Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Dobr si to opazu ampak... :grrr ni crknu...malo boljše armaturke z mnogo funkcijami shranjujejo podatek o Vmax in se ga da prikazat tudi samo z vključenim kontaktom :whistle: A zadnji krik tehnike fejzer tega (še)nima? :o

se ti zdi, da bi ST mopedi potreboval podatke u najvišji hitrosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si to opazu ampak... :grrr ni crknu...malo boljše armaturke z mnogo funkcijami shranjujejo podatek o Vmax in se ga da prikazat tudi samo z vključenim kontaktom :whistle: A zadnji krik tehnike fejzer tega (še)nima? :o

Da te potolažim. Moj "fajzer" FZ6 to ma :grim . Ne rabim kontakta devat, lahko preverim tudi med vožnjo :o :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj drugače največ (po števcu):

- Kawasaki ER-5: 205 km/h (v zavetrju), 195 km/h (ob ugodnih vetrovih)

kajjj a da gre tolk?? :worship: no upam da gre sam men ga še ni uspel tk našponat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

180 km/h , takrat sem bil se brez izpita.

Zdaj ko mam izpit ga malokdaj pritisnem nad 150 km/h , drgac se mi je pa najvecji uzitek vozit do okol 120 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 km/h , takrat sem bil se brez izpita.

Zdaj ko mam izpit ga malokdaj pritisnem nad 150 km/h , drgac se mi je pa najvecji uzitek vozit do okol 120 km/h.

Škoda 600 SS petarde za takega kot si ti... Če se ti je največji užitek vozit do 120, si raje omisli kaj umirjenega, ker je res škoda motorja za tako žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 km/h , takrat sem bil se brez izpita.

Zdaj ko mam izpit ga malokdaj pritisnem nad 150 km/h , drgac se mi je pa najvecji uzitek vozit do okol 120 km/h.

daj posodi mi malo motor za en dan, da mu malo ventile spucam revežu ubogemu, ko ma takega neprijaznega lastnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda 600 SS petarde za takega kot si ti... Če se ti je največji užitek vozit do 120, si raje omisli kaj umirjenega, ker je res škoda motorja za tako žalost.

tako je, jaz predlagam jawa dandy 125, odlično za ta stil vožnje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, jaz predlagam jawa dandy 125, odlično za ta stil vožnje :OK:

jawa gre na nož če je treba :D tak kot danes ko naju je v pičlih 5 minutah spravla na drug konec mesta :D res pa je da je šlo na polno in na nož popolnoma ves čas, še v ovinke gre na polno jawa tisto 100tko al kolko leti pa nič gume ne odnaša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jawa gre na nož če je treba :D tak kot danes ko naju je v pičlih 5 minutah spravla na drug konec mesta :D res pa je da je šlo na polno in na nož popolnoma ves čas, še v ovinke gre na polno jawa tisto 100tko al kolko leti pa nič gume ne odnaša :P

103,57697 kmh heheh...ja drugač pa dans je šla po robu tiste svoje 90 gume, jebiga če sma na šiht zamujala hehe je blo treba pospešit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo ste me narobe zastopili, najraje se vozim tam nekje okol 120 km/h , ventile mu pa itak spucem ... sej pa ne pospesujem ko en dedek, pac men se dopade da kadar hocem prehitevat, da to lahko varno in hitro storim.

Drgac pa itak moja stvar kako vozim. Vsak ma svoj stil voznje.

Izpit mam pa pol meseca, pred tem nisem mel kakega motorja in se mi ne zdi pametno motor tiscat nekam v tri dni.

Pac vozim tako kot meni pase.

P.S. se opravicujem... v mislih sem imel okol 120 km/h in ne do 120 km/h

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawasaki ninja zx6r---- 275---zlahkoto :winkiss:

Aja? Zakaj pa poj nisi šu več; kup kej bl umirjenga; škoda motorja za tako žalost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Zakaj pa poj nisi šu več; kup kej bl umirjenga; škoda motorja za tako žalost...

to grem samo parkrat na leto na avtocesto, za filing da ga nabijem do konca, drugač pa se večinoma vozim po ovinkastih cestah, tja kamor tudi ta motor spada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes peljal 250km/h po avstrijski avtocesti, sej bi slo se vec,

sam okoliscine niso dopuscale (ful bla guzva).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes peljal 250km/h po avstrijski avtocesti, sej bi slo se vec,

sam okoliscine niso dopuscale (ful bla guzva).

Vucko, ti si moj idol! Ave! :worship:

Kaj vse bi dal, da bi se lahko po ful gužvi po avstrijski avtocesti 250km/h ganjal.

rrrr

ps: Tam malo pod Ceuto mi je en Berber pred časom povedal: 'Prisa mata amigo. Prisa mata.'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vucko, ti si moj idol! Ave! :worship:

Kaj vse bi dal, da bi se lahko po ful gužvi po avstrijski avtocesti 250km/h ganjal.

rrrr

ps: Tam malo pod Ceuto mi je en Berber pred časom povedal: 'Prisa mata amigo. Prisa mata.'

hehe ... sej 2 sm moral prehitevati cist ob skarpi, ker se ni hotu umaknit z prehitevalnega pasa :headbang: ,

sem ga pac obsel po njegovi levi :D (ocitno poljaki tako vozijo, ker sta oba bla iz PL).

Popravljeno . Popravil Vucko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow! Ti si res car! A je šlo za centimetre?

:slap: Ampak razumel me pa nisi. S tistim Berberom se namreč strinjam.

Žalostno.:cry:

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te razumel, brez skrbi.

Vsak vozi po svoje in kaj cem js ce se eni enostavno skoz vozijo po prehitevalnem pasu

in ne dajo placa tistim hitrjsim od sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te razumel, brez skrbi.

Vsak vozi po svoje in kaj cem js ce se eni enostavno skoz vozijo po prehitevalnem pasu

in ne dajo placa tistim hitrjsim od sebe.

Seveda si razumel :grrr Sam si pa res car, evo občudujem :worship: kam se te da pridet gledat, matador?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!