Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Ti si ja nor, meni moj začne razpadat pri 55 km/H.....do te hitrosti se pa rad pohvalim, to je pa tudi res..... :whistle:

Kaj to imaš od lieutenanta gen. Momblya motor? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo Tomačevo proti brnčičevi čez 250 pol pa premzal zarad rdeče na semaforju...pa še je blo lufta!

Spet bo avtomobilist izsilil prednost motoristu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bo avtomobilist izsilil prednost motoristu :headbang:

Po moje sploh nevjo ugotovili da je šlo za motorista :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam okol 250 gsxr 1100-sem ga mogu mal sprobat :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bo avtomobilist izsilil prednost motoristu :headbang:

da ne boš prebrihten sm biu dobesedno sam na cest ki nima dovozov :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans nov rekord 260 pa še mal. Pa je blo še kar neki rezerve. OK-zdej bom pa res nehal da ne bom slučajno pristal v uni temi Črno siva kronika :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste res sami amaterji al kaj? Malo preko 280 z Ninjo 12-ko. Ne po avtocesti, ampak po lokalni v smeri Frama proti MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste res sami amaterji al kaj? Malo preko 280 z Ninjo 12-ko. Ne po avtocesti, ampak po lokalni v smeri Frama proti MB.

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ6S z Wingsi, Višnja Gora - Ivančna Gorica, 234km/h, vendar ne z užitkom.

:lol1: jebenti tota yamaha pa gre ko sulica. samo števec pa ti konkretno laze :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Hmm...No Kaj čm rečt ??

Baje da gre 180km/h, ampak še nism probal do konca. Me je blo kar strah že pri 165. ;)

Ne se smejat, ampak jaz se najraje vozim 95-110km/h. Hočem reči, da takrat najbolj uživam.

Sem se peljal od Minhna do Nurnberga z avtom 230km/h (blokada) pa si ne predstavljam, da bi se moral z motorjem tako hitro peljat po regionalni cesti. Je pa najbrž po svoje luštn samo ne zame, ker še ne bi rad, da mi angelske perutke gor "našravfajo". Sem še premlad.

Ne me narobe razumet vem, da uživate, ko se dokazujete, ampak fantje pazte in se imejte radi, ko takole divjate. Meni se na srečo nikoli ni bilo treba dokazovat na tak način. Včasih si bil "in", če si dobro plesal, bil dober športnik, znal kaj narest recimo predelat ali obnovit motor, bil dober učenec, uspešen na raznih tekmovanjih itd. Kje je logika, da se nekateri dokazujete na način "hoje po robu"? Ponavljam, ne mi zamerit pa po pameti!!

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa nazaj sem se peljal po avtocesti proti gorici. Ko sem že spustil gas je pokazalo nekaj manj kot 270km/h, prej pa nisem gledal na števec. Zelo neugodno je pri taki hitrosti in drugače ne norim tako, moral sem pa probati enkrat na prazni avtocesti :rolleyes: . Drugače pa kar je nad 180 mi ni več všeč.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: jebenti tota yamaha pa gre ko sulica. samo števec pa ti konkretno laze :naughty:

Ah kje... imaš kratek staž na forumu in verjetno ne poznaš teme Čurijeva gre 275 km/h :whistle: seveda govorim o FZ6S :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to imaš od lieutenanta gen. Momblya motor? :kva2:

Kaj češ je pa moj........ :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste res sami amaterji al kaj? Malo preko 280 z Ninjo 12-ko. Ne po avtocesti, ampak po lokalni v smeri Frama proti MB.

To si pozabil v peto in šesto šaltat, a ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pozabil v peto in šesto šaltat, a ne? :evilgrin:

Nisem pozabil..........................ni bilo potrebno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par dni nazaj, ravnina pri brestrnici- proti mariboru- 253 kmh, to je bil maksimum do zdaj na navadni lokalni cesti, drugač pa maksimum nasploh pa na avtocesti bistrica-maribor- 274 kmh...motor pa, ninja 636:worship:

Zbrano preberi:

"Nesreča (10.6.2008 ob 19.45 zvečer) se je zgodila na relaciji Maribor-Dravograd (za tiste, ki veste: pri biviši betonski ladji na Sp.Slemenu)......Odvzem prednosti je bil ja.........in sami dobro veste koliko se da peljat na tej relaciji.......in tudi dobro veste, da je na tej relaciji (cca 1 km, vsaj pet izvozov na glavno cesto iz desne strani, če se peljemo proti Dravogradu)......" Kolk si že peljal???

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje... imaš kratek staž na forumu in verjetno ne poznaš teme Čurijeva gre 275 km/h :whistle: seveda govorim o FZ6S :naughty:

ja pol pa svizec zavije čokolado v celofan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa svizec zavije čokolado v celofan :whistle:

Poišći temo, to smo pokali od smeha...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne boš prebrihten sm biu dobesedno sam na cest ki nima dovozov :kva2:

OMG, to je že 4 leta nazaj, to so bli cajti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!