Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Saj HHV naj bi načeloma padel na tvoj nivo.

Tko, da jaz na tvojem mestu ne bi popal debilkotov. :mellow:

Če bi padel, bi se ubil (višina pač). Pomoje da se je počasi spustu do tistega nivoja. Horjo sej nima smisla. Morda pa...za se kšnemu visokoletečemu Nejkotu nasmejat. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Horjo sej nima smisla. Morda pa...za se kšnemu visokoletečemu Nejkotu nasmejat. :photo:

To počnem iz dveh vzrokov.

Ker se mi ljubi in me včasih neznansko zabava.

Ker mogoče pa se bo kakšnega kakšna drobtinica le prijela.

In ja še tretji, ker se mi zdi škoda kar tako brez kajlanja spustiti debilne teme in njihove pisce, da se sončijo v svoji namišljeni samohvali in slavi. In to me tudi zabava, včasih tudi malo razkajfa, a v glavnem neznansko zabava.

Sem pač tako malo žleht. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnem iz dveh vzrokov.

Ker se mi ljubi in me včasih neznansko zabava.

Ker mogoče pa se bo kakšnega kakšna drobtinica le prijela.

Kaj tebe pravzaprav žuli? Saj pa na nekaterih avtocestnih odsekih ni omejitve hitrosti.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj tebe pravzaprav žuli? Saj pa na nekaterih avtocestnih odsekih ni omejitve hitrosti.

D.

OK, res je, prav imaš. Kdor je torej dosegal te "rekorde" samo na avtocestah brez omejitev (kje že je to?) naj dvigne roko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj HHV naj bi načeloma padel na tvoj nivo.

Tko, da jaz na tvojem mestu ne bi popal debilkotov. :mellow:

kam bo on padel, če je tak že na dnu :D ....ti kakec potrebni pa se ne oglašaj neke, pa idi tam raje slike popat v oni svoj arhiv profi deklic in medtem doživljat multiple orgazme, ker drugo v življenju kot teh nekaj plastičnih virtualnih žensk verjetno tak nimaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam bo on padel, če je tak že na dnu :D ....ti kakec potrebni pa se ne oglašaj neke, pa idi tam raje slike popat v oni svoj arhiv profi deklic in medtem doživljat multiple orgazme, ker drugo v življenju kot teh nekaj plastičnih virtualnih žensk verjetno tak nimaš....

Nejko, upam, da ti ob takih izjavah vsaj prihaja, saj sicer so čisto brez haska in vsebine. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da se vrnemo nazaj na temo maximalna hitrost - morm rečt, da moja maksi hitrost je bla neki čez 900km/h in to z jumbojetom, hm, al je blo to z concordom? sj se ne spomnem več sploh s čim sm se pelajala čez lužo, uglavnem z nečim, k je letel tok na uro

a mam rekord al ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko, upam, da ti ob takih izjavah vsaj prihaja, saj sicer so čisto brez haska in vsebine. :doze:

ja meni še vsaj lahko.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da se vrnemo nazaj na temo maximalna hitrost - morm rečt, da moja maksi hitrost je bla neki čez 900km/h in to z jumbojetom, hm, al je blo to z concordom? sj se ne spomnem več sploh s čim sm se pelajala čez lužo, uglavnem z nečim, k je letel tok na uro

a mam rekord al ja :D

concordi so šli malo več kot 900km/h ko so še leteli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ker drugo v življenju kot teh nekaj plastičnih virtualnih žensk verjetno tak nimaš....

Ne sodi po sebi, bre. B)

Svoj skrajni domet večnega adolescenta si že pokazal, tako, da se nima smisla več ukvarjati s tabo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi po sebi, bre. B)

Svoj skrajni domet večnega adolescenta si že pokazal, tako, da se nima smisla več ukvarjati s tabo. :fredy:

ja nevem kaj si se sploh začel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

concordi so šli malo več kot 900km/h ko so še leteli...

več kot 2x več. če se ne motim so šli z dva-kratno hitrostjo zvoka. se prav 2 maha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa da se vrnemo nazaj na temo maximalna hitrost - morm rečt, da moja maksi hitrost je bla neki čez 900km/h in to z jumbojetom, hm, al je blo to z concordom? sj se ne spomnem več sploh s čim sm se pelajala čez lužo, uglavnem z nečim, k je letel tok na uro

a mam rekord al ja :D

drgač pa naslo teme je MAXIMALNA HITROST - motocikloc :P to piše spodaj pod temo :D tko da, z motorjam vrjetn nimaš rekorda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnem iz dveh vzrokov.

Ker se mi ljubi in me včasih neznansko zabava.

Ker mogoče pa se bo kakšnega kakšna drobtinica le prijela.

In ja še tretji, ker se mi zdi škoda kar tako brez kajlanja spustiti debilne teme in njihove pisce, da se sončijo v svoji namišljeni samohvali in slavi. In to me tudi zabava, včasih tudi malo razkajfa, a v glavnem neznansko zabava.

Sem pač tako malo žleht. :evilgrin:

HHV,ti moram priznat,da si mi vedno bolj všeč :worship: Včasih ko sem na volji šarim po forumu in prebiram vaše poste in morem reči da so mi tvoji najbolj všeč.Izkoristiš vsako priložnost za barufo in ne odnehaš,tko da so potem reveži že prov penasti :lol1: če te srečam ob priliki ti častim pijačo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več kot 2x več. če se ne motim so šli z dva-kratno hitrostjo zvoka. se prav 2 maha :)

V zraku pri temperaturi 15 °C je hitrost zvoka enaka 340,5 m/s ali 1225,8 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa naslo teme je MAXIMALNA HITROST - motocikloc :P to piše spodaj pod temo :D tko da, z motorjam vrjetn nimaš rekorda :P

ja ka pa veš, mogoč sm pa motocikel uvozila oz izvozila in sm bla pač tko nestrpna, da sm mogla že na avijonu sedet na motorju gor :lol1: :lol1: :lol1:

joke man

drgač sm se pa tud že peljala 299 na uro in to kot spotnica, če nebi ta prau čas odnehau bi me zgubu, zato se pa nikdar več ne usedm zadi na motor edin če je 125ka :P :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vse rekorde postavljam tam kjer ni omejitev, torej radarjev :whistle:

za preko 299 pa bo treba kak motor vzet ki ima še analogni cajger pa je :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vse rekorde postavljam tam kjer ni omejitev, torej radarjev :whistle:

za preko 299 pa bo treba kak motor vzet ki ima še analogni cajger pa je :evilgrin:

Po možnosti letnik pred 2000 ali novejši z montiranim G-Packom :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka pa veš, mogoč sm pa motocikel uvozila oz izvozila in sm bla pač tko nestrpna, da sm mogla že na avijonu sedet na motorju gor :lol1: :lol1: :lol1:

joke man

drgač sm se pa tud že peljala 299 na uro in to kot spotnica, če nebi ta prau čas odnehau bi me zgubu, zato se pa nikdar več ne usedm zadi na motor edin če je 125ka :P :lol1: :lol1: :lol1:

a zdj hočš povedat d so 125ke res jajca? :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!