Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Hja, ampak nekaj si pa le še hotel dodat, ko vidim, da si post urejal.

Dej noooo, kar napiš. :grim

Ka se pa ti oglašaš? Ko se boš pa ti s takmo vozo, po pa lohk. :evilgrin:

post-11555-1216640882.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebni rekord popravu na 192km/h.Še rezerva na tisti ravnini, samo ti zdrava pamet govori spusti... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebni rekord popravu na 192km/h.Še rezerva na tisti ravnini, samo ti zdrava pamet govori spusti... :rolleyes:

to še tretje brzine nisi zvrtel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se toliko spravljate na človekam, ki je na enem odseku pritisnil na 250km/h.

Jaz bi tudi, pa mi ne gre toliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to še tretje brzine nisi zvrtel :whistle:

:rolleyes: Vem ja samo mam z motorjem cca 800km in je moj prvi "težk" motor.Izpit pa upam da nrdim jutri ker je blo ful za čakat za glavno vožnjo, tko da meni se zdi kr precej teh 192 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Vem ja samo mam z motorjem cca 800km in je moj prvi "težk" motor.Izpit pa upam da nrdim jutri ker je blo ful za čakat za glavno vožnjo, tko da meni se zdi kr precej teh 192 :rolleyes:

Pelji se toliko, da se počutiš varnega. Rejserje pa kr pust pri miru in se naj vozijo kolker hočejo.

Sicer pa nalimajte GPS na motor. Boste z višanjem brzine prijetno presenečeni :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največja hitrost ( d jst pelm): 168km/h

kraj: AC krško-otočec

motocikl: aprilia rs 125 rossi replika

občutki: :OK: :OK: :OK: sam mal mi je blo škoda motorja k je na povnu tulu, sej itak ni biv moj :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat kurba tole je pa letel :)))

KP - BIVJE 289 km/h - še rezerve .....

BIVJE - KP cirka 240 potem je sem pa zmanjšal ker je en janez z jugoslavije se postavu na prehitevalni pas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se toliko spravljate na človekam, ki je na enem odseku pritisnil na 250km/h.

Jaz bi tudi, pa mi ne gre toliko...

jaz sn se na cesti radlje- maribor pri brestrnici 261 kmh, to je moj osebni rekord na navadni cesti, na avtocesti pa seveda do konca- 275 kmh...

:rolleyes: Vem ja samo mam z motorjem cca 800km in je moj prvi "težk" motor.Izpit pa upam da nrdim jutri ker je blo ful za čakat za glavno vožnjo, tko da meni se zdi kr precej teh 192 :rolleyes:

jaz prvi dan ko sn pelo ninjo od onega kaj sem kupo domov sn se pelo 221 kmh po avtocesti, pa sn prvič sedel na tem motorju...

Mat kurba tole je pa letel :) ))

KP - BIVJE 289 km/h - še rezerve .....

BIVJE - KP cirka 240 potem je sem pa zmanjšal ker je en janez z jugoslavije se postavu na prehitevalni pas

aha, kolk pa ma pol končne tale gsx-r 600...350 mogoče al kaj??? haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn se na cesti radlje- maribor pri brestrnici 261 kmh, to je moj osebni rekord na navadni cesti, na avtocesti pa seveda do konca- 275 kmh...

jaz prvi dan ko sn pelo ninjo od onega kaj sem kupo domov sn se pelo 221 kmh po avtocesti, pa sn prvič sedel na tem motorju...

aha, kolk pa ma pol končne tale gsx-r 600 750...350 mogoče al kaj??? haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se pa ti oglašaš? Ko se boš pa ti s takmo vozo, po pa lohk. :evilgrin:

post-11555-1216640882.jpg

S to vrtavko? Pa še ta star je, če prow vidim. A to sploh čez 240 potegne?

Jaz se na bike izpod 1k kubov sploh več ne usedem. :P

Ko se grem hitro peljat, mora biti mašina iz "club 300"! :grim

Aha, opazil, da je Vučko že povedal, koliko naj bi šlo. :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR900RR fireblade vem malce staro :lol1: ampak to je bilo pred 6 leti po števcu MB-Slo. Bistrica 298Kmh mogoče bi še malo šlo nehal sem, ker me je ruta začela davit.

XVS1100 pa po AC 175Kmh po števcu žal več ne gre :slap: je trebalo malo ventile prefuftat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, kolk pa ma pol končne tale gsx-r 600...350 mogoče al kaj??? haha

Lani cager pokazal 307km/h na primorski avtocesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani cager pokazal 307km/h na primorski avtocesti....

Najbolje,da števec kar odklopiš saj ti vsaj 20%preveč kaže in oviraš pri nižjih hitrostih ostale udeležence v cestnem prometu saj,če pelješ npr.v naselju po ševcu 50 Km/h je to realnih 40 Km/h in npr na AC po števcu(tvojemu) 130 Km/h je realnih šele 104 Km/h.Enostavno povedano oviraš promet-kot strici v avtih ob nedeljah s klobukom na glavi!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj osebni rekord je 253 km/h v MB po Cesti Proletarskih brigad, hvala bogu da sem glih na zeleni val priletel, in to brez čelade, po zadnji, ob treh popoldan, z obema kolenama na tleh...... aja pa dva sva bila gor, sem moral bakico v bolnico peljat pa je šla zraven....

Pa sorčy, da smetim....

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!