Če bo na podlagi osebnega truda in truda ekipe podrl pri tem kakšen rekord, mu bom to privoščil in čestital.

Ko pa se tu razpisujete in poveličujete nevarno vožnjo, ki tudi 2x presega dovoljeno hitrost na javnih cestah, pa ne morem in ne kanim biti tiho, dokler se mi bo ljubilo tipkati.

Pa s tem ne mislit, da se na mojem števcu kazalec dotika samo dvomestne številke ali tromestne z vodečo enko. Le ne pišem o tem in ne poveličujem, se ne napihujem pred mladino in ji ne podajam tega kot dosežek, temveč kot kretenarijo, katere se je potrebno v javnem prometu ogibati.

Hvala za prijetno zasebno sporočilo. Tudi tebi želim veselja pri rečeh ki jih rad počneš. A top speed le dosegaj na pisti, kajti ob hvaljenja s temi "dosežki" tu pač ne morem vedno biti tiho.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo sem lahko bil tiho, zdaj pa ne morem več. Dejte si mal števce popravit, ker tele vaše hitrosti so :kva2: .

Aja, pa mal preglejte zobnike na vaših mopijih, če so res še originalni gor, ker take hitrosti dosegate, da adijo pamet. Edino helmut je lepo napisu, da mu POKAŽE 299 (pa mu čist verjamem).

Aja, pa HHV, padeš pa tudi na vsako provokacijo, pol se spustiš pa na njihov nivo al pa še dva štuka nižje.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo sem lahko bil tiho, zdaj pa ne morem več. Dejte si mal števce popravit, ker tele vaše hitrosti so :kva2: .

Aja, pa mal preglejte zobnike na vaših mopijih, če so res še originalni gor, ker take hitrosti dosegate, da adijo pamet. Edino helmut je lepo napisu, da mu POKAŽE 299 (pa mu čist verjamem).

Aja, pa HHV, padeš pa tudi na vsako provokacijo, pol se spustiš pa na njihov nivo al pa še dva štuka nižje.

se poplnoma strinjam z napisanim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo sem lahko bil tiho, zdaj pa ne morem več. Dejte si mal števce popravit, ker tele vaše hitrosti so :kva2: .

Aja, pa mal preglejte zobnike na vaših mopijih, če so res še originalni gor, ker take hitrosti dosegate, da adijo pamet. Edino helmut je lepo napisu, da mu POKAŽE 299 (pa mu čist verjamem).

Aja, pa HHV, padeš pa tudi na vsako provokacijo, pol se spustiš pa na njihov nivo al pa še dva štuka nižje.

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!