Skoči na vsebino

MAXIMALNA HITROST


D.J.

Priporočene objave

Najbolje,da števec kar odklopiš saj ti vsaj 20%preveč kaže in oviraš pri nižjih hitrostih ostale udeležence v cestnem prometu saj,če pelješ npr.v naselju po ševcu 50 Km/h je to realnih 40 Km/h in npr na AC po števcu(tvojemu) 130 Km/h je realnih šele 104 Km/h.Enostavno povedano oviraš promet-kot strici v avtih ob nedeljah s klobukom na glavi!!! :headbang:

Jaz pa mislim, da se ne vozi po omejitvah. Nisem siguren, vendar menim, da se je peljal nad 130 km/h, če mu je števec kazal 307 km/h. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje,da števec kar odklopiš saj ti vsaj 20%preveč kaže in oviraš pri nižjih hitrostih ostale udeležence v cestnem prometu saj,če pelješ npr.v naselju po ševcu 50 Km/h je to realnih 40 Km/h in npr na AC po števcu(tvojemu) 130 Km/h je realnih šele 104 Km/h.Enostavno povedano oviraš promet-kot strici v avtih ob nedeljah s klobukom na glavi!!! :headbang:

Tisti stacionarni "opozorilni" radarji ob cesti kaže na mojih 80km/h po števcu svojih verjetno bolj pravilnih 76km/h.

Jaz pa mislim, da se ne vozi po omejitvah. Nisem siguren, vendar menim, da se je peljal nad 130 km/h, če mu je števec kazal 307 km/h. :whistle:

Malce čez 130km/h je pa šlo, ampak samo malce :whistle:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje koliko približno lažejo števci ? Namreč tisti stacionarni radar ki meni hitrost mi pokaže približno 8-10km/h manj, je mogoče ? Potem eden drugi radar manj ali več...

Morda motorje ne more zaznati pa bubne nekaj ali je res toliko odstopanja ? In kje dejansko meri hitrost, najbrž vpliva na izračun končni prenosi katere mam krajše ? Hvala ciao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na suzukiju ne kaže hitrosti nad 299 km/h - digitalni števci..

če pa se pelješ 270 po števcu, pa lahko takoj odšteješ vsaj 20 km/h..ob originalnih prenosih!!! pri krajšem prenosu pa še toliko več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, mati moja. Toliko se pozna ? haaaa....Ja no, saj nad 250 nikoli ne uporabljaš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na suzukiju ne kaže hitrosti nad 299 km/h - digitalni števci..

Potem pa najbolje da se zapelješ z mojim da vidiš DA kaže tudi več kot 299... (kakor sem bral za gixxer.com L.2000 še kaže nad 299km/h, od L.2001 naprej pa samo do 299 ;)... moj je namreč L.00)

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa najbolje da se zapelješ z mojim da vidiš DA kaže tudi več kot 299... (kakor sem bral za gixxer.com L.2000 še kaže nad 299km/h, od L.2001 naprej pa samo do 299 ;)... moj je namreč L.00)

kar se tiče oldtimerjev se bi edino z cb750 four peljal..ampak hvala vseen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje koliko približno lažejo števci ? Namreč tisti stacionarni radar ki meni hitrost mi pokaže približno 8-10km/h manj, je mogoče ? Potem eden drugi radar manj ali več...

Morda motorje ne more zaznati pa bubne nekaj ali je res toliko odstopanja ? In kje dejansko meri hitrost, najbrž vpliva na izračun končni prenosi katere mam krajše ? Hvala ciao

rukn gps u varzet. bo najbl ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBR 125R

Čez viadukt Črni Kal navzdol nekaj čez 140 :) Več ne gre pa delaj kar hočeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda CBR 125R

Čez viadukt Črni Kal navzdol nekaj čez 140 :) Več ne gre pa delaj kar hočeš :)

A si probal po hrbtu planiške velikanke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si probal po hrbtu planiške velikanke?

ziher ne bi šlo nč hitrej, mogoč če bi motor biu ugasnjen.

Tomos Sm max. 115km/h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki zx10 letnik '88...

neki med 260 in 270...

Drugace pa 220 sz kros celado! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

205km/h-Počasi se navajam motorja :rolleyes:

Glej da se ga ne bos prehitro navadil, ker v tem primeru te zna to kostat.

Pa ne da ti pametujem, js se tud navajam na svojga, drgac pa neglede na to kolk si navajen motorja ti se vedno lahko gre kaj po zlu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

117km/h z XT-ko, po makadamski poti, zadaj se je kadilo kot iz lokomotive na bukova drva :whistle: Drugač pa z mojo DT-ko po asfaltni podlagi nekaj čez 130km/h, z XT-ko pa 163km/h, za kaj več mi pa ravnine zmanjka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!