Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Zxr-750 komplet akrapo: tovarniško 265, gorenjska obvoznica 300 po števcu, realno sigurno 280 :whistle: K devetka :grim :OK: Snemal pa nisem, pa drugič. Tud kolegu iz grobnika je sedemka pokazala 300, pa še nekaterim drugim. Best of the beast

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa 2008, ZX6R po števcu pokazalo 289 km/h ( Koper - Bivje ) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm mojga Fazerja po števcu stišal do 250km/h, mogoče mal čes, ne vem pa kolk je to realnih.....kakorkoli vzamem, preveč za normalno obvladovanje motorja :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj gsxr 600 01let. po šteucu 270km/H.Ma sej je dost,kr je več je že nevarno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawl zxr-636 wings izpuh letnik 2004 avtocesta lj kranj po števcu 288 realno pa bog ve kok je to slo...-..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jaz sem šel danes 276 proti bivju z mojim bombnikom brez lonca, ker ga grem v ponedeljek iskat. MAX HITROST ZAENKRAT, LUFTA ? ŠE !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po gorenki dobrih 240, sam je blo preveč prometa da bi še kej naprej tiščal, sm mogu tud premzat, je blo pa še neki lufta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre pa velikih 170 ;). Ce ni vetra!

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans max hitrost 60km/h sem se iz zbora peljal, brez kuplonge ker se mi je zajla strgala. Pa sem ciljal zelene semaforje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal po avtocesti iz Mb proti Slov. Bistrici in mi je 250 pokazal števec, potem sem pa spustu. Pa niti ne vem če bi še kaj narastu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zdej z LeoVincijem kakšnih 255km/h. Se mi je zadnjič mudilo na LPP na homologacijo, pa sem mal prtisnu :evilgrin:

Mogoče ga brez dbkillerja spravim še kak kilometer hitreje...ne vem...mogoče sprobam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja prva vožnja po AC Selo-Vogrsko brez izpita(sm mogu it tankat)132km/h - Suzuki gsx r 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva vožnja po AC Selo-Vogrsko brez izpita(sm mogu it tankat)132km/h - Suzuki gsx r 600

:BUA: , bogi motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo Tomačevo proti brnčičevi čez 250 pol pa premzal zarad rdeče na semaforju...pa še je blo lufta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ6S z Wingsi, Višnja Gora - Ivančna Gorica, 234km/h, vendar ne z užitkom.

Se je pa za pohvalit, anede? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se mi zdi logično, da ko kupiš motor, enkrat probaš, kolk gre.

Je pa res, da sem šel samo enkrat toliko, zdaj max 170-180km/h; meja užitka pri vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je pa za pohvalit, anede? :evilgrin:

Ti bi se tudi, če bi ti tak letel! :P

max 170-180km/h; meja užitka pri vožnji.

Menjaj motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ja nor, meni moj začne razpadat pri 55 km/H.....do te hitrosti se pa rad pohvalim, to je pa tudi res..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!