Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

No tišači, poslušte!

Aquila do konca po dolenski autocesti cca 140 km/h. Ko sva pa prišla do Paviljončka, je pa kar pokala od zmatranosti. Ej, to ni za naju. Tam okoli 110 se najlepš pelje, kar je več je pa matranje.

Pa nobenih kravc ob cesti nimaš časa pozdravljat, pa bejbam mahat, pa še sveže polite gnojnice nimaš časa vohat. Ma res ne vem, kaj vidte v tišanju, je rekel, stopil na skiro in se z odločnim odrivom pognal novim doživetjem naproti!

Mejte se, pa hitite počasi, da lahko še kakšnega po grlu spravimo!!

LP HHV :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

260 km/h na Thundercatu   .  

Sem bil ful navdusen ko se je kolega na GSXR750 peljal 270km/h skupaj z mano.  

Vem da stevcem ni za verjet samo verjetno moj manj laze kot njegov  

Nouš ti men rekel, da gre tundercat tolk kot GSXR 750?!!! Aja kateri letnik pa je bil gsxr?

lp, Onim

p.s. Z banditom 1200 s ta star model, 230km/h pa še mnogo gasa.... verjetno števec laže, ker nimam pravilne dimenzije gume spredaj (130 namesto 120).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nouš ti men rekel, da gre tundercat tolk kot GSXR 750?!!! Aja kateri letnik pa je bil gsxr?  

lp, Onim  

p.s. Z banditom 1200 s ta star model, 230km/h pa še mnogo gasa.... verjetno števec laže, ker nimam pravilne dimenzije gume spredaj (130 namesto 120).

Ne sploh nisem napisal da gre GSXR enako :D se zdalec ne.

Je pa l 97. Na njem sta bla dva in smo ga pac po avtocesti picili. To je bla hitrost ko smo se kar enih par km navstric peljali. On je se mel nekaj rezerve, z dvema pa se je ze peljal 280km/h (po istem stevcu valda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitra cesta iz Reke proti izvoza za Grobnik z R1 2001 + akrapovič po digitalnem števcu 297 km/h.

Za R1-2002 + akrapovič bom poroču čez par dni ko bo že vlavfana.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z minimotom Polini skoraj 100 km/h v parih sekundah, drugače mi je pa rratalo spravit zadnjič ER5 skoraj na 200 km/h proti Gorici in to s kufrom brez maske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dober spomin imaš, res je 1.8T variant.

Po prospektu mislim da piše 217km/h, v realnosti je pa 200 brez problema, 210 če je res zelo dobre volje in imaš veliko potrpežljivosti da ga spraviš tja, kaj več pa je skoraj nemogoče. Gorenjka recimo ni dovolj da bi dosegel več. Takrat (3 leta nazaj) sem ga dal na tester pa so mi rekli da je vse OK.

A ja, te brzine so seveda po števcu, ki valda laže.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej še moja končna hitrost, sm tišal v 1, 2,.... 5, sm bil že čist zelen pa skor dol me je potegnil...

pa sm vztrajal, tišal sm na gas, da je bila roka čist rdeča...

potem sem končno dosegel klanc navzdol in...

s ponosom sporočam da se je rodil šampion ki je z superiornim ultra športnikom Cagiva Canyon 500 ...

celih 155 km/h vozu. Eat this ... če lohka :n00b:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je podobna zgodba, samo da se je nehalo pri 110 km/h. :D

V avtu pa kot eden izmed treh sopotnikov nekaj čez 230 km/h - z Opel Calibro. Mat je rekla: "Ustav, če ne bom ven šla!" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motor nič kaj ekstra. Enkrat sm se pelal okol 200 z ZZ-R 1100 (na zadnjem zicu) pa me ni tok zanima kuk je na stevcu ampak sm samo molil da bo guma zdrzala ;)

Drgač mam pa sliko (mama slikala) k smo sli iz nemčije na avtobanu naprej od frankfurta 280km/h z Adufijem A8 4.2 Quattro..jest sm se sam smejla mam je pa komi držlala in fotknla števec, k je bla čist presrana. blo je pa fajn :)

Sam sem se pa pelal sam skuterjem Piaggio 125 okol 130km/h, sam vsi vemo da skuterji lažejo ko hudič. Sam čez 100 je šlo pa ziher :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot voznik: Kawasaki ER5 ( od Sande7 ), Planinska ravnina 170 km/h ( btw: takrat sem prvič vozu motor nad 125 ccm )

Kot sopotnik: Kawasaki ZR7, Unška ravnina ( če cesti polni lukenj in s tremi rahlimi ovinki sploh lahko pravimo ravnina ) 205 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FZR600R od delavskega mosta do rondoja v kranju s sopotnico 260kmh po števcu kok je pa realno šlo pa samo bog ve sledil mi itak ni nobeden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se enkrat se popravlam.

Zdej mi je cagr pokazu okroglih 150 na avtocesti NM->LJ najbrz vsi veste na kerem odseku. :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki rf 900 po števcu 290km/h,drugač pa tišim mojega bandita 1200 s tja do 250 km/h (po števcu) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

He, he danes imam ponovno "čast" pisati v tej temi.

Yamaha XJ 900 S Diversion, na obvoznici med izvozom za Brdo in Podutikom, dobrih 180km/h po števcu potem pa mi je pot zaprl rdeč uno :devil: .

Presenetilo pa me je da kljub vsej vetrni zaščiti pri 140 bolj piha kot na moji NSR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!