Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

kdaj ti pride :krneki:

niso jajca :closedeyes:

wuhu 270....se mal pa bo do konca :)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu lapo lapo :) dj mi povej kok si mel original zobnike...lahko tut na pm ce hoces

popolnoma originalen..ne bi vedel iz glave ker je tega že nekaj let..

pa po števcu seveda..vsi števci pa lažejo..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj to vem...sam ker jest nimam originalnega razmerja,...ker v drugi gre sam na tazadnga....v tretji pa s kuplngo...me zanima kakšn je original da vidm kok bi blo razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj to vem...sam ker jest nimam originalnega razmerja,...ker v drugi gre sam na tazadnga....v tretji pa s kuplngo...me zanima kakšn je original da vidm kok bi blo razlike

itak je števec vezan na menjalnik in kaže tolk pa tolk..nima veze s prenosi to kolk števec pokaže..če veš kaj mislim rečt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne to vem kaj mislš...sam jest sm mislu da bi preračunaou razliko v hitrosti (ne napake) med original zobniki in mojimi.

no sj bomo že zvedli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Honda CBR 600 FS (01)...v petek zboljšal za 7km/h in sicer na 252 :D

je bil to top speed, al bi še šlo?...glede na to da maš komplet akrapota, bi moglo it vsaj 260, če ne več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBR 600 FS (01)...v petek zboljšal za 7km/h in sicer na 252 :D

Iz lastnih izkušenj: CBR 600, letnik 97, v pomladanskem času, po avtocesti, po števcu: 275km/h

Tko da si ti imel še mal rezerve :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušenj: CBR 600, letnik 97, v pomladanskem času, po avtocesti, po števcu: 275km/h

Tko da si ti imel še mal rezerve :grim

... v tretji... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FZ6-S po števcu 256 km/h

koliko pa je to realno (z provido) izmerjeno pa si tudi lahko nekje na forumu prebereš :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko pa je to realno (z provido) izmerjeno pa si tudi lahko nekje na forumu prebereš :krneki:

Zakaj bi bral po forumu, če pa se lahko zmeni pa ga realno z provido izmerijo. :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v tretji... O:-)

Verjetno z 22K obratov v/min,pa še lufta v gumah(aja ima plin)!!!!!! :eek: :eek:

Ps.nevem zakaj :devil: sploh delajo večje kubature :eek: ,ko pa že 600 ccm toliko grejo! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema me spominja na našega CURIJA :D

Nadzvočni FZ6 :worship: :worship:

Po prebiranju tele teme se mi zdi, da kar je več kot 600ccm in se bohoti s sto kavali, ni za drugega kot za na letališče...a vseeno se človeku zdi, ko se usede na ta prav stroj s približno dvojno konjušnico 6 decilitrskega, da se prvi nikamor ne premakne :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v tretji... O:-)

Verjetno z 22K obratov v/min,pa še lufta v gumah(aja ima plin)!!!!!! :eek: :eek:

Ps.nevem zakaj :devil: sploh delajo večje kubature :eek: ,ko pa že 600 ccm toliko grejo! :lol1: :lol1:

sta oba pozabila še na burjo v hrbet :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!