Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

je bil to top speed, al bi še šlo?...glede na to da maš komplet akrapota, bi moglo it vsaj 260, če ne več :D

se je blo lufta....bo treba na avtocesto it sprobat kolko leti...ce jo bom se mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kako :headbang: tema!

Večina postov se bere: JAZ biti najhitrejši na takemintakem motorju...

Zanimivo, da o najhitrejših pojemkih nobena tema ne govori. Najbrž nima kdo pisat. :headbang:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 2007 244 km/h po digitalnem šetvcu, brezvetrje, avtocesta...

lp

Haha tok se je kolega pelov z Z-ejem ko sem jaz z 220 padel mimo njega :)

Zxr-750- 220 km/h na regionalki proti Kopru :worship:

260kmh - pa še bi šel - sem se jaz usral ker sem mislil da se bo podrl ZXR namreč :D

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kako :headbang: tema!

Večina postov se bere: JAZ biti najhitrejši na takemintakem motorju...

Zanimivo, da o najhitrejših pojemkih nobena tema ne govori. Najbrž nima kdo pisat. :headbang:

rrrr

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Fantje, a kateri ima pa večjega pa ne spada zraven k merjenju ... česa že? Hitrosti?

:slap:

No, me zanima, če se boste še naprej tako vozili, koliko vas bo ob koncu sezone še sploh lahko tipkalo v to temo ... :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Fantje, a kateri ima pa večjega pa ne spada zraven k merjenju ... česa že? Hitrosti?

:slap:

No, me zanima, če se boste še naprej tako vozili, koliko vas bo ob koncu sezone še sploh lahko tipkalo v to temo ... :headbang: :headbang: :headbang:

No ja sej se delno strinjam... samo ni vse samo v hitrosti... tvegamo že s tem ko stopimo na asfalt :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Fantje, a kateri ima pa večjega pa ne spada zraven k merjenju ... česa že? Hitrosti?

:slap:

No, me zanima, če se boste še naprej tako vozili, koliko vas bo ob koncu sezone še sploh lahko tipkalo v to temo ... :headbang: :headbang: :headbang:

Zmeraj in v vsaki temi se najde nekdo, ki ne zna prebrati naslova teme. A ni en mali miljon topicov z moraliziranjem na temo hitrosti, pa bi lahko tja izlila vse svoje strahove. :headbang: :headbang: :headbang:

Da ne bom :topic: Yamaha R6 na pisti (da se ne bo spet kdo spotaknil ob varnost) je izpisala največ 91. Toliko sem lahko jest iztisnil iz nje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kako :headbang: tema!

Večina postov se bere: JAZ biti najhitrejši na takemintakem motorju...

Zanimivo, da o najhitrejših pojemkih nobena tema ne govori. Najbrž nima kdo pisat. :headbang:

rrrr

:worship: :worship: :worship:

:slap:

Fantje, a kateri ima pa večjega pa ne spada zraven k merjenju ... česa že? Hitrosti?

:slap:

No, me zanima, če se boste še naprej tako vozili, koliko vas bo ob koncu sezone še sploh lahko tipkalo v to temo ... :headbang: :headbang: :headbang:

Tovrstna razmišljanja lahko obelodanite v primernih obstoječih temah ali pa si odprite novo. ;)

FZR1000 še kar max 280, po kolesarskem 264. Bo treba enkrat par kilometrov prazne ac dobit in probat maximum. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos je že šla nekaj čez 220 kmh po koroškem mostu in obvoznici, lani 256 kmh na avtocesti maribor - bistrica... maximum pa je še vedno neznan...bomo letos sprobali iztisnit zadnje atome moči , čim se temperature dvignejo :yes:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos je že šla nekaj čez 220 kmh po koroškem mostu in obvoznici, lani 256 kmh na avtocesti maribor - bistrica... maximum pa je še vedno neznan...bomo letos sprobali iztisnit zadnje atome moči , čim se temperature dvignejo :yes:

raje to po mrzlem naredi, ker , ima, mrzli zrak - večjo gostoto in, več, kisicka!! BO BOL LETELO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje to po mrzlem naredi, ker , ima, mrzli zrak - večjo gostoto in, več, kisicka!! BO BOL LETELO!!!

večja gostota, bolj gost zrak, večji zračni upor! BO MANJ LETELO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večja gostota, bolj gost zrak, večji zračni upor! BO MANJ LETELO!!!

bo pa, več moči iztisnil!!! sej to, ga je - zanimalo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večja gostota, bolj gost zrak, večji zračni upor! BO MANJ LETELO!!!

bo pa, več moči iztisnil!!! sej to, ga je - zanimalo!!!

no, rekel sem ko bojo višje temperature zato, ker se ni fajn pol po vsaki furi 3 ure v vroči bani odtajat, da prideš k sebi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!